Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 371.071 RON | 83.991 RON | 24.502 RON | 1.188 RON | 67.532 RON | 123.755 RON | 3 |
| 2024 | 296.906 RON | 240 RON | 39.856 RON | 1.241 RON | 93.829 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 164.764 RON |
| 3 |
| 2023 | 299.309 RON | 87.000 RON | 31.350 RON | 109.813 RON | 98.561 RON | 177.024 RON | 3 |
| 2022 | 296.808 RON | 102.619 RON | 10.619 RON | 184 RON | 150.459 RON | 140.024 RON | 3 |
| 2021 | 212.128 RON | 36.369 RON | 24.838 RON | 184 RON | 122.059 RON | 97.405 RON | 3 |
| 2020 | 195.611 RON | 66.611 RON | 10.257 RON | 184 RON | 151.109 RON | 141.036 RON | 2 |
| 2019 | 200.861 RON | 64.824 RON | 7.505 RON | 388 RON | 101.541 RON | 94.424 RON | 2 |
| 2018 | 179.246 RON | 49.360 RON | 6.664 RON | 233 RON | 188.091 RON | 181.660 RON | 3 |
| 2017 | 206.950 RON | 55.374 RON | 6.982 RON | — | 124.823 RON | 117.841 RON | 2 |
| 2016 | 161.089 RON | 18.046 RON | 6.147 RON | — | 134.438 RON | 128.291 RON | 2 |
| 2015 | 168.777 RON | 44.181 RON | 5.759 RON | — | 238.010 RON | 232.251 RON | 4 |
| 2014 | 152.174 RON | 57.953 RON | 8.798 RON | — | 196.748 RON | 187.950 RON | 4 |
| 2013 | 140.654 RON | 11.254 RON | 12.039 RON | — | 137.056 RON | 125.017 RON | 4 |
| 2012 | 194.720 RON | 48.935 RON | 5.912 RON | — | 119.675 RON | 113.763 RON | 4 |
| 2011 | 118.215 RON | 8.406 RON | 5.944 RON | 0 RON | 45.268 RON | 64.829 RON | 4 |
| 2010 | 95.085 RON | 11.950 RON | 5.545 RON | 179.334 RON | 61.968 RON | 235.757 RON | 4 |
| 2009 | 108.040 RON | 38.609 RON | 8.985 RON | 179.334 RON | 53.458 RON | 223.807 RON | 4 |
| 2008 | 108.291 RON | 53.030 RON | 5.044 RON | 179.334 RON | 10.908 RON | 185.198 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 371.071 RON | 296.906 RON | 299.309 RON | 296.808 RON | 212.128 RON | 195.611 RON | 200.861 RON | 179.246 RON | 206.950 RON | 161.089 RON | 168.777 RON | 152.174 RON | 140.654 RON | 194.720 RON | 118.215 RON | 95.085 RON | 108.040 RON | 108.291 RON |
| Venituri totale | 371.230 RON | 297.725 RON | 299.522 RON | 297.349 RON | 213.264 RON | 195.611 RON | 200.891 RON | 179.257 RON | 206.599 RON | 171.631 RON | 168.777 RON | 147.201 RON | 140.671 RON | 194.720 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 282.086 RON | 294.955 RON | 209.976 RON | 191.816 RON | 174.815 RON | 127.194 RON | 134.058 RON | 128.231 RON | 149.136 RON | 151.112 RON | 119.484 RON | 84.643 RON | 125.023 RON | 139.925 RON | ||||
| Profit brut | 89.144 RON | 2.770 RON | 89.546 RON | 105.533 RON | 38.449 RON | 68.417 RON | 66.833 RON | 51.026 RON | 57.463 RON | 20.519 RON | 49.293 RON | 62.558 RON | 15.648 RON | 54.795 RON | ||||
| Profit net | 83.991 RON | 240 RON | 87.000 RON | 102.619 RON | 36.369 RON | 66.611 RON | 64.824 RON | 49.360 RON | 55.374 RON | 18.046 RON | 44.181 RON | 57.953 RON | 11.254 RON | 48.935 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 1.188 RON | 1.241 RON | 109.813 RON | 184 RON | 184 RON | 184 RON | 388 RON | 233 RON | — | — | — | — | — | — | ||||
| Active circulante | 67.532 RON | 93.829 RON | 98.561 RON | 150.459 RON | 122.059 RON | 151.109 RON | 101.541 RON | 188.091 RON | 124.823 RON | 134.438 RON | 238.010 RON | 196.748 RON | 137.056 RON | 119.675 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 194 RON | 24 RON | 49 RON | 24 RON | 64 RON | — | — | |||
| Creante | 62.495 RON | 78.754 RON | 80.428 RON | 100.392 RON | 99.842 RON | 65.444 RON | 65.592 RON | 124.128 RON | 119.347 RON | 131.412 RON | 234.048 RON | 195.943 RON | 115.622 RON | 118.921 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 5.037 RON | 15.075 RON | 18.133 RON | 50.067 RON | 22.217 RON | 85.665 RON | 35.949 RON | 63.963 RON | 5.282 RON | 3.002 RON | 3.913 RON | 781 RON | 21.370 RON | 754 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 79.537 RON | 109.550 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 24.502 RON | 39.856 RON | 31.350 RON | 10.619 RON | 24.838 RON | 10.257 RON | 7.505 RON | 6.664 RON | 6.982 RON | 6.147 RON | 5.759 RON | 8.798 RON | 12.039 RON | 5.912 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 123.755 RON | 164.764 RON | 177.024 RON | 140.024 RON | 97.405 RON | 141.036 RON | 94.424 RON | 181.660 RON | 117.841 RON | 128.291 RON | 232.251 RON | 187.950 RON | 125.017 RON | 113.763 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 118.255 RON |
| 95.328 RON |
| 113.675 RON |
| 111.694 RON |
| 106.302 RON |
| 78.901 RON |
| 71.057 RON |
| 55.871 RON |
| 11.953 RON |
| 16.427 RON |
| 42.618 RON |
| 55.823 RON |
| 8.406 RON |
| 11.950 RON |
| 38.609 RON |
| 53.030 RON |
| 0 RON |
| 179.334 RON |
| 179.334 RON |
| 179.334 RON |
| 45.268 RON |
| 61.968 RON |
| 53.458 RON |
| 10.908 RON |
| — |
| — |
| — |
| 45.106 RON |
| 60.487 RON |
| 51.920 RON |
| 8.687 RON |
| 162 RON |
| 1.481 RON |
| 1.538 RON |
| 2.221 RON |
| 25.505 RON |
| — |
| — |
| — |
| 5.944 RON |
| 5.545 RON |
| 8.985 RON |
| 5.044 RON |
| 64.829 RON |
| 235.757 RON |
| 223.807 RON |
| 185.198 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 4 |
| 3 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.