| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 107.938 RON | -227.877 RON | 556.344 RON | — | 38.037 RON | -518.307 RON | 9 |
| 2012 | 234.928 RON | -17.265 RON | 411.797 RON | — | 121.268 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 107.938 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -290.430 RON |
| 13 |
| 2011 | 107.459 RON | -69.766 RON | 431.564 RON | — | 158.398 RON | -273.166 RON | 9 |
| 2010 | 7.196 RON | -68.840 RON | 327.486 RON | — | 124.086 RON | -203.400 RON | 3 |
| 2009 | 47.709 RON | -69.717 RON | 205.120 RON | — | 67.693 RON | -137.427 RON | 5 |
| 2008 | 116.391 RON | -36.901 RON | 119.536 RON | — | 51.827 RON | -67.709 RON | 5 |
| 234.928 RON |
| 107.459 RON |
| 7.196 RON |
| 47.709 RON |
| 116.391 RON |
| Venituri totale | 109.388 RON | 234.929 RON | 107.460 RON | 7.228 RON | 47.711 RON | 116.393 RON |
| Cheltuieli totale | 334.558 RON | 252.194 RON | 177.226 RON | 74.418 RON | 114.561 RON | 153.294 RON |
| Pierdere bruta | 225.170 RON | 17.265 RON | 69.766 RON | 67.190 RON | 66.850 RON | 36.901 RON |
| Pierdere neta | 227.877 RON | 17.265 RON | 69.766 RON | 68.840 RON | 69.717 RON | 36.901 RON |
| Active circulante | 38.037 RON | 121.268 RON | 158.398 RON | 124.086 RON | 67.693 RON | 51.827 RON |
| Stocuri | — | 60.319 RON | 118.130 RON | 106.704 RON | 66.583 RON | 47.760 RON |
| Creante | 35.812 RON | 36.067 RON | 35.980 RON | 17.312 RON | 861 RON | 3.421 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.225 RON | 24.882 RON | 4.288 RON | 70 RON | 249 RON | 646 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 99 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 556.344 RON | 411.797 RON | 431.564 RON | 327.486 RON | 205.120 RON | 119.536 RON |
| Capitaluri proprii | -518.307 RON | -290.430 RON | -273.166 RON | -203.400 RON | -137.427 RON | -67.709 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 13 | 9 | 3 | 5 | 5 |
sector 1, poziţia 38 · sector 1, poziţia 45
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.