ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 1.756.473 RON | 875.494 RON | 622.856 RON | -258.123 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 1.756.473 RON | 875.494 RON | 622.856 RON | -258.123 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 1.756.473 RON | 875.494 RON | 622.856 RON | -258.123 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 1.756.473 RON | 875.494 RON | 622.856 RON | -258.123 RON | 0 |
| 2010 | 44.688 RON | -247.663 RON | 1.756.473 RON | 875.494 RON | 622.856 RON | -258.123 RON | 2 |
| 2009 | 2.143.692 RON | -13.860 RON | 1.932.169 RON | 1.209.259 RON | 713.683 RON | -9.227 RON | 5 |
| 2008 | 2.139.755 RON | -44.514 RON | 1.653.062 RON | 1.523.756 RON | 128.915 RON | 4.633 RON | 10 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.688 RON | 2.143.692 RON | 2.139.755 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 216.914 RON | 2.146.264 RON | 2.210.328 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 458.127 RON | 2.154.391 RON | 2.254.842 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 241.213 RON | 8.127 RON | 44.514 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 247.663 RON | 13.860 RON | 44.514 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 875.494 RON | 875.494 RON | 875.494 RON | 875.494 RON | 875.494 RON | 1.209.259 RON | 1.523.756 RON |
| Active circulante | 622.856 RON | 622.856 RON | 622.856 RON | 622.856 RON | 622.856 RON | 713.683 RON | 128.915 RON |
| Stocuri | 32.743 RON | 32.743 RON | 32.743 RON | 32.743 RON | 32.743 RON | 19.501 RON | 53.884 RON |
| Creante | 1.280 RON | 1.280 RON | 1.280 RON | 1.280 RON | 1.280 RON | 12.987 RON | 69.051 RON |
| Casa si conturi la banci | 588.833 RON | 588.833 RON | 588.833 RON | 588.833 RON | 588.833 RON | 681.195 RON | 5.980 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 5.024 RON |
| Datorii totale | 1.756.473 RON | 1.756.473 RON | 1.756.473 RON | 1.756.473 RON | 1.756.473 RON | 1.932.169 RON | 1.653.062 RON |
| Capitaluri proprii | -258.123 RON | -258.123 RON | -258.123 RON | -258.123 RON | -258.123 RON | -9.227 RON | 4.633 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | 2 | 5 | 10 |