Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 872.230 RON | 299.123 RON | 136.191 RON | 827.158 RON | 297.665 RON | 988.632 RON | 1 |
| 2024 | 1.125.412 RON | 474.160 RON | 182.968 RON | 733.059 RON | 439.418 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 989.509 RON |
| 1 |
| 2023 | 849.530 RON | 213.923 RON | 78.404 RON | 721.207 RON | 252.981 RON | 895.784 RON | 2 |
| 2022 | 693.439 RON | 193.620 RON | 258.541 RON | 750.245 RON | 180.156 RON | 671.860 RON | 2 |
| 2021 | 778.714 RON | 228.093 RON | 294.681 RON | 514.176 RON | 468.745 RON | 688.240 RON | 2 |
| 2020 | 407.493 RON | 28.182 RON | 67.196 RON | 81.637 RON | 445.706 RON | 460.147 RON | 2 |
| 2019 | 525.696 RON | 135.017 RON | 14.228 RON | 40.846 RON | 431.848 RON | 458.466 RON | 2 |
| 2018 | 1.028.044 RON | 299.311 RON | 81.024 RON | 59.681 RON | 344.791 RON | 323.448 RON | 1 |
| 2017 | 209.818 RON | 10.198 RON | 87.320 RON | 79.730 RON | 31.727 RON | 24.137 RON | 1 |
| 2016 | 155.524 RON | 13.740 RON | 9.965 RON | 10.537 RON | 13.368 RON | 13.940 RON | 1 |
| 2015 | 164.587 RON | 20.688 RON | 35.881 RON | 12.789 RON | 23.679 RON | 587 RON | 1 |
| 2014 | 73.502 RON | -10.361 RON | 45.808 RON | 9.244 RON | 16.463 RON | -20.101 RON | 1 |
| 2013 | 73.864 RON | -2.485 RON | 47.724 RON | 12.326 RON | 25.657 RON | -9.741 RON | 1 |
| 2012 | 47.255 RON | -2.158 RON | 29.500 RON | 1.026 RON | 21.219 RON | -7.255 RON | 1 |
| 2011 | 40.990 RON | -2.669 RON | 20.836 RON | 60 RON | 15.679 RON | -5.097 RON | 1 |
| 2010 | 34.555 RON | 4.214 RON | 20.007 RON | 1.694 RON | 15.884 RON | -2.429 RON | 1 |
| 2009 | 19.875 RON | 6.718 RON | 18.234 RON | 3.192 RON | 8.399 RON | -6.643 RON | — |
| 2008 | 13.333 RON | -2.050 RON | 20.702 RON | 1.336 RON | 6.004 RON | -13.362 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 872.230 RON | 1.125.412 RON | 849.530 RON | 693.439 RON | 778.714 RON | 407.493 RON | 525.696 RON | 1.028.044 RON | 209.818 RON | 155.524 RON | 164.587 RON | 73.502 RON | 73.864 RON | 47.255 RON | 40.990 RON | 34.555 RON | 19.875 RON | 13.333 RON |
| Venituri totale | 882.116 RON | 1.130.037 RON | 852.866 RON | 701.825 RON | 778.714 RON | 407.494 RON | 523.995 RON | 1.028.044 RON | 209.818 RON | 155.524 RON | 164.621 RON | 73.502 RON | 73.871 RON | 47.256 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 563.639 RON | 627.737 RON | 632.159 RON | 501.858 RON | 543.408 RON | 375.344 RON | 383.734 RON | 718.425 RON | 197.497 RON | 138.972 RON | 138.992 RON | 81.657 RON | 74.249 RON | 49.414 RON | ||||
| Profit brut | 318.477 RON | 502.300 RON | 220.707 RON | 199.967 RON | 235.306 RON | 32.150 RON | 140.261 RON | 309.619 RON | 12.321 RON | 16.552 RON | 25.629 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.155 RON | 378 RON | 2.158 RON | ||||
| Profit net | 299.123 RON | 474.160 RON | 213.923 RON | 193.620 RON | 228.093 RON | 28.182 RON | 135.017 RON | 299.311 RON | 10.198 RON | 13.740 RON | 20.688 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.361 RON | 2.485 RON | 2.158 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 827.158 RON | 733.059 RON | 721.207 RON | 750.245 RON | 514.176 RON | 81.637 RON | 40.846 RON | 59.681 RON | 79.730 RON | 10.537 RON | 12.789 RON | 9.244 RON | 12.326 RON | 1.026 RON | ||||
| Active circulante | 297.665 RON | 439.418 RON | 252.981 RON | 180.156 RON | 468.745 RON | 445.706 RON | 431.848 RON | 344.791 RON | 31.727 RON | 13.368 RON | 23.679 RON | 16.463 RON | 25.657 RON | 21.219 RON | ||||
| Stocuri | 241.515 RON | 390.123 RON | 206.699 RON | 146.258 RON | 164.903 RON | 146.712 RON | 203.619 RON | 303.567 RON | 26.225 RON | 9.270 RON | 22.522 RON | 15.467 RON | 19.534 RON | 17.264 RON | ||||
| Creante | 14.526 RON | 12.781 RON | 29.090 RON | 17.923 RON | 293.201 RON | 291.176 RON | 174.411 RON | 20.072 RON | 1.810 RON | 230 RON | 231 RON | 244 RON | 2.544 RON | 1.045 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 41.624 RON | 36.514 RON | 17.192 RON | 15.975 RON | 10.641 RON | 7.818 RON | 53.818 RON | 21.152 RON | 3.692 RON | 3.868 RON | 926 RON | 752 RON | 3.579 RON | 2.910 RON | ||||
| Datorii totale | 136.191 RON | 182.968 RON | 78.404 RON | 258.541 RON | 294.681 RON | 67.196 RON | 14.228 RON | 81.024 RON | 87.320 RON | 9.965 RON | 35.881 RON | 45.808 RON | 47.724 RON | 29.500 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 988.632 RON | 989.509 RON | 895.784 RON | 671.860 RON | 688.240 RON | 460.147 RON | 458.466 RON | 323.448 RON | 24.137 RON | 13.940 RON | 587 RON | -20.101 RON | -9.741 RON | -7.255 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 40.997 RON |
| 34.555 RON |
| 19.875 RON |
| 14.378 RON |
| 43.666 RON |
| 28.691 RON |
| 11.690 RON |
| 16.428 RON |
| 0 RON |
| 5.864 RON |
| 8.185 RON |
| — |
| 2.669 RON |
| — |
| — |
| 2.050 RON |
| 0 RON |
| 4.214 RON |
| 6.718 RON |
| — |
| 2.669 RON |
| — |
| — |
| 2.050 RON |
| 60 RON |
| 1.694 RON |
| 3.192 RON |
| 1.336 RON |
| 15.679 RON |
| 15.884 RON |
| 8.399 RON |
| 6.004 RON |
| 14.595 RON |
| 14.855 RON |
| 6.388 RON |
| 4.628 RON |
| 80 RON |
| 174 RON |
| 100 RON |
| -208 RON |
| 1.004 RON |
| 855 RON |
| 1.911 RON |
| 1.584 RON |
| 20.836 RON |
| 20.007 RON |
| 18.234 RON |
| 20.702 RON |
| -5.097 RON |
| -2.429 RON |
| -6.643 RON |
| -13.362 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| — |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
59 de contracte atribuite, in valoare de 40.473 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 40.532 lei.
Achizitii directe
59 de contracte
40.473 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.677 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.668 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 143 de zile de la data documentului, iar 25,9% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 12:31).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.