ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge plangerea ca nefondata. Obliga petenta la plata catre intimata COMPLETE MEDIA GRUP SRL a sumei de 5849,70 lei cu titlu de cheltuieli de judecata, reprezentand onorariu de avocat. Definitivă. Pronunţată astăzi, 22.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 22.12.2025. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 17.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite cererea de restituire cauţiune. Dispune restituirea către petenta a cauţiunii în cuantum de 21.008,40 de lei consemnată cu recipisa de consemnare din data de 11.10.2023 de Banca Comerciala Romana SA. Cu recurs în 10 zile de la comunicare, recursul urmând a se depune la Curtea de Apel Bucureşti – Secţia a X-a Contencios Administrativ şi Fiscal. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 14.02.2024.
Respinge exceptia tardivitatii invocata de catre intimata Autoritatea Electorală Permanentă, ca neintemeiata. Respinge exceptia inadmisibilitatii invocata de catre intimata COMPLETE MEDIA GRUP SRL, ca neintemeiata. Respinge plangerea, ca nefondata. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 01.11.2023.
Amână pronun?area la data de 01.11.2023. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 27.10.2023.
Amână pronun?area la data de 27.10.2023. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 23.10.2023.
Amână pronun?area la data de 23.10.2023. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18.10.2023.
Respinge cererea. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei azi, 23.08.2023.
Respinge apelul ca nefondat. Cu recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Recursul se depune la Curtea de Apel Bucureşti. Pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul Grefei, azi 08.09.2023.
Admite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Societatea Română de Radiodifuziune în contradictoriu cu pârâta Complete Media Grup SRL. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 259.571,6 lei, cu titlu de penalită?i. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 6200,72 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Bucure?ti Sec?ia a VI-a Civilă. Pronun?ată azi, 06.12.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 06.12.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 22.11.2022.
Amână pronunţarea la data de 22.11.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 08.11.2022.
Amână pronunţarea la data de 08.11.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 25.10.2022.
Amână pronunţarea la data de 25.10.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 11.10.2022.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.729.265 RON | 103.393 RON | 1.392.066 RON | 96.826 RON | 1.398.893 RON | 103.653 RON | 6 |
| 2024 | 7.179.030 RON | 281.633 RON | 1.272.132 RON | 117.834 RON | 1.785.359 RON | 631.061 RON | 6 |
| 2023 | 16.513.759 RON | 746.795 RON | 1.321.616 RON | 117.834 RON | 2.228.210 RON | 1.024.428 RON | 7 |
| 2022 | 15.231.435 RON | 847.857 RON | 2.949.535 RON | 360.293 RON | 3.437.359 RON | 848.117 RON | 7 |
| 2021 | 10.891.627 RON | 396.621 RON | 3.246.956 RON | 369.514 RON | 3.448.184 RON | 570.742 RON | 7 |
| 2020 | 4.595.090 RON | 142.573 RON | 2.030.415 RON | 378.738 RON | 1.825.798 RON | 174.121 RON | 6 |
| 2019 | 4.679.050 RON | 31.288 RON | 3.065.872 RON | 387.963 RON | 2.709.457 RON | 31.548 RON | 8 |
| 2018 | 3.788.398 RON | 248.622 RON | 1.265.390 RON | 320.516 RON | 1.193.756 RON | 248.882 RON | 6 |
| 2017 | 2.927.756 RON | 178.872 RON | 1.339.747 RON | 308.600 RON | 1.355.279 RON | 324.132 RON | 5 |
| 2016 | 3.750.362 RON | 532.888 RON | 974.550 RON | 317.663 RON | 1.310.035 RON | 653.148 RON | 5 |
| 2015 | 2.979.428 RON | 641.569 RON | 986.982 RON | 326.888 RON | 2.028.174 RON | 1.368.080 RON | 3 |
| 2014 | 2.574.349 RON | 547.151 RON | 765.979 RON | 336.425 RON | 1.268.585 RON | 839.031 RON | 2 |
| 2013 | 1.749.900 RON | 127.876 RON | 588.583 RON | 373.874 RON | 976.369 RON | 761.660 RON | 1 |
| 2012 | 387.591 RON | 151.500 RON | 428.850 RON | 506.404 RON | 556.230 RON | 633.784 RON | 1 |
| 2011 | 169.016 RON | 53.307 RON | 282.671 RON | 411.618 RON | 353.337 RON | 482.284 RON | 1 |
