NEDOPRED SYSTEMS SRL
- ETNIS CONSULT S.R.L.documentat pana in 2010
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.450 RON | -35.674 RON | 66.970 RON | 905.925 RON | 24.923 RON | 863.878 RON | 1 |
| 2024 | 500 RON | -70.584 RON | 66.428 RON | 840.934 RON | 47.178 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 821.684 RON |
| 1 |
| 2023 | 132.600 RON | 7.302 RON | 69.669 RON | 853.812 RON | 108.125 RON | 892.268 RON | 1 |
| 2022 | 223.150 RON | 171.224 RON | 74.538 RON | 866.690 RON | 201.509 RON | 993.661 RON | 1 |
| 2021 | 282.473 RON | 30.371 RON | 73.882 RON | 879.567 RON | 206.226 RON | 1.011.911 RON | 2 |
| 2020 | 241.567 RON | 98.415 RON | 100.301 RON | 892.444 RON | 189.397 RON | 981.540 RON | 2 |
| 2019 | 243.857 RON | 157.310 RON | 83.956 RON | 905.321 RON | 61.761 RON | 883.126 RON | 1 |
| 2018 | 181.253 RON | 15.083 RON | 230.592 RON | 920.736 RON | 35.673 RON | 725.817 RON | 1 |
| 2016 | 14.784 RON | -41.445 RON | 364.564 RON | 1.036.543 RON | 29.005 RON | 700.984 RON | — |
| 2015 | 65.547 RON | -66.443 RON | 355.241 RON | 1.061.926 RON | 35.744 RON | 742.429 RON | 1 |
| 2014 | 912.482 RON | 590.425 RON | 790.976 RON | 1.087.310 RON | 511.939 RON | 808.273 RON | — |
| 2013 | 400.761 RON | 125.125 RON | 928.727 RON | 1.112.692 RON | 33.683 RON | 217.648 RON | 10 |
| 2012 | 180.830 RON | 42.079 RON | 45.264 RON | 16.270 RON | 198.936 RON | 169.942 RON | 6 |
| 2011 | 258.671 RON | 77.423 RON | 36.412 RON | 20.098 RON | 144.177 RON | 127.863 RON | 6 |
| 2010 | 442.899 RON | 156.787 RON | 118.211 RON | 23.927 RON | 382.011 RON | 207.027 RON | 6 |
| 2009 | 135.796 RON | 37.263 RON | 24.886 RON | 27.755 RON | 200.620 RON | 203.489 RON | 3 |
| 2008 | 394.417 RON | 320.748 RON | 23.040 RON | 31.583 RON | 312.445 RON | 320.988 RON | 3 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 38.450 RON | 500 RON | 132.600 RON | 223.150 RON | 282.473 RON | 241.567 RON | 243.857 RON | 181.253 RON | 14.784 RON | 65.547 RON | 912.482 RON | 400.761 RON | 180.830 RON | 258.671 RON | 442.899 RON | 135.796 RON | 394.417 RON |
| Venituri totale | 41.294 RON | 3.308 RON | 132.727 RON | 223.175 RON | 289.754 RON | 241.621 RON | 243.863 RON | 181.307 RON | 14.879 RON | 85.546 RON | 912.483 RON | 449.981 RON | 180.838 RON | 258.785 RON | |||
| Cheltuieli totale | 76.780 RON | 73.861 RON | 124.099 RON | 45.472 RON | 256.762 RON | 140.880 RON | 83.592 RON | 164.699 RON | 56.324 RON | 151.989 RON | 213.045 RON | 302.675 RON | 130.575 RON | 165.625 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 8.628 RON | 177.703 RON | 32.992 RON | 100.741 RON | 160.271 RON | 16.608 RON | 0 RON | 0 RON | 699.438 RON | 147.306 RON | 50.263 RON | 93.160 RON | |||
| Pierdere bruta | 35.486 RON | 70.553 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.445 RON | 66.443 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 7.302 RON | 171.224 RON | 30.371 RON | 98.415 RON | 157.310 RON | 15.083 RON | 0 RON | 0 RON | 590.425 RON | 125.125 RON | 42.079 RON | 77.423 RON | |||
| Pierdere neta | 35.674 RON | 70.584 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.445 RON | 66.443 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 905.925 RON | 840.934 RON | 853.812 RON | 866.690 RON | 879.567 RON | 892.444 RON | 905.321 RON | 920.736 RON | 1.036.543 RON | 1.061.926 RON | 1.087.310 RON | 1.112.692 RON | 16.270 RON | 20.098 RON | |||
| Active circulante | 24.923 RON | 47.178 RON | 108.125 RON | 201.509 RON | 206.226 RON | 189.397 RON | 61.761 RON | 35.673 RON | 29.005 RON | 35.744 RON | 511.939 RON | 33.683 RON | 198.936 RON | 144.177 RON | |||
| Stocuri | 0 RON | — | 4.034 RON | 1.595 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 827 RON | 830 RON | — | 37.136 RON | 3.095 RON | |||
| Creante | 24.800 RON | 22.001 RON | 61.227 RON | 22.502 RON | 25.791 RON | 28.895 RON | 29.565 RON | 28.977 RON | 28.949 RON | 28.949 RON | 454.800 RON | 28.791 RON | 83.219 RON | 117.950 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 123 RON | 25.177 RON | 42.864 RON | 177.412 RON | 180.435 RON | 160.502 RON | 32.196 RON | 6.696 RON | 56 RON | 5.968 RON | 56.309 RON | 4.892 RON | 78.581 RON | 23.132 RON | |||
| Datorii totale | 66.970 RON | 66.428 RON | 69.669 RON | 74.538 RON | 73.882 RON | 100.301 RON | 83.956 RON | 230.592 RON | 364.564 RON | 355.241 RON | 790.976 RON | 928.727 RON | 45.264 RON | 36.412 RON | |||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 80.700 RON | ||
| Capitaluri proprii | 863.878 RON | 821.684 RON | 892.268 RON | 993.661 RON | 1.011.911 RON | 981.540 RON | 883.126 RON | 725.817 RON | 700.984 RON | 742.429 RON | 808.273 RON | 217.648 RON | 169.942 RON | 127.863 RON | |||
| Capital subscris varsat | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 600 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | — | 10 | 6 | 6 | 6 |
| 443.003 RON |
| 135.799 RON |
| 394.426 RON |
| 255.566 RON |
| 90.828 RON |
| 63.817 RON |
| 187.437 RON |
| 44.971 RON |
| 330.609 RON |
| — |
| — |
| — |
| 156.787 RON |
| 37.263 RON |
| 320.748 RON |
| — |
| — |
| — |
| 23.927 RON |
| 27.755 RON |
| 31.583 RON |
| 382.011 RON |
| 200.620 RON |
| 312.445 RON |
| — |
| 139 RON |
| 96 RON |
| 380.636 RON |
| 198.834 RON |
| 286.621 RON |
| 1.375 RON |
| 1.647 RON |
| 25.728 RON |
| 118.211 RON |
| 24.886 RON |
| 23.040 RON |
| — |
| — |
| 207.027 RON |
| 203.489 RON |
| 320.988 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 3 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 50% |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 50% |
Firmele sunt cele care au sediul social la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.