| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 23.806 RON | — | 168.865 RON | 145.059 RON | — |
| 2012 | 22.370 RON | -117.361 RON | 23.806 RON | 0 RON | 168.865 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| 145.059 RON |
| — |
| 2011 | 62.463 RON | 41.757 RON | 386.450 RON | 7.581 RON | 641.289 RON | 262.420 RON | 0 |
| 2010 | 124.638 RON | -64.618 RON | 340.273 RON | 91.977 RON | 468.959 RON | 220.663 RON | 1 |
| 2009 | 203.096 RON | -34.974 RON | 373.621 RON | 129.669 RON | 529.233 RON | 285.281 RON | 2 |
| 2008 | 2.695.323 RON | 120.015 RON | 698.764 RON | 248.660 RON | 770.359 RON | 320.255 RON | 17 |
| 22.370 RON |
| 62.463 RON |
| 124.638 RON |
| 203.096 RON |
| 2.695.323 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 23.370 RON | 62.463 RON | 125.695 RON | 208.122 RON | 2.784.876 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 140.731 RON | 20.706 RON | 187.088 RON | 237.196 RON | 2.640.497 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 41.757 RON | — | — | 144.379 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 117.361 RON | 0 RON | 61.393 RON | 29.074 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 41.757 RON | — | — | 120.015 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 117.361 RON | 0 RON | 64.618 RON | 34.974 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 7.581 RON | 91.977 RON | 129.669 RON | 248.660 RON |
| Active circulante | 168.865 RON | 168.865 RON | 641.289 RON | 468.959 RON | 529.233 RON | 770.359 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 96.259 RON | 31.886 RON |
| Creante | 110.138 RON | 110.138 RON | 579.857 RON | 442.571 RON | 432.449 RON | 730.620 RON |
| Casa si conturi la banci | 58.727 RON | 58.727 RON | 61.432 RON | 26.388 RON | 525 RON | 7.853 RON |
| Datorii totale | 23.806 RON | 23.806 RON | 386.450 RON | 340.273 RON | 373.621 RON | 698.764 RON |
| Capitaluri proprii | 145.059 RON | 145.059 RON | 262.420 RON | 220.663 RON | 285.281 RON | 320.255 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 1 | 2 | 17 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
sector 5
tronson J parter, spaţiu comercial J01, sector 6
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 50% |
| persoană |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| 50% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.