ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.832.659 RON | 127.982 RON | 1.002.310 RON | 818.189 RON | 1.314.178 RON | 1.130.057 RON | 4 |
| 2024 | 2.221.147 RON | 4.464 RON | 1.098.594 RON | 266.131 RON | 1.834.538 RON | 1.002.075 RON | 5 |
| 2023 | 2.222.175 RON | 34.688 RON | 1.117.002 RON | 452.685 RON | 1.661.928 RON | 997.611 RON | 5 |
| 2022 | 2.509.978 RON | -73.701 RON | 965.980 RON | 338.770 RON | 1.590.133 RON | 962.923 RON | 6 |
| 2021 | 2.504.039 RON | 86.943 RON | 1.089.820 RON | 13.722 RON | 2.112.722 RON | 1.036.624 RON | 6 |
| 2020 | 2.067.236 RON | 68.233 RON | 1.259.581 RON | 19.882 RON | 2.189.113 RON | 949.414 RON | 6 |
| 2019 | 2.493.125 RON | 160.116 RON | 1.453.260 RON | 24.498 RON | 2.309.943 RON | 881.181 RON | 6 |
| 2018 | 2.651.034 RON | 74.943 RON | 1.485.351 RON | 135.837 RON | 2.070.578 RON | 721.064 RON | 6 |
| 2017 | 2.622.788 RON | 111.658 RON | 1.558.673 RON | 291.403 RON | 1.913.391 RON | 646.121 RON | 7 |
| 2016 | 2.665.663 RON | 141.988 RON | 1.337.732 RON | 402.032 RON | 1.470.163 RON | 534.463 RON | 7 |
| 2015 | 2.117.948 RON | 150.873 RON | 1.349.297 RON | 550.311 RON | 1.191.461 RON | 392.475 RON | 6 |
| 2014 | 1.145.248 RON | 58.668 RON | 638.302 RON | — | 879.904 RON | 241.602 RON | 5 |
| 2013 | 853.665 RON | 45.446 RON | 522.956 RON | 31.835 RON | 674.055 RON | 182.934 RON | 5 |
| 2012 | 936.502 RON | 46.429 RON | 567.388 RON | 36.835 RON | 668.042 RON | 137.489 RON | 4 |
| 2011 | 811.288 RON | 28.946 RON | 416.589 RON | 48.029 RON | 459.620 RON | 91.060 RON | 4 |
| 2010 | 960.495 RON | 45.190 RON | 360.973 RON | 51.769 RON | 371.318 RON | 62.114 RON | 3 |
| 2009 | 700.846 RON | 5.842 RON | 398.398 RON | 58.569 RON | 355.364 RON | 16.924 RON | 3 |
| 2008 | 179.383 RON | 173 RON | 63.428 RON | 33.582 RON | 108.772 RON | 78.926 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.832.659 RON | 2.221.147 RON | 2.222.175 RON | 2.509.978 RON | 2.504.039 RON | 2.067.236 RON | 2.493.125 RON | 2.651.034 RON | 2.622.788 RON | 2.665.663 RON | 2.117.948 RON | 1.145.248 RON | 853.665 RON | 936.502 RON | 811.288 RON | 960.495 RON | 700.846 RON | 179.383 RON |
| Venituri totale | 2.082.405 RON | 2.403.856 RON | 2.380.508 RON | 2.571.539 RON | 2.577.470 RON | 2.162.059 RON | 2.647.573 RON | 2.757.576 RON | 2.698.897 RON | 2.737.132 RON | 2.156.895 RON | 1.176.478 RON | 871.375 RON | 948.758 RON | 818.423 RON | 970.014 RON | 700.846 RON | 179.383 RON |
| Cheltuieli totale | 1.903.751 RON | 2.332.716 RON | 2.323.205 RON | 2.620.797 RON | 2.465.632 RON | 2.073.710 RON | 2.461.015 RON | 2.655.072 RON | 2.549.312 RON | 2.551.090 RON | 1.975.499 RON | 1.106.635 RON | 817.124 RON | 893.485 RON | 783.173 RON | 914.546 RON | 692.126 RON | 179.182 RON |
