ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.072.721 RON | 192.295 RON | 124.981 RON | 103.687 RON | 412.565 RON | 391.271 RON | 3 |
| 2024 | 810.042 RON | 93.940 RON | 194.680 RON | 153.883 RON | 239.773 RON | 198.976 RON | 2 |
| 2023 | 937.759 RON | 218.223 RON | 328.888 RON | 224.930 RON | 208.994 RON | 105.036 RON | 2 |
| 2022 | 64.067 RON | 38.100 RON | 302.352 RON | 143.317 RON | 45.848 RON | -113.187 RON | 1 |
| 2021 | — | -793 RON | 162.525 RON | — | 11.238 RON | -151.287 RON | — |
| 2020 | — | -800 RON | 162.864 RON | — | 12.370 RON | -150.494 RON | 1 |
| 2019 | 49.918 RON | -10.251 RON | 163.394 RON | — | 13.701 RON | -149.693 RON | 1 |
| 2018 | 89.131 RON | -96.910 RON | 152.178 RON | — | 12.735 RON | -139.443 RON | 4 |
| 2017 | 189.829 RON | -67.747 RON | 84.955 RON | 8.486 RON | 44.772 RON | -42.533 RON | 4 |
| 2016 | 112.570 RON | -34.410 RON | 45.956 RON | 58.128 RON | 17.767 RON | 25.214 RON | 5 |
| 2015 | 232.828 RON | -79.145 RON | 57.148 RON | 78.929 RON | 42.568 RON | 59.624 RON | 9 |
| 2014 | 323.554 RON | 610 RON | 43.798 RON | 49.024 RON | 138.268 RON | 138.769 RON | 9 |
| 2013 | 324.133 RON | 34.445 RON | 82.843 RON | 53.413 RON | 172.313 RON | 138.158 RON | 10 |
| 2012 | 215.853 RON | 266 RON | 50.730 RON | 56.713 RON | 102.455 RON | 103.713 RON | 8 |
| 2011 | 245.585 RON | -1.340 RON | 56.019 RON | 60.453 RON | 103.738 RON | 103.447 RON | 7 |
| 2010 | 273.247 RON | 1.844 RON | 54.297 RON | 79.348 RON | 84.462 RON | 104.788 RON | 4 |
| 2009 | 271.339 RON | 939 RON | 58.662 RON | 81.637 RON | 76.969 RON | 102.944 RON | 2 |
| 2008 | 537.488 RON | 46.098 RON | 117.011 RON | 85.734 RON | 133.280 RON | 102.003 RON | 12 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.072.721 RON | 810.042 RON | 937.759 RON | 64.067 RON | — | — | 49.918 RON | 89.131 RON | 189.829 RON | 112.570 RON | 232.828 RON | 323.554 RON | 324.133 RON | 215.853 RON | 245.585 RON | 273.247 RON | 271.339 RON | 537.488 RON |
| Venituri totale | 1.074.469 RON | 829.072 RON | 938.330 RON | 64.067 RON | 0 RON | 4.000 RON | 49.918 RON | 89.131 RON | 218.394 RON | 112.573 RON | 232.835 RON | 323.566 RON | 324.134 RON | 217.054 RON | 245.593 RON | 273.270 RON | 275.517 RON | 537.488 RON |
| Cheltuieli totale | 859.732 RON | 715.617 RON | 710.912 RON | 25.326 RON | 793 RON | 4.701 RON | 59.120 RON | 185.149 RON | 284.009 RON | 145.156 RON | 311.980 RON | 322.424 RON | 280.894 RON | 216.733 RON | 239.565 RON | 266.055 RON | 268.845 RON | 478.380 RON |
| Profit brut | 214.737 RON | 113.455 RON | 227.418 RON | 38.741 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.142 RON | 43.240 RON | 321 RON | 6.028 RON | 7.215 RON | 6.672 RON | 59.108 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 793 RON | 701 RON | 9.202 RON | 96.018 RON | 65.615 RON | 32.583 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 192.295 RON | 93.940 RON | 218.223 RON | 38.100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 610 RON | 34.445 RON | 266 RON | 0 RON | 1.844 RON | 939 RON | 46.098 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 793 RON | 800 RON | 10.251 RON | 96.910 RON | 67.747 RON | 34.410 RON | 79.145 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.340 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 103.687 RON | 153.883 RON | 224.930 RON | 143.317 RON | — | — | — | — | 8.486 RON | 58.128 RON | 78.929 RON | 49.024 RON | 53.413 RON | 56.713 RON | 60.453 RON | 79.348 RON | 81.637 RON | 85.734 RON |
| Active circulante | 412.565 RON | 239.773 RON | 208.994 RON | 45.848 RON | 11.238 RON | 12.370 RON | 13.701 RON | 12.735 RON | 44.772 RON | 17.767 RON | 42.568 RON | 138.268 RON | 172.313 RON | 102.455 RON | 103.738 RON | 84.462 RON | 76.969 RON | 133.280 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 12.581 RON | — | 201 RON | 26.827 RON | — | 11.950 RON | — | — | — | — |
| Creante | 260.637 RON | 146.737 RON | 203.486 RON | 17.730 RON | 1.012 RON | 868 RON | 756 RON | 10.091 RON | 29.917 RON | 12.524 RON | 13.621 RON | 57.249 RON | 103.547 RON | 89.755 RON | 34.820 RON | 35.875 RON | 40.889 RON | 60.625 RON |
| Casa si conturi la banci | 151.928 RON | 93.036 RON | 5.508 RON | 28.118 RON | 10.226 RON | 11.502 RON | 12.945 RON | 2.644 RON | 2.274 RON | 5.243 RON | 28.746 RON | 54.192 RON | 68.766 RON | 750 RON | 68.918 RON | 48.587 RON | 36.080 RON | 72.655 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.000 RON | — |
| Datorii totale | 124.981 RON | 194.680 RON | 328.888 RON | 302.352 RON | 162.525 RON | 162.864 RON | 163.394 RON | 152.178 RON | 84.955 RON | 45.956 RON | 57.148 RON | 43.798 RON | 82.843 RON | 50.730 RON | 56.019 RON | 54.297 RON | 58.662 RON | 117.011 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.725 RON | 4.725 RON | 4.725 RON | 4.725 RON | 4.725 RON | 4.725 RON | 4.725 RON | 4.725 RON | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 6.111 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 391.271 RON | 198.976 RON | 105.036 RON | -113.187 RON | -151.287 RON | -150.494 RON | -149.693 RON | -139.443 RON | -42.533 RON | 25.214 RON | 59.624 RON | 138.769 RON | 138.158 RON | 103.713 RON | 103.447 RON | 104.788 RON | 102.944 RON | 102.003 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | 9 | 9 | 10 | 8 | 7 | 4 | 2 | 12 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 159.139 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 159.145 lei.
Achizitii directe
6 contracte
159.139 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:29).