ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 397.038 RON | — | — | -397.038 RON | — |
| 2023 | — | -300 RON | 397.038 RON | — | — | -397.038 RON | — |
| 2022 | — | -100 RON | 396.738 RON | — | — | -396.738 RON | — |
| 2021 | — | -700 RON | 483.429 RON | — | 97.591 RON | -396.638 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 482.729 RON | — | 97.591 RON | -395.938 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 482.729 RON | — | 97.591 RON | -395.938 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 482.729 RON | — | 97.591 RON | -395.938 RON | — |
| 2017 | — | -48.006 RON | 482.729 RON | — | 97.591 RON | -395.938 RON | — |
| 2016 | — | -14.438 RON | 483.533 RON | 47.538 RON | 98.863 RON | -347.932 RON | — |
| 2015 | — | -14.800 RON | 483.533 RON | 61.976 RON | 98.863 RON | -333.494 RON | — |
| 2014 | 145.589 RON | 21.881 RON | 483.543 RON | 76.735 RON | 98.914 RON | -318.694 RON | 1 |
| 2013 | 188.075 RON | 1.100 RON | 500.424 RON | 85.956 RON | 73.893 RON | -340.575 RON | 1 |
| 2012 | 196.907 RON | -58.003 RON | 525.270 RON | 103.003 RON | 80.592 RON | -341.675 RON | 1 |
| 2011 | 135.048 RON | -63.325 RON | 490.911 RON | 129.754 RON | 77.485 RON | -283.672 RON | 1 |
| 2010 | 56.539 RON | -94.528 RON | 491.514 RON | 171.942 RON | 99.224 RON | -220.348 RON | 1 |
| 2009 | 190.949 RON | -62.933 RON | 317.329 RON | 93.636 RON | 97.873 RON | -125.820 RON | 1 |
| 2008 | 262.393 RON | -63.127 RON | 329.979 RON | 165.530 RON | 101.562 RON | -62.887 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 145.589 RON | 188.075 RON | 196.907 RON | 135.048 RON | 56.539 RON | 190.949 RON | 262.393 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 160.895 RON | 188.117 RON | 196.911 RON | 141.113 RON | 77.472 RON | 201.820 RON | 347.215 RON |
| Cheltuieli totale | — | 300 RON | 100 RON | 700 RON | — | — | — | 48.006 RON | 14.438 RON | 14.800 RON | 134.187 RON | 181.819 RON | 254.914 RON | 204.438 RON | 168.775 RON | 260.420 RON | 410.342 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.708 RON | 6.298 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 300 RON | 100 RON | 700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.006 RON | 14.438 RON | — | 0 RON | 0 RON | 58.003 RON | 63.325 RON | 91.303 RON | 58.600 RON | 63.127 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.881 RON | 1.100 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 300 RON | 100 RON | 700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.006 RON | 14.438 RON | 14.800 RON | 0 RON | 0 RON | 58.003 RON | 63.325 RON | 94.528 RON | 62.933 RON | 63.127 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | 47.538 RON | 61.976 RON | 76.735 RON | 85.956 RON | 103.003 RON | 129.754 RON | 171.942 RON | 93.636 RON | 165.530 RON |
| Active circulante | — | — | — | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 98.863 RON | 98.863 RON | 98.914 RON | 73.893 RON | 80.592 RON | 77.485 RON | 99.224 RON | 97.873 RON | 101.562 RON |
| Creante | — | — | — | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 97.591 RON | 72.201 RON | 72.018 RON | 76.959 RON | 95.703 RON | 88.217 RON | 101.441 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.272 RON | 1.272 RON | 1.323 RON | 1.692 RON | 8.574 RON | 526 RON | 3.521 RON | 9.656 RON | 121 RON |
| Datorii totale | 397.038 RON | 397.038 RON | 396.738 RON | 483.429 RON | 482.729 RON | 482.729 RON | 482.729 RON | 482.729 RON | 483.533 RON | 483.533 RON | 483.543 RON | 500.424 RON | 525.270 RON | 490.911 RON | 491.514 RON | 317.329 RON | 329.979 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | 10.800 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -397.038 RON | -397.038 RON | -396.738 RON | -396.638 RON | -395.938 RON | -395.938 RON | -395.938 RON | -395.938 RON | -347.932 RON | -333.494 RON | -318.694 RON | -340.575 RON | -341.675 RON | -283.672 RON | -220.348 RON | -125.820 RON | -62.887 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.