ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94.479 RON | 108 RON | 41.756 RON | 162.229 RON | 8.680 RON | 129.153 RON | 1 |
| 2024 | 120.798 RON | 35.652 RON | 24.304 RON | 172.569 RON | 15.729 RON | 164.601 RON | 1 |
| 2023 | 138.602 RON | 51.351 RON | 21.362 RON | 173.637 RON | 33.350 RON | 186.232 RON | 1 |
| 2022 | 87.190 RON | 8.301 RON | 81.250 RON | 187.728 RON | 27.703 RON | 134.881 RON | 1 |
| 2021 | 82.087 RON | 20.371 RON | 2.655 RON | 197.967 RON | 21.795 RON | 217.107 RON | 1 |
| 2020 | 78.988 RON | 11.080 RON | 3.478 RON | 205.178 RON | 5.563 RON | 207.263 RON | 1 |
| 2019 | 109.793 RON | 44.463 RON | 7.345 RON | 213.870 RON | 185 RON | 206.710 RON | 1 |
| 2018 | 120.157 RON | 31.363 RON | 37.975 RON | 215.779 RON | 232 RON | 178.036 RON | 2 |
| 2017 | 155.862 RON | 98.299 RON | 56.162 RON | 217.681 RON | 16.733 RON | 178.252 RON | 2 |
| 2016 | 124.576 RON | 101.467 RON | 170.445 RON | 245.980 RON | 4.417 RON | 79.952 RON | 2 |
| 2015 | 148.224 RON | 23.374 RON | 299.213 RON | 332.822 RON | 2.142 RON | 35.751 RON | 2 |
| 2014 | 82.623 RON | -41.939 RON | 361.730 RON | 351.840 RON | 22.267 RON | 12.377 RON | 2 |
| 2013 | 93.371 RON | -19.158 RON | 344.891 RON | 388.538 RON | 14.258 RON | 57.905 RON | 2 |
| 2012 | 74.631 RON | -32.729 RON | 357.534 RON | 390.619 RON | 24.665 RON | 57.750 RON | 2 |
| 2011 | 80.991 RON | -4.947 RON | 321.180 RON | 306.924 RON | 20.125 RON | 5.869 RON | 1 |
| 2010 | 85.105 RON | -13.387 RON | 325.545 RON | 278.581 RON | 16.148 RON | -30.816 RON | 1 |
| 2009 | 53.572 RON | -121.762 RON | 347.171 RON | 276.642 RON | 15.383 RON | -55.146 RON | 1 |
| 2008 | 136.634 RON | 305 RON | 302.367 RON | 337.927 RON | 30.356 RON | 66.615 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 94.479 RON | 120.798 RON | 138.602 RON | 87.190 RON | 82.087 RON | 78.988 RON | 109.793 RON | 120.157 RON | 155.862 RON | 124.576 RON | 148.224 RON | 82.623 RON | 93.371 RON | 74.631 RON | 80.991 RON | 85.105 RON | 53.572 RON | 136.634 RON |
| Venituri totale | 99.579 RON | 120.798 RON | 138.603 RON | 87.287 RON | 82.087 RON | 85.109 RON | 109.799 RON | 126.374 RON | 215.866 RON | 215.388 RON | 134.577 RON | 82.623 RON | 93.525 RON | 74.632 RON | 81.126 RON | 85.269 RON | 54.900 RON | 150.655 RON |
| Cheltuieli totale | 98.495 RON | 83.962 RON | 86.005 RON | 78.131 RON | 60.952 RON | 73.301 RON | 64.238 RON | 93.747 RON | 115.408 RON | 111.767 RON | 106.746 RON | 122.083 RON | 110.107 RON | 107.361 RON | 86.073 RON | 95.431 RON | 173.416 RON | 146.934 RON |
| Profit brut | 1.084 RON | 36.836 RON | 52.598 RON | 9.156 RON | 21.135 RON | 11.808 RON | 45.561 RON | 32.627 RON | 100.458 RON | 103.621 RON | 27.831 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.721 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 39.460 RON | 16.582 RON | 32.729 RON | 4.947 RON | 10.162 RON | 118.516 RON | — |
| Profit net | 108 RON | 35.652 RON | 51.351 RON | 8.301 RON | 20.371 RON | 11.080 RON | 44.463 RON | 31.363 RON | 98.299 RON | 101.467 RON | 23.374 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 305 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.939 RON | 19.158 RON | 32.729 RON | 4.947 RON | 13.387 RON | 121.762 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 162.229 RON | 172.569 RON | 173.637 RON | 187.728 RON | 197.967 RON | 205.178 RON | 213.870 RON | 215.779 RON | 217.681 RON | 245.980 RON | 332.822 RON | 351.840 RON | 388.538 RON | 390.619 RON | 306.924 RON | 278.581 RON | 276.642 RON | 337.927 RON |
| Active circulante | 8.680 RON | 15.729 RON | 33.350 RON | 27.703 RON | 21.795 RON | 5.563 RON | 185 RON | 232 RON | 16.733 RON | 4.417 RON | 2.142 RON | 22.267 RON | 14.258 RON | 24.665 RON | 20.125 RON | 16.148 RON | 15.383 RON | 30.356 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14.000 RON | 14.000 RON | 14.000 RON | 14.000 RON | 14.000 RON | 14.000 RON | 14.000 RON |
| Creante | 4.112 RON | 7.162 RON | 11.612 RON | 13.112 RON | 1.112 RON | 980 RON | — | — | — | — | — | 6 RON | — | 7.555 RON | 3.498 RON | 993 RON | — | 13.314 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.568 RON | 8.567 RON | 21.738 RON | 14.591 RON | 20.683 RON | 4.583 RON | 185 RON | 232 RON | 16.733 RON | 4.417 RON | 2.142 RON | 8.261 RON | 258 RON | 3.110 RON | 2.627 RON | 1.155 RON | 1.383 RON | 3.042 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 607 RON | 607 RON | 700 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 699 RON |
| Datorii totale | 41.756 RON | 24.304 RON | 21.362 RON | 81.250 RON | 2.655 RON | 3.478 RON | 7.345 RON | 37.975 RON | 56.162 RON | 170.445 RON | 299.213 RON | 361.730 RON | 344.891 RON | 357.534 RON | 321.180 RON | 325.545 RON | 347.171 RON | 302.367 RON |
| Capitaluri proprii | 129.153 RON | 164.601 RON | 186.232 RON | 134.881 RON | 217.107 RON | 207.263 RON | 206.710 RON | 178.036 RON | 178.252 RON | 79.952 RON | 35.751 RON | 12.377 RON | 57.905 RON | 57.750 RON | 5.869 RON | -30.816 RON | -55.146 RON | 66.615 RON |
| Capital subscris varsat | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | — | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 31.710 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 6.850 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
6.850 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 00:36).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.