ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 475.206 RON | -44.565 RON | 275.426 RON | 837.272 RON | 38.327 RON | 595.825 RON | 2 |
| 2024 | 748.793 RON | -7.552 RON | 296.517 RON | 913.660 RON | 34.896 RON | 640.389 RON | 3 |
| 2023 | 828.533 RON | 151.206 RON | 417.241 RON | 980.536 RON | 79.349 RON | 636.062 RON | 2 |
| 2022 | 646.076 RON | 78.378 RON | 553.961 RON | 996.446 RON | 48.954 RON | 484.857 RON | 3 |
| 2021 | 452.054 RON | 141.661 RON | 568.711 RON | 941.155 RON | 40.616 RON | 406.478 RON | 2 |
| 2020 | 278.764 RON | 74.448 RON | 745.328 RON | 965.628 RON | 50.489 RON | 264.817 RON | 1 |
| 2019 | 147.481 RON | 12.183 RON | 839.578 RON | 1.041.033 RON | 52.753 RON | 241.329 RON | 1 |
| 2018 | 163.021 RON | 657 RON | 882.210 RON | 1.074.095 RON | 46.504 RON | 227.884 RON | 1 |
| 2017 | 140.525 RON | -4.221 RON | 917.339 RON | 1.102.592 RON | 54.836 RON | 228.769 RON | 1 |
| 2016 | 168.234 RON | -636 RON | 949.703 RON | 1.132.121 RON | 56.416 RON | 232.990 RON | 1 |
| 2015 | 214.308 RON | 6.085 RON | 993.598 RON | 1.162.268 RON | 68.540 RON | 233.626 RON | 1 |
| 2014 | 281.834 RON | -404 RON | 1.067.227 RON | 1.189.015 RON | 114.244 RON | 227.541 RON | 2 |
| 2013 | 332.338 RON | -41.911 RON | 923.088 RON | 987.038 RON | 93.851 RON | 133.909 RON | 6 |
| 2012 | 463.942 RON | -50.900 RON | 873.253 RON | 983.102 RON | 77.166 RON | 175.820 RON | 5 |
| 2011 | 451.706 RON | -47.478 RON | 844.291 RON | 991.595 RON | 83.657 RON | 226.720 RON | 6 |
| 2010 | 491.927 RON | 948 RON | 709.171 RON | 874.675 RON | 81.648 RON | 247.152 RON | 5 |
| 2009 | 482.171 RON | 44.710 RON | 749.704 RON | 887.132 RON | 116.041 RON | 246.204 RON | 3 |
| 2008 | 576.641 RON | 52.837 RON | 771.010 RON | 860.666 RON | 118.937 RON | 201.494 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 475.206 RON | 748.793 RON | 828.533 RON | 646.076 RON | 452.054 RON | 278.764 RON | 147.481 RON | 163.021 RON | 140.525 RON | 168.234 RON | 214.308 RON | 281.834 RON | 332.338 RON | 463.942 RON | 451.706 RON | 491.927 RON | 482.171 RON | 576.641 RON |
| Venituri totale | 475.384 RON | 785.244 RON | 877.786 RON | 646.871 RON | 452.054 RON | 283.484 RON | 147.481 RON | 163.023 RON | 141.477 RON | 169.455 RON | 214.795 RON | 323.114 RON | 333.523 RON | 474.517 RON | 451.736 RON | 494.113 RON | 483.463 RON | 602.826 RON |
| Cheltuieli totale | 510.827 RON | 774.375 RON | 719.116 RON | 562.661 RON | 305.962 RON | 207.103 RON | 133.823 RON | 160.736 RON | 144.282 RON | 166.702 RON | 208.710 RON | 323.518 RON | 375.434 RON | 525.417 RON | 499.214 RON | 486.122 RON | 428.634 RON | 538.469 RON |
| Profit brut | 0 RON | 10.869 RON | 158.670 RON | 84.210 RON | 146.092 RON | 76.381 RON | 13.658 RON | 2.287 RON | 0 RON | 2.753 RON | 6.085 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.991 RON | 54.829 RON | 64.357 RON |
