com. Tuzla, parcela A 229/52/1/1
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 34.798 RON | -6.332 RON | 124.945 RON | 9.817 RON | 6.254 RON | -108.678 RON | 1 |
| 2011 | 48.779 RON | -26.978 RON | 126.535 RON | 6.575 RON | 17.418 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.798 RON | 48.779 RON | 28.778 RON |
| -102.346 RON |
| 3 |
| 2010 | 28.778 RON | -15.733 RON | 109.729 RON | 6.575 RON | 27.590 RON | -75.368 RON | 1 |
| 2009 | 24.789 RON | -11.744 RON | 81.166 RON | 6.575 RON | 14.759 RON | -59.636 RON | 1 |
| 2008 | 70.655 RON | -16.291 RON | 62.064 RON | 6.575 RON | 7.402 RON | -47.891 RON | 3 |
| 24.789 RON |
| 70.655 RON |
| Venituri totale | 34.798 RON | 48.779 RON | 28.778 RON | 24.789 RON | 70.657 RON |
| Cheltuieli totale | 41.130 RON | 75.757 RON | 42.861 RON | 33.666 RON | 86.948 RON |
| Pierdere bruta | 6.332 RON | 26.978 RON | 14.083 RON | 8.877 RON | 16.291 RON |
| Pierdere neta | 6.332 RON | 26.978 RON | 15.733 RON | 11.744 RON | 16.291 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.817 RON | 6.575 RON | 6.575 RON | 6.575 RON | 6.575 RON |
| Active circulante | 6.254 RON | 17.418 RON | 27.590 RON | 14.759 RON | 7.402 RON |
| Stocuri | 2.594 RON | 4.474 RON | 24.583 RON | 13.633 RON | 7.132 RON |
| Creante | 832 RON | 2.799 RON | 54 RON | 54 RON | 226 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.828 RON | 10.145 RON | 2.953 RON | 1.072 RON | 44 RON |
| Cheltuieli in avans | 196 RON | 196 RON | 196 RON | 196 RON | 196 RON |
| Datorii totale | 124.945 RON | 126.535 RON | 109.729 RON | 81.166 RON | 62.064 RON |
| Capitaluri proprii | -108.678 RON | -102.346 RON | -75.368 RON | -59.636 RON | -47.891 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.