| Profit brut | 178.654 RON | 71.140 RON | 57.303 RON | 0 RON | 111.838 RON | 88.349 RON | 186.558 RON | 102.504 RON | 149.585 RON | 186.042 RON | 181.396 RON | 69.843 RON | 54.251 RON | 55.273 RON | 35.250 RON | 55.468 RON | 8.720 RON | 201 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.258 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 127.982 RON | 4.464 RON | 34.688 RON | 0 RON | 86.943 RON | 68.233 RON | 160.116 RON | 74.943 RON | 111.658 RON | 141.988 RON | 150.873 RON | 58.668 RON | 45.446 RON | 46.429 RON | 28.946 RON | 45.190 RON | 5.842 RON | 173 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 73.701 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 818.189 RON | 266.131 RON | 452.685 RON | 338.770 RON | 13.722 RON | 19.882 RON | 24.498 RON | 135.837 RON | 291.403 RON | 402.032 RON | 550.311 RON | — | 31.835 RON | 36.835 RON | 48.029 RON | 51.769 RON | 58.569 RON | 33.582 RON |
| Active circulante | 1.314.178 RON | 1.834.538 RON | 1.661.928 RON | 1.590.133 RON | 2.112.722 RON | 2.189.113 RON | 2.309.943 RON | 2.070.578 RON | 1.913.391 RON | 1.470.163 RON | 1.191.461 RON | 879.904 RON | 674.055 RON | 668.042 RON | 459.620 RON | 371.318 RON | 355.364 RON | 108.772 RON |
| Stocuri | 1.112.872 RON | 1.001.451 RON | 981.590 RON | 906.256 RON | 1.302.166 RON | 1.648.162 RON | 1.736.807 RON | 1.731.853 RON | 1.616.030 RON | 1.246.073 RON | 994.379 RON | 839.367 RON | 629.570 RON | 583.451 RON | 421.371 RON | 336.952 RON | 311.805 RON | 89.723 RON |
| Creante | 298.392 RON | 329.889 RON | 383.895 RON | 352.709 RON | 362.206 RON | 326.585 RON | 302.301 RON | 165.032 RON | 180.892 RON | 122.164 RON | 95.627 RON | 26.531 RON | 11.438 RON | 35.558 RON | 32.242 RON | 25.615 RON | 39.249 RON | 11.477 RON |
| Casa si conturi la banci | -97.086 RON | 503.198 RON | 296.443 RON | 331.168 RON | 448.350 RON | 214.366 RON | 270.835 RON | 173.693 RON | 116.469 RON | 101.926 RON | 101.455 RON | 14.006 RON | 33.047 RON | 49.033 RON | 6.007 RON | 8.751 RON | 4.310 RON | 7.572 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.389 RON | — |
| Datorii totale | 1.002.310 RON | 1.098.594 RON | 1.117.002 RON | 965.980 RON | 1.089.820 RON | 1.259.581 RON | 1.453.260 RON | 1.485.351 RON | 1.558.673 RON | 1.337.732 RON | 1.349.297 RON | 638.302 RON | 522.956 RON | 567.388 RON | 416.589 RON | 360.973 RON | 398.398 RON | 63.428 RON |
| Capitaluri proprii | 1.130.057 RON | 1.002.075 RON | 997.611 RON | 962.923 RON | 1.036.624 RON | 949.414 RON | 881.181 RON | 721.064 RON | 646.121 RON | 534.463 RON | 392.475 RON | 241.602 RON | 182.934 RON | 137.489 RON | 91.060 RON | 62.114 RON | 16.924 RON | 78.926 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 |
30 de contracte atribuite, in valoare de 286.935 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 165.229 lei.
Achizitii directe
21 de contracte
165.208 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
121.727 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 21:44).