| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 8.461 RON | -8.807 RON | 0 RON | — | 172.120 RON | 172.120 RON | — |
| 2020 | 12.315 RON | 5.753 RON | 110 RON | — | 181.038 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| 180.928 RON |
| — |
| 2019 | 13.555 RON | 7.547 RON | 68 RON | — | 175.242 RON | 175.174 RON | — |
| 2018 | 25.950 RON | 26.956 RON | 114 RON | — | 167.741 RON | 167.627 RON | — |
| 2017 | 14.480 RON | 8.526 RON | 12 RON | — | 140.683 RON | 140.671 RON | — |
| 2016 | 9.790 RON | 4.827 RON | 0 RON | — | 132.145 RON | 132.145 RON | — |
| 2015 | 45.738 RON | 18.159 RON | 68 RON | — | 127.387 RON | 127.319 RON | 1 |
| 2014 | 61.485 RON | 3.861 RON | 75 RON | 2.775 RON | 106.459 RON | 109.159 RON | 2 |
| 2013 | 127.127 RON | 607 RON | 6.233 RON | 6.475 RON | 105.056 RON | 105.298 RON | 2 |
| 2012 | 117.196 RON | 615 RON | 4.721 RON | 10.175 RON | 99.237 RON | 104.691 RON | 2 |
| 2011 | 38.461 RON | -8.829 RON | 2.903 RON | 13.875 RON | 93.104 RON | 104.076 RON | 1 |
| 2010 | 48.760 RON | 96 RON | 3.329 RON | 17.575 RON | 98.659 RON | 112.905 RON | 3 |
| 2009 | 77.668 RON | 42.789 RON | 2.456 RON | — | 115.266 RON | 112.810 RON | 1 |
| 2008 | 64.864 RON | 20.695 RON | 5.267 RON | — | 75.287 RON | 70.020 RON | 3 |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 8.461 RON | 12.315 RON | 13.555 RON | 25.950 RON | 14.480 RON | 9.790 RON | 45.738 RON | 61.485 RON | 127.127 RON | 117.196 RON | 38.461 RON | 48.760 RON | 77.668 RON | 64.864 RON |
| Venituri totale | 8.461 RON | 15.581 RON | 16.994 RON | 37.379 RON | 18.192 RON | 12.423 RON | 58.068 RON | 73.125 RON | 131.952 RON | 124.205 RON | 49.240 RON | 70.744 RON | 98.685 RON | 86.778 RON |
| Cheltuieli totale | 17.014 RON | 9.457 RON | 9.037 RON | 9.390 RON | 9.232 RON | 7.302 RON | 38.549 RON | 67.233 RON | 127.507 RON | 123.473 RON | 56.915 RON | 66.790 RON | 52.598 RON | 63.913 RON |
| Profit brut | 0 RON | 6.124 RON | 7.957 RON | 27.989 RON | 8.960 RON | 5.121 RON | 19.519 RON | 5.892 RON | 4.445 RON | 732 RON | 0 RON | 3.954 RON | 46.087 RON | 22.865 RON |
| Pierdere bruta | 8.553 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.675 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 5.753 RON | 7.547 RON | 26.956 RON | 8.526 RON | 4.827 RON | 18.159 RON | 3.861 RON | 607 RON | 615 RON | 0 RON | 96 RON | 42.789 RON | 20.695 RON |
| Pierdere neta | 8.807 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.829 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 2.775 RON | 6.475 RON | 10.175 RON | 13.875 RON | 17.575 RON | — | — |
| Active circulante | 172.120 RON | 181.038 RON | 175.242 RON | 167.741 RON | 140.683 RON | 132.145 RON | 127.387 RON | 106.459 RON | 105.056 RON | 99.237 RON | 93.104 RON | 98.659 RON | 115.266 RON | 75.287 RON |
| Stocuri | — | 5.712 RON | 8.152 RON | 7.758 RON | 8.196 RON | 10.116 RON | 12.392 RON | 11.284 RON | 21.058 RON | 18.526 RON | 18.954 RON | 5.390 RON | 12.528 RON | 14.117 RON |
| Creante | — | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 203 RON | 0 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 172.120 RON | 175.123 RON | 166.887 RON | 159.780 RON | 132.284 RON | 121.826 RON | 114.792 RON | 94.972 RON | 83.795 RON | 80.508 RON | 74.150 RON | 93.269 RON | 102.738 RON | 61.170 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 110 RON | 68 RON | 114 RON | 12 RON | 0 RON | 68 RON | 75 RON | 6.233 RON | 4.721 RON | 2.903 RON | 3.329 RON | 2.456 RON | 5.267 RON |
| Capitaluri proprii | 172.120 RON | 180.928 RON | 175.174 RON | 167.627 RON | 140.671 RON | 132.145 RON | 127.319 RON | 109.159 RON | 105.298 RON | 104.691 RON | 104.076 RON | 112.905 RON | 112.810 RON | 70.020 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.