| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 117 RON | 581 RON | 6 RON | — | 29.327 RON | 29.321 RON | — |
| 2016 | 62.101 RON | 92.263 RON | 298 RON | 16.987 RON | 100.369 RON |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|
| 107.640 RON |
| 1 |
| 2015 | 846.747 RON | -8.837 RON | 36.100 RON | 27.262 RON | 37.926 RON | 15.377 RON | 2 |
| 2014 | 882.834 RON | 170.370 RON | 42.416 RON | 37.537 RON | 220.579 RON | 195.390 RON | 2 |
| 2013 | 1.039.375 RON | -49.287 RON | 573.917 RON | 121.124 RON | 783.445 RON | 290.151 RON | — |
| 2012 | 1.513.634 RON | 149.940 RON | 430.106 RON | 318.396 RON | 557.076 RON | 342.051 RON | 1 |
| 2011 | 1.898.551 RON | 172.051 RON | 708.358 RON | 405.824 RON | 750.283 RON | 323.768 RON | 2 |
| 2010 | 7.383.960 RON | 34.494 RON | 1.110.167 RON | 549.831 RON | 924.991 RON | 209.891 RON | 4 |
| 2009 | 16.447.147 RON | 388.222 RON | 1.985.092 RON | 829.002 RON | 1.653.643 RON | 311.478 RON | 5 |
| 2008 | 2.597.387 RON | -68.164 RON | 2.566.728 RON | 793.520 RON | 1.912.337 RON | -67.228 RON | 8 |
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 117 RON | 62.101 RON | 846.747 RON | 882.834 RON | 1.039.375 RON | 1.513.634 RON | 1.898.551 RON | 7.383.960 RON | 16.447.147 RON | 2.597.387 RON |
| Venituri totale | 24.169 RON | 121.393 RON | 846.055 RON | 890.850 RON | 1.196.455 RON | 1.595.366 RON | 2.085.803 RON | 7.414.203 RON | 16.517.777 RON | 2.550.835 RON |
| Cheltuieli totale | 23.147 RON | 29.130 RON | 854.892 RON | 695.762 RON | 1.245.742 RON | 1.416.423 RON | 1.889.782 RON | 7.367.780 RON | 16.028.914 RON | 2.618.999 RON |
| Profit brut | 1.022 RON | 92.263 RON | 0 RON | 195.088 RON | 0 RON | 178.943 RON | 196.021 RON | 46.423 RON | 488.863 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 49.287 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 68.164 RON |
| Profit net | 581 RON | 92.263 RON | 0 RON | 170.370 RON | 0 RON | 149.940 RON | 172.051 RON | 34.494 RON | 388.222 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 8.837 RON | 0 RON | 49.287 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 68.164 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 16.987 RON | 27.262 RON | 37.537 RON | 121.124 RON | 318.396 RON | 405.824 RON | 549.831 RON | 829.002 RON | 793.520 RON |
| Active circulante | 29.327 RON | 100.369 RON | 37.926 RON | 220.579 RON | 783.445 RON | 557.076 RON | 750.283 RON | 924.991 RON | 1.653.643 RON | 1.912.337 RON |
| Stocuri | — | — | — | 9.695 RON | 135.410 RON | 143.986 RON | 107.245 RON | 20.012 RON | 770.320 RON | 831.159 RON |
| Creante | 7.245 RON | 10.559 RON | 10.259 RON | 85.335 RON | 410.079 RON | 351.333 RON | 449.992 RON | 473.323 RON | 706.926 RON | 855.780 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.082 RON | 89.810 RON | 27.667 RON | 125.549 RON | 237.956 RON | 61.757 RON | 193.046 RON | 431.656 RON | 176.397 RON | 225.398 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 19 RON | 279 RON | 180 RON | 1.976 RON | 2.193 RON | 6.315 RON | 3.422 RON | — | — |
| Datorii totale | 6 RON | 298 RON | 36.100 RON | 42.416 RON | 573.917 RON | 430.106 RON | 708.358 RON | 1.110.167 RON | 1.985.092 RON | 2.566.728 RON |
| Venituri in avans | — | 9.437 RON | 13.990 RON | 20.490 RON | 42.477 RON | 105.508 RON | 130.296 RON | 158.186 RON | 186.075 RON | 206.357 RON |
| Capitaluri proprii | 29.321 RON | 107.640 RON | 15.377 RON | 195.390 RON | 290.151 RON | 342.051 RON | 323.768 RON | 209.891 RON | 311.478 RON | -67.228 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 2 | 4 | 5 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
incinta Târgul de legume fructe, DN2C, fn, lângă staţia de Transformare Transelectrica, parcela A610/5
Tîrgul de Legume Fructe, lângă staţia de tranformare Transeelectrica
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.