ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
bl. 26, sc. B, ap. 3, parter
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 767.902 RON | 213.424 RON | 126.128 RON | 85.906 RON | 253.886 RON | 213.664 RON | 4 |
| 2024 | 576.236 RON | 129.692 RON | 56.698 RON | 16.557 RON | 170.073 RON | 129.932 RON | 4 |
| 2023 | 299.862 RON | 74.995 RON | 54.615 RON | 37.500 RON | 92.350 RON | 75.235 RON | 3 |
| 2022 | 299.502 RON | 36.051 RON | 64.839 RON | 60.537 RON | 40.593 RON | 36.291 RON | 3 |
| 2021 | 291.920 RON | 110.090 RON | 82.560 RON | 76.881 RON | 126.009 RON | 120.330 RON | 1 |
| 2020 | 299.350 RON | 116.056 RON | 121.400 RON | 88.039 RON | 149.657 RON | 116.296 RON | 2 |
| 2019 | 284.590 RON | 58.669 RON | 152.398 RON | 94.198 RON | 250.990 RON | 192.790 RON | 3 |
| 2018 | 264.200 RON | 112.243 RON | 90.647 RON | 32.205 RON | 202.563 RON | 144.121 RON | 2 |
| 2017 | 215.460 RON | 46.071 RON | 234.727 RON | 85.706 RON | 226.970 RON | 77.949 RON | 3 |
| 2016 | 193.770 RON | 27.903 RON | 212.744 RON | 89.457 RON | 190.648 RON | 67.361 RON | 2 |
| 2015 | 153.518 RON | 30.164 RON | 342.425 RON | 104.690 RON | 428.644 RON | 190.909 RON | 1 |
| 2014 | 131.888 RON | 65.548 RON | 141.412 RON | 56.547 RON | 245.610 RON | 160.745 RON | 1 |
| 2013 | 147.300 RON | 71.862 RON | 167.844 RON | 63.765 RON | 199.276 RON | 95.197 RON | 1 |
| 2012 | 157.709 RON | 41.465 RON | 187.184 RON | 88.694 RON | 133.194 RON | 34.704 RON | 1 |
| 2011 | 106.238 RON | 2.692 RON | 207.373 RON | 143.337 RON | 86.145 RON | 22.109 RON | 1 |
| 2010 | 148.343 RON | 11.979 RON | 231.163 RON | 186.754 RON | 110.696 RON | 66.287 RON | 2 |
| 2009 | 182.850 RON | 2.815 RON | 201.941 RON | 185.686 RON | 83.299 RON | 67.044 RON | 2 |
| 2008 | 155.853 RON | 14.471 RON | 151.367 RON | 112.947 RON | 101.262 RON | 64.228 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 767.902 RON | 576.236 RON | 299.862 RON | 299.502 RON | 291.920 RON | 299.350 RON | 284.590 RON | 264.200 RON | 215.460 RON | 193.770 RON | 153.518 RON | 131.888 RON | 147.300 RON | 157.709 RON | 106.238 RON | 148.343 RON | 182.850 RON | 155.853 RON |
| Venituri totale | 778.894 RON | 661.884 RON | 324.305 RON | 326.823 RON | 292.117 RON | 300.452 RON | 322.001 RON | 354.618 RON | 215.529 RON | 203.096 RON | 153.518 RON | 134.888 RON | 147.331 RON | 161.009 RON | 120.301 RON | 158.094 RON | 216.824 RON | 163.169 RON |
| Cheltuieli totale | 546.265 RON | 518.849 RON | 246.371 RON | 288.001 RON | 179.783 RON | 181.612 RON | 260.112 RON | 238.828 RON | 167.302 RON | 173.253 RON | 118.747 RON | 65.294 RON | 71.050 RON | 114.714 RON | 114.422 RON | 142.481 RON | 208.191 RON | 144.619 RON |
| Profit brut | 232.629 RON | 143.035 RON | 77.934 RON | 38.822 RON | 112.334 RON | 118.840 RON | 61.889 RON | 115.790 RON | 48.227 RON | 29.843 RON | 34.771 RON | 69.594 RON | 76.281 RON | 46.295 RON | 5.879 RON | 15.613 RON | 8.633 RON | 18.550 RON |
| Profit net | 213.424 RON | 129.692 RON | 74.995 RON | 36.051 RON | 110.090 RON | 116.056 RON | 58.669 RON | 112.243 RON | 46.071 RON | 27.903 RON | 30.164 RON | 65.548 RON | 71.862 RON | 41.465 RON | 2.692 RON | 11.979 RON | 2.815 RON | 14.471 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 85.906 RON | 16.557 RON | 37.500 RON | 60.537 RON | 76.881 RON | 88.039 RON | 94.198 RON | 32.205 RON | 85.706 RON | 89.457 RON | 104.690 RON | 56.547 RON | 63.765 RON | 88.694 RON | 143.337 RON | 186.754 RON | 185.686 RON | 112.947 RON |
| Active circulante | 253.886 RON | 170.073 RON | 92.350 RON | 40.593 RON | 126.009 RON | 149.657 RON | 250.990 RON | 202.563 RON | 226.970 RON | 190.648 RON | 428.644 RON | 245.610 RON | 199.276 RON | 133.194 RON | 86.145 RON | 110.696 RON | 83.299 RON | 101.262 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.788 RON | — | — | 15.709 RON | 23.655 RON | 36.850 RON | 8.369 RON |
| Creante | 187.947 RON | 71.717 RON | 91.000 RON | 18.510 RON | 827 RON | 84.417 RON | 70.000 RON | 3.560 RON | — | -300 RON | 0 RON | — | — | 673 RON | 950 RON | 11.059 RON | 11.050 RON | 2.886 RON |
| Casa si conturi la banci | 65.939 RON | 98.356 RON | 1.350 RON | 22.083 RON | 125.182 RON | 65.240 RON | 180.990 RON | 199.003 RON | 226.970 RON | 190.948 RON | 428.644 RON | 229.822 RON | 199.276 RON | 132.521 RON | 69.486 RON | 75.982 RON | 35.399 RON | 90.007 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.386 RON |
| Datorii totale | 126.128 RON | 56.698 RON | 54.615 RON | 64.839 RON | 82.560 RON | 121.400 RON | 152.398 RON | 90.647 RON | 234.727 RON | 212.744 RON | 342.425 RON | 141.412 RON | 167.844 RON | 187.184 RON | 207.373 RON | 231.163 RON | 201.941 RON | 151.367 RON |
| Capitaluri proprii | 213.664 RON | 129.932 RON | 75.235 RON | 36.291 RON | 120.330 RON | 116.296 RON | 192.790 RON | 144.121 RON | 77.949 RON | 67.361 RON | 190.909 RON | 160.745 RON | 95.197 RON | 34.704 RON | 22.109 RON | 66.287 RON | 67.044 RON | 64.228 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 50.400 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 50.401 lei.
Achizitii directe
1 contract
50.400 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:45).