| Pierdere bruta | 35.443 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.805 RON | 0 RON | — | 404 RON | 41.911 RON | 50.900 RON | 47.478 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 151.206 RON | 78.378 RON | 141.661 RON | 74.448 RON | 12.183 RON | 657 RON | 0 RON | 0 RON | 6.085 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 948 RON | 44.710 RON | 52.837 RON |
| Pierdere neta | 44.565 RON | 7.552 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.221 RON | 636 RON | 0 RON | 404 RON | 41.911 RON | 50.900 RON | 47.478 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 837.272 RON | 913.660 RON | 980.536 RON | 996.446 RON | 941.155 RON | 965.628 RON | 1.041.033 RON | 1.074.095 RON | 1.102.592 RON | 1.132.121 RON | 1.162.268 RON | 1.189.015 RON | 987.038 RON | 983.102 RON | 991.595 RON | 874.675 RON | 887.132 RON | 860.666 RON |
| Active circulante | 38.327 RON | 34.896 RON | 79.349 RON | 48.954 RON | 40.616 RON | 50.489 RON | 52.753 RON | 46.504 RON | 54.836 RON | 56.416 RON | 68.540 RON | 114.244 RON | 93.851 RON | 77.166 RON | 83.657 RON | 81.648 RON | 116.041 RON | 118.937 RON |
| Stocuri | 3.711 RON | 7.113 RON | 10.969 RON | 9.567 RON | 526 RON | 702 RON | -153 RON | -671 RON | 15.579 RON | 25.007 RON | 41.336 RON | 76.567 RON | 73.786 RON | 50.128 RON | 52.578 RON | 63.287 RON | 101.457 RON | 106.991 RON |
| Creante | 33.905 RON | 25.146 RON | 49.034 RON | 38.603 RON | 40.018 RON | 49.728 RON | 52.867 RON | 46.907 RON | 39.457 RON | 31.423 RON | 27.211 RON | 37.319 RON | 20.094 RON | 26.993 RON | 30.641 RON | 17.514 RON | 12.676 RON | 9.273 RON |
| Casa si conturi la banci | 711 RON | 2.637 RON | 19.346 RON | 784 RON | 72 RON | 59 RON | 39 RON | 268 RON | -200 RON | -14 RON | -7 RON | 358 RON | -29 RON | 45 RON | 438 RON | 847 RON | 1.908 RON | 2.673 RON |
| Cheltuieli in avans | 156 RON | 156 RON | 156 RON | 156 RON | 156 RON | 766 RON | 766 RON | 766 RON | 766 RON | 766 RON | 766 RON | 156 RON | — | -10 RON | -10 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 275.426 RON | 296.517 RON | 417.241 RON | 553.961 RON | 568.711 RON | 745.328 RON | 839.578 RON | 882.210 RON | 917.339 RON | 949.703 RON | 993.598 RON | 1.067.227 RON | 923.088 RON | 873.253 RON | 844.291 RON | 709.171 RON | 749.704 RON | 771.010 RON |
| Venituri in avans | 4.504 RON | 11.806 RON | 6.738 RON | 6.738 RON | 6.738 RON | 6.738 RON | 13.645 RON | 11.271 RON | 12.086 RON | 6.610 RON | 4.350 RON | 8.647 RON | 23.892 RON | 11.185 RON | 4.231 RON | — | 7.265 RON | 7.099 RON |
| Capitaluri proprii | 595.825 RON | 640.389 RON | 636.062 RON | 484.857 RON | 406.478 RON | 264.817 RON | 241.329 RON | 227.884 RON | 228.769 RON | 232.990 RON | 233.626 RON | 227.541 RON | 133.909 RON | 175.820 RON | 226.720 RON | 247.152 RON | 246.204 RON | 201.494 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 6 | 5 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 3.521 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
3.521 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:08).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.