| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 368.402 RON | 31.852 RON | 422.215 RON | 289 RON | 679.668 RON | 257.742 RON | 0 |
| 2011 | 179.868 RON | 19.996 RON | 327.618 RON | 12.334 RON | 521.331 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 368.402 RON | 179.868 RON | 198.458 RON |
| 206.047 RON |
| — |
| 2010 | 198.458 RON | 22.343 RON | 451.573 RON | 51.173 RON | 586.451 RON | 186.051 RON | — |
| 2009 | 147.693 RON | 73.685 RON | 95.040 RON | 48.242 RON | 212.004 RON | 165.206 RON | 1 |
| 2008 | 79.644 RON | 18.743 RON | 119.706 RON | 58.721 RON | 149.517 RON | 90.945 RON | 2 |
| 147.693 RON |
| 79.644 RON |
| Venituri totale | 384.898 RON | 266.290 RON | 206.467 RON | 147.841 RON | 81.021 RON |
| Cheltuieli totale | 346.979 RON | 242.444 RON | 179.712 RON | 69.652 RON | 60.253 RON |
| Profit brut | 37.919 RON | 23.846 RON | 26.755 RON | 78.189 RON | 20.768 RON |
| Profit net | 31.852 RON | 19.996 RON | 22.343 RON | 73.685 RON | 18.743 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 289 RON | 12.334 RON | 51.173 RON | 48.242 RON | 58.721 RON |
| Active circulante | 679.668 RON | 521.331 RON | 586.451 RON | 212.004 RON | 149.517 RON |
| Stocuri | 297.189 RON | 194.704 RON | 227.476 RON | 100.643 RON | 19.055 RON |
| Creante | 378.576 RON | 306.967 RON | 301.124 RON | 74.302 RON | 97.240 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.903 RON | 19.660 RON | 57.851 RON | 37.059 RON | 33.222 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 2.413 RON |
| Datorii totale | 422.215 RON | 327.618 RON | 451.573 RON | 95.040 RON | 119.706 RON |
| Capitaluri proprii | 257.742 RON | 206.047 RON | 186.051 RON | 165.206 RON | 90.945 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.