ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
destinaţia mentenanţa vehicule feroviare transport călători, dormitor personal, depozit şi alimentare combustibil, salubrizare vehicule feroviare transport călători
mun. Câmpia Turzii
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 98% |
| persoană | 1% |
| persoanăfostă | 1% |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de a formula cerere de reexaminare, în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea se depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei azi, 20.12.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.343.414 RON | 4.100.351 RON | 10.698.492 RON | 31.654.163 RON | 12.757.177 RON | 33.827.929 RON | 104 |
| 2024 | 20.567.562 RON | 3.842.602 RON | 8.383.232 RON | 28.288.758 RON | 9.658.256 RON | 29.727.578 RON | 106 |
| 2023 | 17.609.244 RON | 3.733.291 RON | 11.584.753 RON | 27.294.717 RON | 9.986.203 RON | 25.884.975 RON | 91 |
| 2022 | 13.948.490 RON | 3.015.503 RON | 10.098.592 RON | 21.361.027 RON | 11.194.548 RON | 22.468.851 RON | 85 |
| 2021 | 13.239.914 RON | 4.140.022 RON | 9.189.379 RON | 20.200.013 RON | 8.880.361 RON | 19.884.802 RON | 78 |
| 2020 | 12.083.271 RON | 3.002.280 RON | 9.619.620 RON | 14.664.050 RON | 10.724.942 RON | 15.744.780 RON | 150 |
| 2019 | 13.826.966 RON | 5.627.482 RON | 9.698.961 RON | 9.318.134 RON | 13.105.861 RON | 12.742.500 RON | 129 |
| 2018 | 11.101.550 RON | 3.477.395 RON | 9.912.611 RON | 9.922.270 RON | 7.096.671 RON | 7.115.017 RON | 145 |
| 2017 | 11.875.733 RON | 3.626.394 RON | 9.835.445 RON | 5.184.471 RON | 8.317.026 RON | 3.637.622 RON | 143 |
| 2016 | 9.654.757 RON | 5.953.489 RON | 4.669.528 RON | 2.339.524 RON | 8.290.699 RON | 5.964.717 RON | 152 |
| 2015 | 1.353.427 RON | -224.976 RON | 350.509 RON | 1.159.821 RON | 3.333.964 RON | 4.150.439 RON | 33 |
| 2014 | 1.061.085 RON | 60.914 RON | 456.591 RON | 1.242.489 RON | 3.782.431 RON | 4.574.410 RON | 14 |
| 2013 | 886.554 RON | -423.022 RON | 404.241 RON | 1.899.922 RON | 3.804.681 RON | 5.304.430 RON | 12 |
| 2012 | 1.716.203 RON | -830.284 RON | 462.131 RON | 1.812.886 RON | 4.371.864 RON | 5.727.452 RON | 16 |
| 2011 | 7.065.691 RON | 1.532.226 RON | 427.437 RON | 1.175.640 RON | 5.809.533 RON | 6.557.736 RON | 75 |
| 2010 | 7.415.615 RON | 1.693.773 RON | 1.613.843 RON | 1.534.009 RON | 5.105.343 RON | 5.025.509 RON | 103 |
| 2009 | 4.659.448 RON | 636.526 RON | 817.497 RON | 1.125.197 RON | 3.019.499 RON | 3.331.736 RON | 87 |
| 2008 | 4.171.645 RON | 1.356.486 RON | 936.221 RON | 1.388.401 RON | 2.242.608 RON | 2.695.210 RON | 71 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 21.343.414 RON | 20.567.562 RON | 17.609.244 RON | 13.948.490 RON | 13.239.914 RON | 12.083.271 RON | 13.826.966 RON | 11.101.550 RON | 11.875.733 RON | 9.654.757 RON | 1.353.427 RON | 1.061.085 RON | 886.554 RON | 1.716.203 RON | 7.065.691 RON | 7.415.615 RON | 4.659.448 RON | 4.171.645 RON |
| Venituri totale | 22.089.966 RON | 20.986.997 RON | 18.613.241 RON | 14.171.486 RON | 13.586.493 RON | 12.270.481 RON | 15.799.183 RON | 13.149.203 RON | 11.958.215 RON | 13.083.367 RON | 1.489.010 RON | 2.533.533 RON | 917.613 RON | 1.887.127 RON | 7.682.345 RON | 7.451.440 RON | 4.777.572 RON | 4.206.826 RON |
| Cheltuieli totale | 17.403.546 RON | 16.578.651 RON | 14.274.503 RON | 10.739.916 RON | 8.806.363 RON | 8.738.482 RON | 9.370.187 RON | 9.321.407 RON | 7.683.033 RON | 6.655.948 RON | 1.713.986 RON | 2.472.619 RON | 1.340.635 RON | 2.717.411 RON | 5.863.057 RON | 5.448.036 RON | 4.017.662 RON | 2.596.599 RON |
