ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Gătaia, Str. Republicii nr. 117/a
fost nr. 302, conform CF 30184 Maureni
fost nr. 158
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoană | 33,33% |
| persoană | 33,33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână judecarea cauzei la data de 23.09.2026, ora 10, pentru a se comunica răspunsul la întâmpinare către pârâtă şi către numita Banias Lavinia Claudia.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.666.747 RON | 3.214.508 RON | 6.479.114 RON | 8.739.194 RON | 13.539.256 RON | 15.835.326 RON | 38 |
| 2024 | 28.647.303 RON | 2.795.128 RON | 9.273.707 RON | 7.374.428 RON | 14.693.237 RON | 12.827.889 RON | 39 |
| 2023 | 25.212.455 RON | 2.273.805 RON | 6.513.886 RON | 7.537.226 RON | 8.995.189 RON | 10.019.822 RON | 41 |
| 2022 | 22.157.851 RON | 2.107.765 RON | 7.997.636 RON | 2.837.491 RON | 12.887.556 RON | 7.735.335 RON | 41 |
| 2021 | 17.596.668 RON | 2.495.768 RON | 4.612.898 RON | 3.167.272 RON | 7.022.387 RON | 5.587.034 RON | 35 |
| 2020 | 13.925.119 RON | 233.743 RON | 2.967.246 RON | 1.830.764 RON | 4.096.131 RON | 2.979.350 RON | 32 |
| 2019 | 11.575.209 RON | 211.097 RON | 3.724.457 RON | 941.471 RON | 5.409.161 RON | 2.639.664 RON | 33 |
| 2018 | 12.015.701 RON | 862.014 RON | 2.336.078 RON | 970.457 RON | 3.760.020 RON | 2.428.567 RON | 34 |
| 2017 | 11.315.989 RON | 359.964 RON | 3.171.775 RON | 932.475 RON | 3.791.983 RON | 1.566.553 RON | 32 |
| 2016 | 7.897.310 RON | 205.707 RON | 2.660.750 RON | 614.456 RON | 3.112.544 RON | 1.205.837 RON | 29 |
| 2015 | 7.275.122 RON | 351.929 RON | 2.366.317 RON | 485.845 RON | 2.864.023 RON | 1.000.130 RON | 26 |
| 2014 | 5.845.709 RON | 334.860 RON | 2.653.752 RON | 377.176 RON | 2.908.719 RON | 648.201 RON | 25 |
| 2013 | 5.529.341 RON | 175.667 RON | 2.291.326 RON | 266.769 RON | 2.328.482 RON | 313.341 RON | 23 |
| 2012 | 4.847.700 RON | 32.627 RON | 2.272.211 RON | 233.945 RON | 2.118.958 RON | 86.874 RON | 22 |
| 2011 | 4.476.405 RON | 18.221 RON | 1.720.227 RON | 121.940 RON | 1.652.154 RON | 54.248 RON | 20 |
| 2010 | 3.504.431 RON | 3.592 RON | 1.391.706 RON | 137.233 RON | 1.285.344 RON | 36.027 RON | 20 |
| 2009 | 3.114.606 RON | 1.074 RON | 859.174 RON | 153.498 RON | 733.313 RON | 32.435 RON | 17 |
| 2008 | 2.852.942 RON | 90.336 RON | 730.307 RON | 124.027 RON | 637.641 RON | 31.361 RON | 17 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 33.666.747 RON | 28.647.303 RON | 25.212.455 RON | 22.157.851 RON | 17.596.668 RON | 13.925.119 RON | 11.575.209 RON | 12.015.701 RON | 11.315.989 RON | 7.897.310 RON | 7.275.122 RON | 5.845.709 RON | 5.529.341 RON | 4.847.700 RON | 4.476.405 RON | 3.504.431 RON | 3.114.606 RON | 2.852.942 RON |
| Venituri totale | 37.404.695 RON | 31.499.194 RON | 26.473.444 RON | 24.932.639 RON | 19.015.196 RON | 14.224.357 RON | 11.732.358 RON | 12.029.015 RON | 11.445.060 RON | 8.114.124 RON | 7.650.768 RON | 6.148.880 RON | 5.723.999 RON | 5.022.161 RON | 4.599.895 RON | 3.522.928 RON | 3.115.120 RON | 2.854.817 RON |
| Cheltuieli totale | 33.766.839 RON | 28.320.338 RON | 23.907.211 RON | 22.550.004 RON | 16.168.164 RON | 13.906.050 RON | 11.480.329 RON | 11.009.394 RON | 11.024.066 RON | 7.870.769 RON | 7.229.161 RON | 5.747.733 RON | 5.513.421 RON | 4.986.017 RON | 4.581.674 RON | 3.511.590 RON | 3.108.313 RON | 2.758.553 RON |
