| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 130.723 RON | 90.498 RON | 89.414 RON | — | 93.607 RON | 4.193 RON | 1 |
| 2012 | 125.617 RON | 17.860 RON | 106.134 RON | 0 RON | 40.329 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 130.723 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -86.305 RON |
| 1 |
| 2011 | 58.803 RON | -84.588 RON | 227.353 RON | 5.665 RON | 130.076 RON | -104.165 RON | 1 |
| 2010 | 64.613 RON | -25.959 RON | 151.968 RON | 27.982 RON | 117.294 RON | -19.578 RON | 2 |
| 2009 | 103.119 RON | 2.357 RON | 151.822 RON | 50.300 RON | 110.290 RON | 6.382 RON | 2 |
| 2008 | 135.648 RON | 3.785 RON | 150.190 RON | 72.617 RON | 86.180 RON | 4.025 RON | 2 |
| 125.617 RON |
| 58.803 RON |
| 64.613 RON |
| 103.119 RON |
| 135.648 RON |
| Venituri totale | 130.723 RON | 134.722 RON | 58.803 RON | 64.616 RON | 103.122 RON | 135.676 RON |
| Cheltuieli totale | 36.303 RON | 111.694 RON | 143.391 RON | 84.683 RON | 96.317 RON | 128.481 RON |
| Profit brut | 94.420 RON | 23.028 RON | 0 RON | — | 6.805 RON | 7.195 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 84.588 RON | 20.067 RON | — | — |
| Profit net | 90.498 RON | 17.860 RON | 0 RON | — | 2.357 RON | 3.785 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 84.588 RON | 25.959 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 5.665 RON | 27.982 RON | 50.300 RON | 72.617 RON |
| Active circulante | 93.607 RON | 40.329 RON | 130.076 RON | 117.294 RON | 110.290 RON | 86.180 RON |
| Stocuri | — | — | 30.867 RON | 26.378 RON | 9.473 RON | 4.444 RON |
| Creante | 93.607 RON | 9.989 RON | 89.393 RON | 89.393 RON | 100.510 RON | 78.994 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 30.340 RON | 9.816 RON | 1.523 RON | 307 RON | 2.742 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 7.947 RON | 7.614 RON | 7.614 RON | 5.418 RON |
| Datorii totale | 89.414 RON | 106.134 RON | 227.353 RON | 151.968 RON | 151.822 RON | 150.190 RON |
| Venituri in avans | — | 20.500 RON | 20.500 RON | 20.500 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Capitaluri proprii | 4.193 RON | -86.305 RON | -104.165 RON | -19.578 RON | 6.382 RON | 4.025 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.