Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -5.859 RON | 18.699 RON | — | 11.141 RON | -6.977 RON | — |
| 2023 | — | -4.089 RON | 15.649 RON | — | 13.228 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| -1.117 RON |
| — |
| 2022 | 37.980 RON | -15.136 RON | 11.942 RON | — | 14.181 RON | 2.971 RON | — |
| 2021 | 44.640 RON | -13.586 RON | 6.583 RON | — | 24.209 RON | 18.108 RON | — |
| 2020 | 41.486 RON | -356 RON | 2.930 RON | — | 33.745 RON | 31.694 RON | — |
| 2019 | 80.500 RON | -22.453 RON | 52.109 RON | — | 83.127 RON | 32.050 RON | 1 |
| 2018 | 303.835 RON | 1.947 RON | 64.799 RON | 993 RON | 144.500 RON | 80.766 RON | 1 |
| 2017 | 475.942 RON | 70.391 RON | 38.243 RON | 1.771 RON | 138.975 RON | 102.503 RON | 1 |
| 2016 | 429.380 RON | 55.456 RON | 1.590 RON | 2.878 RON | 52.912 RON | 55.696 RON | 1 |
| 2015 | 298.085 RON | 1.385 RON | 821 RON | 6.124 RON | 135.792 RON | 142.795 RON | 1 |
| 2014 | 538.050 RON | 30.118 RON | 6.587 RON | 13.113 RON | 180.280 RON | 189.267 RON | 1 |
| 2013 | 531.150 RON | 53.187 RON | 9.053 RON | 17.682 RON | 149.849 RON | 194.863 RON | 1 |
| 2012 | 461.455 RON | 23.140 RON | 11.579 RON | 22.688 RON | 96.101 RON | 183.344 RON | 2 |
| 2011 | 306.982 RON | 909 RON | 4.611 RON | 29.190 RON | 59.753 RON | 207.822 RON | 2 |
| 2010 | 445.800 RON | 291 RON | 25.888 RON | 57.507 RON | 44.336 RON | 206.913 RON | 2 |
| 2009 | 606.440 RON | 1.636 RON | 46.300 RON | 70.045 RON | 28.932 RON | 206.622 RON | 3 |
| 2008 | 1.724.479 RON | 204.746 RON | 7.541 RON | 99.430 RON | 108.454 RON | 204.986 RON | 3 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 37.980 RON | 44.640 RON | 41.486 RON | 80.500 RON | 303.835 RON | 475.942 RON | 429.380 RON | 298.085 RON | 538.050 RON | 531.150 RON | 461.455 RON | 306.982 RON | 445.800 RON | 606.440 RON | 1.724.479 RON |
| Venituri totale | 483 RON | 563 RON | 38.068 RON | 44.664 RON | 41.508 RON | 83.513 RON | 309.370 RON | 475.966 RON | 429.451 RON | 298.350 RON | 539.342 RON | 532.469 RON | 462.159 RON | 334.026 RON | |||
| Cheltuieli totale | 6.342 RON | 4.652 RON | 52.292 RON | 56.910 RON | 40.968 RON | 103.461 RON | 304.385 RON | 400.330 RON | 361.184 RON | 294.252 RON | 500.910 RON | 467.567 RON | 432.131 RON | 331.701 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 540 RON | 0 RON | 4.985 RON | 75.636 RON | 68.267 RON | 4.098 RON | 38.432 RON | 64.902 RON | 30.028 RON | 2.325 RON | |||
| Pierdere bruta | 5.859 RON | 4.089 RON | 14.224 RON | 12.246 RON | 0 RON | 19.948 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.947 RON | 70.391 RON | 55.456 RON | 1.385 RON | 30.118 RON | 53.187 RON | 23.140 RON | 909 RON | |||
| Pierdere neta | 5.859 RON | 4.089 RON | 15.136 RON | 13.586 RON | 356 RON | 22.453 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | 993 RON | 1.771 RON | 2.878 RON | 6.124 RON | 13.113 RON | 17.682 RON | 22.688 RON | 29.190 RON | |||
| Active circulante | 11.141 RON | 13.228 RON | 14.181 RON | 24.209 RON | 33.745 RON | 83.127 RON | 144.500 RON | 138.975 RON | 52.912 RON | 135.792 RON | 180.280 RON | 149.849 RON | 96.101 RON | 59.753 RON | |||
| Stocuri | 248 RON | 248 RON | — | — | — | — | 228 RON | — | — | — | — | — | — | 4.865 RON | — | ||
| Creante | — | — | — | — | — | — | 30.506 RON | 105 RON | 118 RON | 1.711 RON | 1.061 RON | 897 RON | 4.930 RON | 131 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 10.893 RON | 12.980 RON | 14.181 RON | 24.209 RON | 33.745 RON | 83.127 RON | 113.766 RON | 138.870 RON | 52.794 RON | 134.081 RON | 179.219 RON | 148.952 RON | 91.171 RON | 54.757 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 581 RON | 1.304 RON | 732 RON | 482 RON | 879 RON | 1.032 RON | 72 RON | — | 1.496 RON | 1.700 RON | 2.461 RON | 36.385 RON | 76.134 RON | 123.490 RON | |||
| Datorii totale | 18.699 RON | 15.649 RON | 11.942 RON | 6.583 RON | 2.930 RON | 52.109 RON | 64.799 RON | 38.243 RON | 1.590 RON | 821 RON | 6.587 RON | 9.053 RON | 11.579 RON | 4.611 RON | |||
| Capitaluri proprii | -6.977 RON | -1.117 RON | 2.971 RON | 18.108 RON | 31.694 RON | 32.050 RON | 80.766 RON | 102.503 RON | 55.696 RON | 142.795 RON | 189.267 RON | 194.863 RON | 183.344 RON | 207.822 RON | |||
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 445.847 RON |
| 608.213 RON |
| 1.738.823 RON |
| 438.975 RON |
| 600.844 RON |
| 1.496.775 RON |
| 6.872 RON |
| 7.369 RON |
| 242.048 RON |
| — |
| — |
| — |
| 291 RON |
| 1.636 RON |
| 204.746 RON |
| — |
| — |
| — |
| 57.507 RON |
| 70.045 RON |
| 99.430 RON |
| 44.336 RON |
| 28.932 RON |
| 108.454 RON |
| 9.890 RON |
| — |
| 3.401 RON |
| 5.906 RON |
| 4.531 RON |
| 40.935 RON |
| 13.136 RON |
| 103.923 RON |
| 130.958 RON |
| 153.945 RON |
| 4.643 RON |
| 25.888 RON |
| 46.300 RON |
| 7.541 RON |
| 206.913 RON |
| 206.622 RON |
| 204.986 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 3 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
43 de contracte atribuite, in valoare de 187.592 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 100.722 lei.
Achizitii directe
38 de contracte
100.684 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
86.908 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.246.617 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 05:09).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.