ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.387 RON | 23.483 RON | 166.686 RON | 20.304 RON | 170.585 RON | 24.726 RON | 1 |
| 2024 | 174.331 RON | 95.826 RON | 285.423 RON | 29.553 RON | 352.354 RON | 97.069 RON | 1 |
| 2023 | 552.631 RON | 199.382 RON | 170.153 RON | 34.735 RON | 342.175 RON | 206.944 RON | 1 |
| 2022 | 96.264 RON | 4.059 RON | 161.120 RON | 36.647 RON | 132.034 RON | 7.561 RON | — |
| 2021 | 109.745 RON | -12.001 RON | 161.066 RON | 19.212 RON | 172.539 RON | 31.923 RON | — |
| 2020 | 93.664 RON | -85.429 RON | 175.203 RON | 34.020 RON | 116.658 RON | -24.525 RON | — |
| 2019 | 46.011 RON | -83.348 RON | 149.051 RON | 63.435 RON | 146.520 RON | 60.904 RON | 1 |
| 2018 | 125.665 RON | 27.642 RON | 141.545 RON | 95.152 RON | 190.645 RON | 144.252 RON | — |
| 2017 | 4.553 RON | -2.486 RON | 263.299 RON | 126.869 RON | 253.040 RON | 116.610 RON | 0 |
| 2016 | 11.223 RON | -15.745 RON | 269.680 RON | 126.869 RON | 261.907 RON | 119.096 RON | 1 |
| 2015 | 38.976 RON | -12.357 RON | 297.712 RON | 126.869 RON | 305.684 RON | 134.841 RON | 1 |
| 2014 | 252.787 RON | 1.743 RON | 320.654 RON | 127.534 RON | 340.318 RON | 147.198 RON | 1 |
| 2013 | 350.626 RON | 3.310 RON | 349.741 RON | 230.194 RON | 265.002 RON | 145.455 RON | 3 |
| 2012 | 284.199 RON | 13.584 RON | 221.734 RON | 107.449 RON | 257.828 RON | 142.145 RON | 3 |
| 2011 | 304.683 RON | 14.753 RON | 176.450 RON | 39.164 RON | 282.128 RON | 128.561 RON | 2 |
| 2010 | 481.864 RON | 29.499 RON | 226.268 RON | 99.316 RON | 228.404 RON | 118.884 RON | 2 |
| 2009 | 728.319 RON | 52.997 RON | 395.227 RON | 190.575 RON | 284.558 RON | 89.384 RON | 3 |
| 2008 | 916.913 RON | 69.116 RON | 538.087 RON | 280.343 RON | 312.155 RON | 70.316 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.387 RON | 174.331 RON | 552.631 RON | 96.264 RON | 109.745 RON | 93.664 RON | 46.011 RON | 125.665 RON | 4.553 RON | 11.223 RON | 38.976 RON | 252.787 RON | 350.626 RON | 284.199 RON | 304.683 RON | 481.864 RON | 728.319 RON | 916.913 RON |
| Venituri totale | 121.195 RON | 222.579 RON | 556.355 RON | 100.258 RON | 109.745 RON | 94.473 RON | 46.429 RON | 126.405 RON | 4.753 RON | 11.223 RON | 38.976 RON | 261.067 RON | 351.099 RON | 284.491 RON | 305.653 RON | 491.014 RON | 746.555 RON | 930.879 RON |
| Cheltuieli totale | 96.524 RON | 103.461 RON | 323.595 RON | 93.260 RON | 118.722 RON | 178.040 RON | 128.927 RON | 94.993 RON | 7.239 RON | 26.968 RON | 51.333 RON | 258.992 RON | 346.778 RON | 267.868 RON | 287.147 RON | 453.377 RON | 678.083 RON | 839.739 RON |
| Profit brut | 24.671 RON | 119.118 RON | 232.760 RON | 6.998 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.412 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.075 RON | 4.321 RON | 16.623 RON | 18.506 RON | 37.637 RON | 68.472 RON | 91.140 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.977 RON | 83.567 RON | 82.498 RON | 0 RON | 2.486 RON | 15.745 RON | 12.357 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 23.483 RON | 95.826 RON | 199.382 RON | 4.059 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.642 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.743 RON | 3.310 RON | 13.584 RON | 14.753 RON | 29.499 RON | 52.997 RON | 69.116 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.001 RON | 85.429 RON | 83.348 RON | 0 RON | 2.486 RON | 15.745 RON | 12.357 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 20.304 RON | 29.553 RON | 34.735 RON | 36.647 RON | 19.212 RON | 34.020 RON | 63.435 RON | 95.152 RON | 126.869 RON | 126.869 RON | 126.869 RON | 127.534 RON | 230.194 RON | 107.449 RON | 39.164 RON | 99.316 RON | 190.575 RON | 280.343 RON |
| Active circulante | 170.585 RON | 352.354 RON | 342.175 RON | 132.034 RON | 172.539 RON | 116.658 RON | 146.520 RON | 190.645 RON | 253.040 RON | 261.907 RON | 305.684 RON | 340.318 RON | 265.002 RON | 257.828 RON | 282.128 RON | 228.404 RON | 284.558 RON | 312.155 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 2.812 RON | 600 RON | 600 RON | — | 3.432 RON | 3.432 RON | 20.595 RON | 20.595 RON | 20.595 RON | 9.082 RON | 3.644 RON | — | 12.465 RON | 7.789 RON | — | — |
| Creante | 161.256 RON | 273.526 RON | 161.604 RON | 124.391 RON | 130.162 RON | 54.583 RON | 122.523 RON | 168.386 RON | 186.215 RON | 185.784 RON | 195.080 RON | 258.821 RON | 197.174 RON | 208.793 RON | 176.992 RON | 101.248 RON | 124.718 RON | 242.311 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.380 RON | 77.879 RON | 11.810 RON | 5.908 RON | 40.642 RON | 60.940 RON | 20.032 RON | 18.342 RON | 6.230 RON | 15.528 RON | 50.009 RON | 32.415 RON | 24.184 RON | 9.035 RON | 52.671 RON | 79.367 RON | 119.840 RON | 29.844 RON |
| Cheltuieli in avans | 523 RON | 585 RON | 187 RON | — | 1.238 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 17.432 RON | 9.478 RON | 15.905 RON |
| Datorii totale | 166.686 RON | 285.423 RON | 170.153 RON | 161.120 RON | 161.066 RON | 175.203 RON | 149.051 RON | 141.545 RON | 263.299 RON | 269.680 RON | 297.712 RON | 320.654 RON | 349.741 RON | 221.734 RON | 176.450 RON | 226.268 RON | 395.227 RON | 538.087 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.398 RON | 16.281 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 24.726 RON | 97.069 RON | 206.944 RON | 7.561 RON | 31.923 RON | -24.525 RON | 60.904 RON | 144.252 RON | 116.610 RON | 119.096 RON | 134.841 RON | 147.198 RON | 145.455 RON | 142.145 RON | 128.561 RON | 118.884 RON | 89.384 RON | 70.316 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 5 |
2 contracte atribuite, in valoare de 39.726 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
39.726 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.