| Profit brut | 4.686.420 RON | 4.408.346 RON | 4.338.738 RON | 3.431.570 RON | 4.780.130 RON | 3.531.999 RON | 6.428.996 RON | 3.827.796 RON | 4.275.182 RON | 6.427.419 RON | 0 RON | 60.914 RON | 0 RON | 0 RON | 1.819.288 RON | 2.003.404 RON | 759.910 RON | 1.610.227 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 224.976 RON | 0 RON | 423.022 RON | 830.284 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 4.100.351 RON | 3.842.602 RON | 3.733.291 RON | 3.015.503 RON | 4.140.022 RON | 3.002.280 RON | 5.627.482 RON | 3.477.395 RON | 3.626.394 RON | 5.953.489 RON | 0 RON | 60.914 RON | 0 RON | 0 RON | 1.532.226 RON | 1.693.773 RON | 636.526 RON | 1.356.486 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 224.976 RON | 0 RON | 423.022 RON | 830.284 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 31.654.163 RON | 28.288.758 RON | 27.294.717 RON | 21.361.027 RON | 20.200.013 RON | 14.664.050 RON | 9.318.134 RON | 9.922.270 RON | 5.184.471 RON | 2.339.524 RON | 1.159.821 RON | 1.242.489 RON | 1.899.922 RON | 1.812.886 RON | 1.175.640 RON | 1.534.009 RON | 1.125.197 RON | 1.388.401 RON |
| Active circulante | 12.757.177 RON | 9.658.256 RON | 9.986.203 RON | 11.194.548 RON | 8.880.361 RON | 10.724.942 RON | 13.105.861 RON | 7.096.671 RON | 8.317.026 RON | 8.290.699 RON | 3.333.964 RON | 3.782.431 RON | 3.804.681 RON | 4.371.864 RON | 5.809.533 RON | 5.105.343 RON | 3.019.499 RON | 2.242.608 RON |
| Stocuri | 507.486 RON | 267.360 RON | 310.145 RON | 789.018 RON | 149.260 RON | 134.699 RON | 207.531 RON | 407.842 RON | 304.962 RON | 306.955 RON | 115.357 RON | 75.862 RON | 80.442 RON | 1.650 RON | 14.788 RON | 107.307 RON | 49.324 RON | 17.797 RON |
| Creante | 2.544.466 RON | 2.282.499 RON | 3.529.935 RON | 3.146.021 RON | 2.759.568 RON | 3.032.210 RON | 11.128.560 RON | 3.548.259 RON | 5.959.876 RON | 4.829.166 RON | 1.670.588 RON | 3.593.550 RON | 3.694.479 RON | 4.217.500 RON | 4.338.830 RON | 2.868.102 RON | 2.832.630 RON | 1.593.574 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.705.225 RON | 2.108.397 RON | 1.146.123 RON | 2.259.509 RON | 5.971.533 RON | 7.558.033 RON | 1.769.770 RON | 3.140.570 RON | 2.052.188 RON | 3.154.578 RON | 1.548.019 RON | 113.019 RON | 29.760 RON | 152.714 RON | 1.455.915 RON | 2.129.934 RON | 137.545 RON | 631.237 RON |
| Cheltuieli in avans | 211.362 RON | 252.051 RON | 298.642 RON | 52.888 RON | 39.328 RON | 45.616 RON | 40.304 RON | 46.213 RON | 23.784 RON | 17.485 RON | 7.163 RON | 6.081 RON | 4.068 RON | 4.833 RON | 0 RON | — | 4.537 RON | 422 RON |
| Datorii totale | 10.698.492 RON | 8.383.232 RON | 11.584.753 RON | 10.098.592 RON | 9.189.379 RON | 9.619.620 RON | 9.698.961 RON | 9.912.611 RON | 9.835.445 RON | 4.669.528 RON | 350.509 RON | 456.591 RON | 404.241 RON | 462.131 RON | 427.437 RON | 1.613.843 RON | 817.497 RON | 936.221 RON |
| Provizioane | 85.680 RON | 62.293 RON | 77.885 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Venituri in avans | 10.601 RON | 25.962 RON | 31.949 RON | 41.020 RON | 45.521 RON | 70.208 RON | 22.838 RON | 37.526 RON | 52.214 RON | 13.463 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 33.827.929 RON | 29.727.578 RON | 25.884.975 RON | 22.468.851 RON | 19.884.802 RON | 15.744.780 RON | 12.742.500 RON | 7.115.017 RON | 3.637.622 RON | 5.964.717 RON | 4.150.439 RON | 4.574.410 RON | 5.304.430 RON | 5.727.452 RON | 6.557.736 RON | 5.025.509 RON | 3.331.736 RON | 2.695.210 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 104 | 106 | 91 | 85 | 78 | 150 | 129 | 145 | 143 | 152 | 33 | 14 | 12 | 16 | 75 | 103 | 87 | 71 |