ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.776.074 RON | 217.175 RON | 572.783 RON | 215.024 RON | 826.210 RON | 469.987 RON | 8 |
| 2024 | 2.071.527 RON | 559.814 RON | 873.184 RON | 253.300 RON | 1.432.510 RON | 812.626 RON | 8 |
| 2023 | 2.458.033 RON | 898.451 RON | 275.245 RON | 218.689 RON | 1.207.819 RON | 1.151.263 RON | 8 |
| 2022 | 2.269.624 RON | 862.589 RON | 123.893 RON | 200.359 RON | 1.038.935 RON | 1.115.401 RON | 7 |
| 2021 | 1.042.877 RON | 89.044 RON | 108.780 RON | 98.095 RON | 830.505 RON | 819.820 RON | 7 |
| 2020 | 973.721 RON | -23.966 RON | 48.920 RON | 158.278 RON | 716.156 RON | 825.514 RON | 9 |
| 2019 | 2.746.444 RON | 1.208.335 RON | 190.318 RON | 229.360 RON | 1.669.386 RON | 1.708.428 RON | 9 |
| 2018 | 2.910.245 RON | 1.065.175 RON | 171.456 RON | 316.664 RON | 2.110.530 RON | 2.255.738 RON | 10 |
| 2017 | 3.038.801 RON | 1.130.356 RON | 367.417 RON | 278.217 RON | 1.472.368 RON | 1.383.168 RON | 11 |
| 2016 | 3.579.421 RON | 1.502.131 RON | 220.474 RON | 152.600 RON | 1.822.817 RON | 1.754.943 RON | 10 |
| 2015 | 3.063.996 RON | 1.228.848 RON | 331.583 RON | 192.668 RON | 1.726.832 RON | 1.587.917 RON | 9 |
| 2014 | 830.956 RON | 71.511 RON | 80.228 RON | 115.689 RON | 699.560 RON | 735.021 RON | 8 |
| 2013 | 1.908.488 RON | 476.750 RON | 140.397 RON | 139.136 RON | 864.771 RON | 863.510 RON | 8 |
| 2012 | 1.610.374 RON | 439.500 RON | 207.322 RON | 46.567 RON | 1.005.848 RON | 845.093 RON | 8 |
| 2011 | 728.717 RON | 68.482 RON | 124.442 RON | 74.008 RON | 623.885 RON | 573.451 RON | 7 |
| 2010 | 490.761 RON | 4.848 RON | 80.730 RON | 108.593 RON | 527.106 RON | 554.969 RON | 6 |
| 2009 | 608.202 RON | 63.725 RON | 90.424 RON | 54.180 RON | 586.364 RON | 550.120 RON | 6 |
| 2008 | 587.947 RON | 4.206 RON | 79.291 RON | 1.110.889 RON | 240.899 RON | 1.272.497 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.776.074 RON | 2.071.527 RON | 2.458.033 RON | 2.269.624 RON | 1.042.877 RON | 973.721 RON | 2.746.444 RON | 2.910.245 RON | 3.038.801 RON | 3.579.421 RON | 3.063.996 RON | 830.956 RON | 1.908.488 RON | 1.610.374 RON | 728.717 RON | 490.761 RON | 608.202 RON | 587.947 RON |
| Venituri totale | 1.835.214 RON | 2.073.355 RON | 2.476.163 RON | 2.296.851 RON | 1.054.823 RON | 999.949 RON | 2.796.040 RON | 2.937.754 RON | 3.121.124 RON | 3.641.406 RON | 3.145.337 RON | 825.098 RON | 1.985.408 RON | 1.616.811 RON | 711.366 RON | 551.971 RON | 903.386 RON | 694.049 RON |
| Cheltuieli totale | 1.578.550 RON | 1.452.620 RON | 1.557.626 RON | 1.416.022 RON | 957.585 RON | 1.016.889 RON | 1.561.226 RON | 1.843.277 RON | 1.784.865 RON | 1.862.625 RON | 1.678.658 RON | 736.116 RON | 1.414.844 RON | 1.097.335 RON | 634.324 RON | 540.529 RON | 829.318 RON | 688.853 RON |
