ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sat Cuzlău, com. Păltiniş
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 19.239 RON | -62.178 RON | 248.546 RON | 57.451 RON | 214.853 RON | 23.758 RON | — |
| 2008 | 184.498 RON | 3.373 RON | 433.025 RON | 167.996 RON | 349.926 RON | 84.897 RON | 1 |
| Indicator | 2010 | 2008 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.239 RON | 184.498 RON |
| Venituri totale | 99.239 RON | 137.498 RON |
| Cheltuieli totale | 160.317 RON | 133.483 RON |
| Profit brut | — | 4.015 RON |
| Pierdere bruta | 61.078 RON | — |
| Profit net | — | 3.373 RON |
| Pierdere neta | 62.178 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 57.451 RON | 167.996 RON |
| Active circulante | 214.853 RON | 349.926 RON |
| Stocuri | 157.317 RON | 114.831 RON |
| Creante | 56.783 RON | 232.068 RON |
| Casa si conturi la banci | 753 RON | 3.027 RON |
| Datorii totale | 248.546 RON | 433.025 RON |
| Capitaluri proprii | 23.758 RON | 84.897 RON |
| Capital subscris varsat | 40.200 RON | 40.200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 |