| 2009 | 623.096 RON | 24.670 RON | 1.714.772 RON | 669.624 RON | 1.348.373 RON | 303.225 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.729.265 RON | 7.179.030 RON | 16.513.759 RON | 15.231.435 RON | 10.891.627 RON | 4.595.090 RON | 4.679.050 RON | 3.788.398 RON | 2.927.756 RON | 3.750.362 RON | 2.979.428 RON | 2.574.349 RON | 1.749.900 RON | 387.591 RON | 169.016 RON | 623.096 RON |
| Venituri totale | 3.730.210 RON | 7.408.910 RON | 17.088.770 RON | 15.231.436 RON | 10.891.627 RON | 4.597.090 RON | 4.679.050 RON | 3.788.403 RON | 2.927.756 RON | 3.750.364 RON | 3.049.461 RON | 2.574.349 RON | 1.749.940 RON | 563.107 RON | 212.802 RON | 661.347 RON |
| Cheltuieli totale | 3.605.710 RON | 7.083.369 RON | 16.238.138 RON | 14.257.177 RON | 10.429.167 RON | 4.414.924 RON | 4.600.972 RON | 3.500.928 RON | 2.719.810 RON | 3.102.952 RON | 2.272.738 RON | 1.918.816 RON | 1.568.534 RON | 380.496 RON | 148.631 RON | 632.345 RON |
| Profit brut | 124.500 RON | 325.541 RON | 850.632 RON | 974.259 RON | 462.460 RON | 182.166 RON | 78.078 RON | 287.475 RON | 207.946 RON | 647.412 RON | 776.723 RON | 655.533 RON | 181.406 RON | 182.611 RON | 64.171 RON | 29.002 RON |
| Profit net | 103.393 RON | 281.633 RON | 746.795 RON | 847.857 RON | 396.621 RON | 142.573 RON | 31.288 RON | 248.622 RON | 178.872 RON | 532.888 RON | 641.569 RON | 547.151 RON | 127.876 RON | 151.500 RON | 53.307 RON | 24.670 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 96.826 RON | 117.834 RON | 117.834 RON | 360.293 RON | 369.514 RON | 378.738 RON | 387.963 RON | 320.516 RON | 308.600 RON | 317.663 RON | 326.888 RON | 336.425 RON | 373.874 RON | 506.404 RON | 411.618 RON | 669.624 RON |
| Active circulante | 1.398.893 RON | 1.785.359 RON | 2.228.210 RON | 3.437.359 RON | 3.448.184 RON | 1.825.798 RON | 2.709.457 RON | 1.193.756 RON | 1.355.279 RON | 1.310.035 RON | 2.028.174 RON | 1.268.585 RON | 976.369 RON | 556.230 RON | 353.337 RON | 1.348.373 RON |
| Stocuri | 238.558 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.559 RON | — | — | 2.200 RON | — | — | 0 RON |
| Creante | 988.992 RON | 1.272.029 RON | 1.243.184 RON | 1.801.140 RON | 2.442.435 RON | 1.069.297 RON | 972.041 RON | 859.254 RON | 830.323 RON | 1.189.734 RON | 1.817.794 RON | 1.243.846 RON | 883.185 RON | 434.036 RON | 337.252 RON | 1.322.896 RON |
| Casa si conturi la banci | 171.343 RON | 513.330 RON | 985.026 RON | 1.636.219 RON | 1.005.749 RON | 756.501 RON | 1.737.416 RON | 334.502 RON | 524.956 RON | 113.742 RON | 210.380 RON | 24.739 RON | 90.984 RON | 122.194 RON | 16.085 RON | 25.477 RON |
| Datorii totale | 1.392.066 RON | 1.272.132 RON | 1.321.616 RON | 2.949.535 RON | 3.246.956 RON | 2.030.415 RON | 3.065.872 RON | 1.265.390 RON | 1.339.747 RON | 974.550 RON | 986.982 RON | 765.979 RON | 588.583 RON | 428.850 RON | 282.671 RON | 1.714.772 RON |
| Capitaluri proprii | 103.653 RON | 631.061 RON | 1.024.428 RON | 848.117 RON | 570.742 RON | 174.121 RON | 31.548 RON | 248.882 RON | 324.132 RON | 653.148 RON | 1.368.080 RON | 839.031 RON | 761.660 RON | 633.784 RON | 482.284 RON | 303.225 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | — | 220 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 8 | 6 | 5 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
43 de contracte atribuite, in valoare de 70.926.944 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 543.132 lei.
Achizitii directe
23 de contracte
543.109 lei
Licitatii publice
18 contracte
70.282.796 lei
Achizitii offline
2 contracte
101.039 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:00).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ALL MEDIA COMPANY SRLCUI 14341415 | 18 | 6 | 4 | Da | vezi ↗ |
| 10 | 1 | 0 | — | vezi ↗ | |
BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L.CUI 39880768 | 19 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L.CUI 39880768 | 19 | terț și subcontractant | 14 | — | vezi ↗ |
| 10 | terț și subcontractant | 8 | — | vezi ↗ | |
BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L.CUI 39880768 | 19 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
ALL MEDIA COMPANY SRLCUI 14341415 | 18 | terț și subcontractant | 3 | Da | vezi ↗ |
CONCINNITY CONCEPT SRLCUI 34070434 | 3 | terț și subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
GAUSS SRLCUI 3044753 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 10 | co-terț și subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 17 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.