ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
et. 5, ap. 18, sectorul 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 30% |
| persoană | 40% |
| persoană | 30% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.560 RON | -32.136 RON | 195.152 RON | 8.596 RON | 27.930 RON | -158.626 RON | 1 |
| 2024 | 14.931 RON | -64.226 RON | 158.794 RON | 0 RON | 32.305 RON | -126.489 RON | 1 |
| 2023 | 56.991 RON | -21.816 RON | 99.019 RON | 0 RON | 36.755 RON | -62.264 RON | 1 |
| 2022 | 24.397 RON | -41.021 RON | 64.687 RON | 0 RON | 24.240 RON | -40.447 RON | 1 |
| 2021 | 111.827 RON | 24.408 RON | 25.470 RON | 0 RON | 26.043 RON | 573 RON | 1 |
| 2020 | 104.373 RON | 1.044 RON | 70.113 RON | 0 RON | 46.279 RON | -23.834 RON | 1 |
| 2019 | 120.386 RON | 35.079 RON | 80.714 RON | 0 RON | 55.836 RON | -24.878 RON | 1 |
| 2018 | 31.086 RON | -27.332 RON | 92.130 RON | 361 RON | 31.812 RON | -59.957 RON | 1 |
| 2017 | 53.593 RON | -8.011 RON | 77.387 RON | 4.261 RON | 40.501 RON | -32.625 RON | 2 |
| 2016 | 35.111 RON | 3.934 RON | 77.511 RON | 8.162 RON | 44.734 RON | -24.615 RON | 2 |
| 2015 | 40.805 RON | -2.349 RON | 79.690 RON | 1.900 RON | 49.241 RON | -28.549 RON | 2 |
| 2014 | 41.367 RON | 2.096 RON | 71.592 RON | 3.080 RON | 42.313 RON | -26.199 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -36.367 RON | 60.521 RON | 11.648 RON | 20.578 RON | -28.295 RON | 1 |
| 2012 | 21.123 RON | -4.508 RON | 30.743 RON | 5.035 RON | 33.781 RON | 8.073 RON | 1 |
| 2011 | 6.742 RON | -10.441 RON | 8.293 RON | 6.261 RON | 14.612 RON | 12.580 RON | 0 |
| 2010 | 27.648 RON | -28.789 RON | 6.290 RON | 7.412 RON | 21.899 RON | 23.021 RON | 1 |
| 2009 | 86.831 RON | 7.971 RON | 3.157 RON | 7.810 RON | 47.157 RON | 51.810 RON | 1 |
| 2008 | 87.029 RON | 28.898 RON | 5.510 RON | 18.994 RON | 27.730 RON | 43.839 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 40.560 RON | 14.931 RON | 56.991 RON | 24.397 RON | 111.827 RON | 104.373 RON | 120.386 RON | 31.086 RON | 53.593 RON | 35.111 RON | 40.805 RON | 41.367 RON | 0 RON | 21.123 RON | 6.742 RON | 27.648 RON | 86.831 RON | 87.029 RON |
| Venituri totale | 53.217 RON | 14.931 RON | 56.991 RON | 25.898 RON | 111.827 RON | 104.373 RON | 120.386 RON | 31.086 RON | 53.593 RON | 35.211 RON | 40.805 RON | 41.382 RON | 934 RON | 21.124 RON | 6.743 RON | 27.901 RON | 86.833 RON | 87.100 RON |
| Cheltuieli totale | 84.821 RON | 79.007 RON | 78.237 RON | 66.660 RON | 86.301 RON | 102.350 RON | 84.103 RON | 58.107 RON | 59.996 RON | 30.221 RON | 41.930 RON | 38.045 RON | 37.273 RON | 25.632 RON | 17.184 RON | 53.115 RON | 75.108 RON | 56.024 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.526 RON | 2.023 RON | 36.283 RON | 0 RON | 0 RON | 4.990 RON | 0 RON | 3.337 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.725 RON | 31.076 RON |
| Pierdere bruta | 31.604 RON | 64.076 RON | 21.246 RON | 40.762 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.021 RON | 6.403 RON | 0 RON | — | 0 RON | 36.339 RON | 4.508 RON | 10.441 RON | 25.214 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.408 RON | 1.044 RON | 35.079 RON | 0 RON | 0 RON | 3.934 RON | 0 RON | 2.096 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 7.971 RON | 28.898 RON |
| Pierdere neta | 32.136 RON | 64.226 RON | 21.816 RON | 41.021 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.332 RON | 8.011 RON | 0 RON | 2.349 RON | 0 RON | 36.367 RON | 4.508 RON | 10.441 RON | 28.789 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 8.596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 361 RON | 4.261 RON | 8.162 RON | 1.900 RON | 3.080 RON | 11.648 RON | 5.035 RON | 6.261 RON | 7.412 RON | 7.810 RON | 18.994 RON |
| Active circulante | 27.930 RON | 32.305 RON | 36.755 RON | 24.240 RON | 26.043 RON | 46.279 RON | 55.836 RON | 31.812 RON | 40.501 RON | 44.734 RON | 49.241 RON | 42.313 RON | 20.578 RON | 33.781 RON | 14.612 RON | 21.899 RON | 47.157 RON | 27.730 RON |
| Stocuri | 6 RON | 6 RON | 700 RON | 0 RON | 7 RON | 7 RON | 7 RON | 7 RON | 7 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Creante | 19.267 RON | 19.275 RON | 24.223 RON | 20.473 RON | 20.466 RON | 21.842 RON | 9.750 RON | 7.926 RON | 7.877 RON | 10.468 RON | 7.397 RON | 7.674 RON | 13.348 RON | 21.102 RON | 10.405 RON | 10.266 RON | 6.699 RON | 6.698 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.657 RON | 13.024 RON | 11.832 RON | 3.767 RON | 5.570 RON | 24.430 RON | 46.079 RON | 23.879 RON | 32.617 RON | 34.266 RON | 41.844 RON | 34.639 RON | 7.230 RON | 12.679 RON | 4.207 RON | 11.633 RON | 40.458 RON | 21.032 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.625 RON |
| Datorii totale | 195.152 RON | 158.794 RON | 99.019 RON | 64.687 RON | 25.470 RON | 70.113 RON | 80.714 RON | 92.130 RON | 77.387 RON | 77.511 RON | 79.690 RON | 71.592 RON | 60.521 RON | 30.743 RON | 8.293 RON | 6.290 RON | 3.157 RON | 5.510 RON |
| Capitaluri proprii | -158.626 RON | -126.489 RON | -62.264 RON | -40.447 RON | 573 RON | -23.834 RON | -24.878 RON | -59.957 RON | -32.625 RON | -24.615 RON | -28.549 RON | -26.199 RON | -28.295 RON | 8.073 RON | 12.580 RON | 23.021 RON | 51.810 RON | 43.839 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 173.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 173.002 lei.
Achizitii directe
2 contracte
173.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 20:23).