ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.500 RON | -417 RON | 357.685 RON | 0 RON | 49.979 RON | -307.706 RON | 0 |
| 2024 | 40.400 RON | 5.579 RON | 349.815 RON | — | 42.527 RON | -307.288 RON | — |
| 2023 | 1.500 RON | 35 RON | 360.272 RON | 0 RON | 43.990 RON | -316.282 RON | 0 |
| 2022 | 3.320 RON | 173 RON | 363.225 RON | 0 RON | 46.909 RON | -316.316 RON | 0 |
| 2021 | 13.575 RON | -92.637 RON | 366.790 RON | 77 RON | 50.224 RON | -316.489 RON | 1 |
| 2020 | 103.336 RON | 361.210 RON | 341.984 RON | 381 RON | 117.751 RON | -223.852 RON | 1 |
| 2019 | 207.931 RON | -44.640 RON | 1.186.620 RON | 254.132 RON | 347.426 RON | -585.062 RON | 1 |
| 2018 | 100.899 RON | -208.259 RON | 1.129.620 RON | 344.824 RON | 244.373 RON | -540.423 RON | 1 |
| 2017 | 285.506 RON | -58.571 RON | 1.057.058 RON | 442.761 RON | 282.132 RON | -332.165 RON | 1 |
| 2016 | 200.108 RON | -107.521 RON | 1.050.065 RON | 540.697 RON | 235.775 RON | -273.593 RON | 1 |
| 2015 | 217.344 RON | -59.014 RON | 1.184.978 RON | 638.634 RON | 380.271 RON | -166.073 RON | 1 |
| 2014 | 139.913 RON | -761.941 RON | 1.000.599 RON | 736.570 RON | 156.970 RON | -107.059 RON | 1 |
| 2013 | 1.875.487 RON | 553.912 RON | 3.013.468 RON | 834.506 RON | 2.833.844 RON | 654.882 RON | 0 |
| 2012 | 1.144.175 RON | 96.389 RON | 641.255 RON | 159.214 RON | 583.011 RON | 100.970 RON | 0 |
| 2011 | 19.700 RON | 408 RON | 249 RON | 0 RON | 4.830 RON | 4.581 RON | 0 |
| 2010 | 133.500 RON | 3.501 RON | 11.524 RON | — | 15.698 RON | 4.174 RON | — |
| 2009 | 101.577 RON | 4.664 RON | 22.669 RON | — | 23.342 RON | 673 RON | 1 |
| 2008 | 952 RON | -126 RON | 4.391 RON | — | 399 RON | -3.992 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.500 RON | 40.400 RON | 1.500 RON | 3.320 RON | 13.575 RON | 103.336 RON | 207.931 RON | 100.899 RON | 285.506 RON | 200.108 RON | 217.344 RON | 139.913 RON | 1.875.487 RON | 1.144.175 RON | 19.700 RON | 133.500 RON | 101.577 RON | 952 RON |
| Venituri totale | 19.500 RON | 40.401 RON | 1.500 RON | 3.320 RON | 13.575 RON | 708.863 RON | 207.940 RON | 101.581 RON | 285.697 RON | 209.627 RON | 217.820 RON | 140.330 RON | 1.982.352 RON | 1.144.181 RON | 19.702 RON | 133.505 RON | 101.580 RON | 952 RON |
| Cheltuieli totale | 19.901 RON | 33.759 RON | 1.458 RON | 3.047 RON | 106.076 RON | 340.565 RON | 250.501 RON | 308.828 RON | 341.411 RON | 317.148 RON | 276.834 RON | 902.271 RON | 1.322.891 RON | 1.029.413 RON | 19.216 RON | 126.242 RON | 93.869 RON | 1.054 RON |
| Profit brut | 0 RON | 6.642 RON | 42 RON | 273 RON | 0 RON | 368.298 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 659.461 RON | 114.768 RON | 486 RON | 7.263 RON | 7.711 RON | — |
| Pierdere bruta | 401 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.501 RON | 0 RON | 42.561 RON | 207.247 RON | 55.714 RON | 107.521 RON | — | 761.941 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 102 RON |
| Profit net | 0 RON | 5.579 RON | 35 RON | 173 RON | 0 RON | 361.210 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 553.912 RON | 96.389 RON | 408 RON | 3.501 RON | 4.664 RON | — |
| Pierdere neta | 417 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.637 RON | 0 RON | 44.640 RON | 208.259 RON | 58.571 RON | 107.521 RON | 59.014 RON | 761.941 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 126 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 77 RON | 381 RON | 254.132 RON | 344.824 RON | 442.761 RON | 540.697 RON | 638.634 RON | 736.570 RON | 834.506 RON | 159.214 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante | 49.979 RON | 42.527 RON | 43.990 RON | 46.909 RON | 50.224 RON | 117.751 RON | 347.426 RON | 244.373 RON | 282.132 RON | 235.775 RON | 380.271 RON | 156.970 RON | 2.833.844 RON | 583.011 RON | 4.830 RON | 15.698 RON | 23.342 RON | 399 RON |
| Stocuri | 0 RON | 1.950 RON | 0 RON | 0 RON | 1.708 RON | — | 4.975 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 915 RON | — | — | — |
| Creante | 33.258 RON | 33.258 RON | 34.649 RON | 43.800 RON | 39.701 RON | 105.778 RON | 331.777 RON | 235.312 RON | 274.320 RON | 201.399 RON | 283.107 RON | 155.753 RON | 2.829.039 RON | 577.337 RON | 100 RON | — | — | 145 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.721 RON | 7.319 RON | 9.341 RON | 3.109 RON | 8.815 RON | 11.973 RON | 10.674 RON | 9.061 RON | 7.812 RON | 34.376 RON | 97.164 RON | 1.217 RON | 4.805 RON | 5.674 RON | 3.815 RON | 15.698 RON | 23.342 RON | 254 RON |
| Datorii totale | 357.685 RON | 349.815 RON | 360.272 RON | 363.225 RON | 366.790 RON | 341.984 RON | 1.186.620 RON | 1.129.620 RON | 1.057.058 RON | 1.050.065 RON | 1.184.978 RON | 1.000.599 RON | 3.013.468 RON | 641.255 RON | 249 RON | 11.524 RON | 22.669 RON | 4.391 RON |
| Capitaluri proprii | -307.706 RON | -307.288 RON | -316.282 RON | -316.316 RON | -316.489 RON | -223.852 RON | -585.062 RON | -540.423 RON | -332.165 RON | -273.593 RON | -166.073 RON | -107.059 RON | 654.882 RON | 100.970 RON | 4.581 RON | 4.174 RON | 673 RON | -3.992 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
17 contracte atribuite, in valoare de 43.521 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 43.538 lei.
Achizitii directe
17 contracte
43.521 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:02).