| Profit brut | 256.664 RON | 620.735 RON | 918.537 RON | 880.829 RON | 97.238 RON | 0 RON | 1.234.814 RON | 1.094.477 RON | 1.336.259 RON | 1.778.781 RON | 1.466.679 RON | 88.982 RON | 570.564 RON | 519.476 RON | 77.042 RON | 11.442 RON | 74.068 RON | 5.196 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.940 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 217.175 RON | 559.814 RON | 898.451 RON | 862.589 RON | 89.044 RON | 0 RON | 1.208.335 RON | 1.065.175 RON | 1.130.356 RON | 1.502.131 RON | 1.228.848 RON | 71.511 RON | 476.750 RON | 439.500 RON | 68.482 RON | 4.848 RON | 63.725 RON | 4.206 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.966 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 215.024 RON | 253.300 RON | 218.689 RON | 200.359 RON | 98.095 RON | 158.278 RON | 229.360 RON | 316.664 RON | 278.217 RON | 152.600 RON | 192.668 RON | 115.689 RON | 139.136 RON | 46.567 RON | 74.008 RON | 108.593 RON | 54.180 RON | 1.110.889 RON |
| Active circulante | 826.210 RON | 1.432.510 RON | 1.207.819 RON | 1.038.935 RON | 830.505 RON | 716.156 RON | 1.669.386 RON | 2.110.530 RON | 1.472.368 RON | 1.822.817 RON | 1.726.832 RON | 699.560 RON | 864.771 RON | 1.005.848 RON | 623.885 RON | 527.106 RON | 586.364 RON | 240.899 RON |
| Stocuri | 14.132 RON | 2.932 RON | 28.088 RON | 1.024 RON | 36.182 RON | 22.526 RON | 5.336 RON | 15.609 RON | 6.701 RON | 12.051 RON | 11.716 RON | 14.997 RON | 44.468 RON | 21.380 RON | 20.442 RON | 50.508 RON | 19.116 RON | 33.215 RON |
| Creante | 108.395 RON | 130.608 RON | 202.111 RON | 424.299 RON | 67.355 RON | 179.724 RON | 326.919 RON | 254.164 RON | 734.667 RON | 514.859 RON | 521.714 RON | 330.106 RON | 508.163 RON | 523.690 RON | 395.788 RON | 340.653 RON | 324.993 RON | 72.950 RON |
| Casa si conturi la banci | 703.683 RON | 1.298.970 RON | 977.620 RON | 613.612 RON | 726.968 RON | 513.906 RON | 1.337.131 RON | 1.840.757 RON | 731.000 RON | 1.295.907 RON | 1.193.402 RON | 354.457 RON | 312.140 RON | 460.778 RON | 207.655 RON | 135.945 RON | 242.255 RON | 134.734 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.536 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 572.783 RON | 873.184 RON | 275.245 RON | 123.893 RON | 108.780 RON | 48.920 RON | 190.318 RON | 171.456 RON | 367.417 RON | 220.474 RON | 331.583 RON | 80.228 RON | 140.397 RON | 207.322 RON | 124.442 RON | 80.730 RON | 90.424 RON | 79.291 RON |
| Capitaluri proprii | 469.987 RON | 812.626 RON | 1.151.263 RON | 1.115.401 RON | 819.820 RON | 825.514 RON | 1.708.428 RON | 2.255.738 RON | 1.383.168 RON | 1.754.943 RON | 1.587.917 RON | 735.021 RON | 863.510 RON | 845.093 RON | 573.451 RON | 554.969 RON | 550.120 RON | 1.272.497 RON |
| Capital subscris varsat | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.180 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 9 | 9 | 10 | 11 | 10 | 9 | 8 | 8 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 |
1 contract atribuit, in valoare de 9.810 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 9.811 lei.
Achizitii directe
1 contract
9.810 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:41).