ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
biroul nr. 19
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.938.881 RON | 425.221 RON | 620.188 RON | 39.916 RON | 1.005.733 RON | 425.461 RON | 6 |
| 2024 | 2.332.540 RON | 276.934 RON | 228.422 RON | 16.824 RON | 488.772 RON | 277.174 RON | 6 |
| 2023 | 3.060.392 RON | 459.278 RON | 330.878 RON | 34.619 RON | 755.777 RON | 459.518 RON | 6 |
| 2022 | 2.237.849 RON | 325.836 RON | 295.304 RON | 28.211 RON | 593.169 RON | 326.076 RON | 5 |
| 2021 | 1.344.941 RON | 112.719 RON | 43.589 RON | 37.902 RON | 313.585 RON | 307.898 RON | 4 |
| 2020 | 891.695 RON | 109.388 RON | 151.788 RON | 52.209 RON | 294.757 RON | 195.178 RON | 4 |
| 2019 | 847.492 RON | 100.456 RON | 70.912 RON | — | 171.608 RON | 100.696 RON | 4 |
| 2018 | 774.415 RON | 64.534 RON | 67.196 RON | — | 157.793 RON | 90.597 RON | 4 |
| 2017 | 650.596 RON | 115.296 RON | 50.076 RON | — | 165.612 RON | 115.536 RON | 3 |
| 2016 | 556.173 RON | 104.366 RON | 67.572 RON | 0 RON | 172.178 RON | 104.606 RON | 3 |
| 2015 | 288.688 RON | 39.943 RON | 16.090 RON | 148 RON | 120.383 RON | 104.441 RON | 2 |
| 2014 | 670.727 RON | 119.697 RON | 29.984 RON | 578 RON | 178.904 RON | 149.498 RON | 2 |
| 2013 | 182.855 RON | 38.641 RON | 15.832 RON | 2.145 RON | 89.888 RON | 76.201 RON | 2 |
| 2012 | 201.960 RON | 29.063 RON | 8.839 RON | 4.353 RON | 152.246 RON | 147.760 RON | 2 |
| 2011 | 310.710 RON | 59.870 RON | 28.842 RON | 8.239 RON | 139.300 RON | 118.697 RON | 2 |
| 2010 | 170.591 RON | 41.881 RON | 33.211 RON | 12.960 RON | 79.079 RON | 58.828 RON | 2 |
| 2009 | 96.428 RON | 6.185 RON | 31.709 RON | 22.755 RON | 25.901 RON | 16.947 RON | 2 |
| 2008 | 96.435 RON | 10.522 RON | 10.481 RON | 15.209 RON | 6.034 RON | 10.762 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.938.881 RON | 2.332.540 RON | 3.060.392 RON | 2.237.849 RON | 1.344.941 RON | 891.695 RON | 847.492 RON | 774.415 RON | 650.596 RON | 556.173 RON | 288.688 RON | 670.727 RON | 182.855 RON | 201.960 RON | 310.710 RON | 170.591 RON | 96.428 RON | 96.435 RON |
| Venituri totale | 2.963.603 RON | 2.341.269 RON | 3.061.434 RON | 2.238.973 RON | 1.345.386 RON | 895.531 RON | 847.675 RON | 786.487 RON | 651.374 RON | 556.216 RON | 289.768 RON | 672.023 RON | 184.073 RON | 204.644 RON | 310.789 RON | 170.746 RON | 96.442 RON | 96.626 RON |
| Cheltuieli totale | 2.457.383 RON | 2.019.654 RON | 2.575.989 RON | 1.894.521 RON | 1.221.829 RON | 778.357 RON | 739.342 RON | 714.079 RON | 529.517 RON | 435.258 RON | 243.261 RON | 524.052 RON | 139.910 RON | 169.442 RON | 241.595 RON | 120.314 RON | 86.911 RON | 83.688 RON |
| Profit brut | 506.220 RON | 321.615 RON | 485.445 RON | 344.452 RON | 123.557 RON | 117.174 RON | 108.333 RON | 72.408 RON | 121.857 RON | 120.958 RON | 46.507 RON | 147.971 RON | 44.163 RON | 35.202 RON | 69.194 RON | 50.432 RON | 9.531 RON | 12.938 RON |
| Profit net | 425.221 RON | 276.934 RON | 459.278 RON | 325.836 RON | 112.719 RON | 109.388 RON | 100.456 RON | 64.534 RON | 115.296 RON | 104.366 RON | 39.943 RON | 119.697 RON | 38.641 RON | 29.063 RON | 59.870 RON | 41.881 RON | 6.185 RON | 10.522 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 39.916 RON | 16.824 RON | 34.619 RON | 28.211 RON | 37.902 RON | 52.209 RON | — | — | — | 0 RON | 148 RON | 578 RON | 2.145 RON | 4.353 RON | 8.239 RON | 12.960 RON | 22.755 RON | 15.209 RON |
| Active circulante | 1.005.733 RON | 488.772 RON | 755.777 RON | 593.169 RON | 313.585 RON | 294.757 RON | 171.608 RON | 157.793 RON | 165.612 RON | 172.178 RON | 120.383 RON | 178.904 RON | 89.888 RON | 152.246 RON | 139.300 RON | 79.079 RON | 25.901 RON | 6.034 RON |
| Stocuri | 142.960 RON | 119.615 RON | 104.848 RON | 79.092 RON | 47.385 RON | 74.251 RON | 50.499 RON | 42.112 RON | 30.399 RON | 19.433 RON | 21.963 RON | 12.750 RON | 14.010 RON | 16.744 RON | 11.210 RON | 2.240 RON | 4.203 RON | 808 RON |
| Creante | 694.848 RON | 161.205 RON | 185.574 RON | 336.210 RON | 48.318 RON | 78.740 RON | 86.637 RON | 83.013 RON | 71.413 RON | 100.822 RON | 36.205 RON | 41.273 RON | 28.619 RON | 40.811 RON | 33.914 RON | 37.640 RON | 9.050 RON | 2.463 RON |
| Casa si conturi la banci | 167.925 RON | 207.952 RON | 465.355 RON | 177.867 RON | 217.882 RON | 141.766 RON | 34.472 RON | 32.668 RON | 63.800 RON | 51.923 RON | 62.215 RON | 124.881 RON | 47.259 RON | 94.691 RON | 94.176 RON | 39.199 RON | 12.648 RON | 2.763 RON |
| Datorii totale | 620.188 RON | 228.422 RON | 330.878 RON | 295.304 RON | 43.589 RON | 151.788 RON | 70.912 RON | 67.196 RON | 50.076 RON | 67.572 RON | 16.090 RON | 29.984 RON | 15.832 RON | 8.839 RON | 28.842 RON | 33.211 RON | 31.709 RON | 10.481 RON |
| Capitaluri proprii | 425.461 RON | 277.174 RON | 459.518 RON | 326.076 RON | 307.898 RON | 195.178 RON | 100.696 RON | 90.597 RON | 115.536 RON | 104.606 RON | 104.441 RON | 149.498 RON | 76.201 RON | 147.760 RON | 118.697 RON | 58.828 RON | 16.947 RON | 10.762 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
339 de contracte atribuite, in valoare de 2.416.222 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.339.512 lei.
Achizitii directe
318 contracte
2.339.194 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
21 de contracte
77.028 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:17).