| Profit brut | 3.637.856 RON | 3.178.856 RON | 2.566.233 RON | 2.382.635 RON | 2.847.032 RON | 318.307 RON | 252.029 RON | 1.019.621 RON | 420.994 RON | 243.355 RON | 421.607 RON | 401.147 RON | 210.578 RON | 36.144 RON | 18.221 RON | 11.338 RON | 6.807 RON | 96.264 RON |
| Profit net | 3.214.508 RON | 2.795.128 RON | 2.273.805 RON | 2.107.765 RON | 2.495.768 RON | 233.743 RON | 211.097 RON | 862.014 RON | 359.964 RON | 205.707 RON | 351.929 RON | 334.860 RON | 175.667 RON | 32.627 RON | 18.221 RON | 3.592 RON | 1.074 RON | 90.336 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.739.194 RON | 7.374.428 RON | 7.537.226 RON | 2.837.491 RON | 3.167.272 RON | 1.830.764 RON | 941.471 RON | 970.457 RON | 932.475 RON | 614.456 RON | 485.845 RON | 377.176 RON | 266.769 RON | 233.945 RON | 121.940 RON | 137.233 RON | 153.498 RON | 124.027 RON |
| Active circulante | 13.539.256 RON | 14.693.237 RON | 8.995.189 RON | 12.887.556 RON | 7.022.387 RON | 4.096.131 RON | 5.409.161 RON | 3.760.020 RON | 3.791.983 RON | 3.112.544 RON | 2.864.023 RON | 2.908.719 RON | 2.328.482 RON | 2.118.958 RON | 1.652.154 RON | 1.285.344 RON | 733.313 RON | 637.641 RON |
| Stocuri | 9.358.470 RON | 10.484.368 RON | 6.961.360 RON | 11.333.015 RON | 5.395.142 RON | 2.347.387 RON | 4.359.200 RON | 3.360.205 RON | 3.452.237 RON | 2.877.878 RON | 2.670.922 RON | 2.661.971 RON | 2.150.614 RON | 1.953.989 RON | 1.482.211 RON | 1.081.506 RON | 621.851 RON | 401.695 RON |
| Creante | 2.097.923 RON | 1.773.252 RON | 1.827.311 RON | 1.032.686 RON | 514.532 RON | 739.182 RON | 839.154 RON | 281.113 RON | 245.493 RON | 135.756 RON | 75.513 RON | 131.086 RON | 102.793 RON | 104.204 RON | 84.045 RON | 73.100 RON | 24.951 RON | 33.902 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.752.858 RON | 2.265.179 RON | 196.673 RON | 508.074 RON | 1.108.350 RON | 1.009.562 RON | 172.917 RON | 99.510 RON | 90.761 RON | 86.347 RON | 95.029 RON | 106.371 RON | 65.716 RON | 54.005 RON | 85.898 RON | 130.738 RON | 86.511 RON | 202.044 RON |
| Cheltuieli in avans | 35.990 RON | 33.931 RON | 1.293 RON | 7.924 RON | 10.273 RON | 19.701 RON | 13.489 RON | 34.168 RON | 13.870 RON | 139.587 RON | 16.579 RON | 16.058 RON | 9.416 RON | 6.182 RON | 381 RON | 5.156 RON | 4.798 RON | — |
| Datorii totale | 6.479.114 RON | 9.273.707 RON | 6.513.886 RON | 7.997.636 RON | 4.612.898 RON | 2.967.246 RON | 3.724.457 RON | 2.336.078 RON | 3.171.775 RON | 2.660.750 RON | 2.366.317 RON | 2.653.752 RON | 2.291.326 RON | 2.272.211 RON | 1.720.227 RON | 1.391.706 RON | 859.174 RON | 730.307 RON |
| Capitaluri proprii | 15.835.326 RON | 12.827.889 RON | 10.019.822 RON | 7.735.335 RON | 5.587.034 RON | 2.979.350 RON | 2.639.664 RON | 2.428.567 RON | 1.566.553 RON | 1.205.837 RON | 1.000.130 RON | 648.201 RON | 313.341 RON | 86.874 RON | 54.248 RON | 36.027 RON | 32.435 RON | 31.361 RON |
| Capital subscris varsat | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 51.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 38 | 39 | 41 | 41 | 35 | 32 | 33 | 34 | 32 | 29 | 26 | 25 | 23 | 22 | 20 | 20 | 17 | 17 |
484 de contracte atribuite, in valoare de 1.608.279 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.599.999 lei.
Achizitii directe
480 de contracte
1.599.519 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
8.760 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.220 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:10).