ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sat Iveşti, com.Iveşti
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.037.485 RON | 16.768 RON | 960.583 RON | 230.523 RON | 2.865.334 RON | 2.135.274 RON | 4 |
| 2024 | 2.081.071 RON | 389.773 RON | 2.071.045 RON | 296.755 RON | 3.818.973 RON | 2.044.683 RON | 4 |
| 2023 | 2.006.317 RON | 40.542 RON | 1.255.270 RON | 75.981 RON | 3.037.889 RON | 1.858.600 RON | 1 |
| 2022 | 1.687.799 RON | 20.608 RON | 98.058 RON | 77.888 RON | 955.953 RON | 935.783 RON | 3 |
| 2021 | 1.809.929 RON | 80.144 RON | 133.106 RON | 90.824 RON | 957.257 RON | 914.975 RON | 2 |
| 2020 | 1.340.831 RON | 158.280 RON | 135.870 RON | 38.214 RON | 932.487 RON | 834.831 RON | 2 |
| 2019 | 1.082.715 RON | 123.653 RON | 225.870 RON | 40.225 RON | 862.196 RON | 676.551 RON | — |
| 2018 | 749.324 RON | 120.030 RON | 188.650 RON | 40.225 RON | 701.323 RON | 552.898 RON | — |
| 2017 | 1.028.805 RON | 269.882 RON | 196.714 RON | 40.225 RON | 589.357 RON | 432.868 RON | 6 |
| 2016 | 836.370 RON | 37.268 RON | 108.230 RON | 12.095 RON | 185.229 RON | 89.094 RON | — |
| 2015 | 626.675 RON | 51.626 RON | 200.454 RON | 14.003 RON | 283.665 RON | 97.214 RON | 6 |
| 2014 | 353.689 RON | 65.294 RON | 181.637 RON | 15.587 RON | 224.612 RON | 58.562 RON | 5 |
| 2013 | 176.325 RON | -11.707 RON | 194.076 RON | 17.315 RON | 170.029 RON | -6.732 RON | — |
| 2012 | 173.523 RON | -874 RON | 104.425 RON | 17.315 RON | 92.085 RON | 4.975 RON | — |
| 2011 | 176.718 RON | -29.378 RON | 96.979 RON | 12.142 RON | 81.262 RON | -3.575 RON | 3 |
| 2010 | 134.097 RON | 996 RON | 105.897 RON | 6.748 RON | 124.951 RON | 25.802 RON | 2 |
| 2009 | 171.829 RON | 7.518 RON | 103.948 RON | 3.207 RON | 125.547 RON | 24.806 RON | 2 |
| 2008 | 137.687 RON | 1.342 RON | 54.127 RON | — | 71.415 RON | 17.288 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.037.485 RON | 2.081.071 RON | 2.006.317 RON | 1.687.799 RON | 1.809.929 RON | 1.340.831 RON | 1.082.715 RON | 749.324 RON | 1.028.805 RON | 836.370 RON | 626.675 RON | 353.689 RON | 176.325 RON | 173.523 RON | 176.718 RON | 134.097 RON | 171.829 RON | 137.687 RON |
| Venituri totale | 3.070.212 RON | 2.081.071 RON | 2.006.317 RON | 1.687.799 RON | 1.809.929 RON | 1.340.831 RON | 1.082.715 RON | 749.324 RON | 1.028.805 RON | 836.370 RON | 626.675 RON | 353.689 RON | 176.325 RON | 173.523 RON | 177.091 RON | 134.097 RON | 173.307 RON | 137.687 RON |
| Cheltuieli totale | 3.041.734 RON | 1.659.010 RON | 1.949.974 RON | 1.650.311 RON | 1.711.687 RON | 1.169.141 RON | 948.235 RON | 621.801 RON | 749.196 RON | 777.866 RON | 564.081 RON | 277.948 RON | 183.175 RON | 174.397 RON | 202.502 RON | 129.585 RON | 162.922 RON | 135.994 RON |
| Profit brut | 28.478 RON | 422.061 RON | 56.343 RON | 37.488 RON | 98.242 RON | 171.690 RON | 134.480 RON | 127.523 RON | 279.609 RON | 58.504 RON | 62.594 RON | 75.741 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.512 RON | 10.385 RON | 1.693 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 6.850 RON | 874 RON | 25.411 RON | — | — | — |
| Profit net | 16.768 RON | 389.773 RON | 40.542 RON | 20.608 RON | 80.144 RON | 158.280 RON | 123.653 RON | 120.030 RON | 269.882 RON | 37.268 RON | 51.626 RON | 65.294 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 996 RON | 7.518 RON | 1.342 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.707 RON | 874 RON | 29.378 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 230.523 RON | 296.755 RON | 75.981 RON | 77.888 RON | 90.824 RON | 38.214 RON | 40.225 RON | 40.225 RON | 40.225 RON | 12.095 RON | 14.003 RON | 15.587 RON | 17.315 RON | 17.315 RON | 12.142 RON | 6.748 RON | 3.207 RON | — |
| Active circulante | 2.865.334 RON | 3.818.973 RON | 3.037.889 RON | 955.953 RON | 957.257 RON | 932.487 RON | 862.196 RON | 701.323 RON | 589.357 RON | 185.229 RON | 283.665 RON | 224.612 RON | 170.029 RON | 92.085 RON | 81.262 RON | 124.951 RON | 125.547 RON | 71.415 RON |
| Stocuri | 2.762.941 RON | 3.688.329 RON | 2.876.401 RON | 928.054 RON | 895.510 RON | 898.613 RON | 835.214 RON | 672.582 RON | 567.101 RON | 138.506 RON | 260.732 RON | 200.116 RON | 153.869 RON | 83.535 RON | 72.536 RON | 115.879 RON | 121.605 RON | 70.977 RON |
| Creante | 95.607 RON | 123.135 RON | 160.518 RON | 5.212 RON | — | — | — | — | 6.424 RON | 21.354 RON | 20.607 RON | 15.018 RON | 15.987 RON | 8.027 RON | 8.053 RON | 8.485 RON | 2.150 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 6.786 RON | 7.509 RON | 970 RON | 22.687 RON | 61.747 RON | 33.874 RON | 26.982 RON | 28.741 RON | 15.832 RON | 25.369 RON | 2.326 RON | 9.478 RON | 173 RON | 523 RON | 673 RON | 587 RON | 1.792 RON | 438 RON |
| Datorii totale | 960.583 RON | 2.071.045 RON | 1.255.270 RON | 98.058 RON | 133.106 RON | 135.870 RON | 225.870 RON | 188.650 RON | 196.714 RON | 108.230 RON | 200.454 RON | 181.637 RON | 194.076 RON | 104.425 RON | 96.979 RON | 105.897 RON | 103.948 RON | 54.127 RON |
| Capitaluri proprii | 2.135.274 RON | 2.044.683 RON | 1.858.600 RON | 935.783 RON | 914.975 RON | 834.831 RON | 676.551 RON | 552.898 RON | 432.868 RON | 89.094 RON | 97.214 RON | 58.562 RON | -6.732 RON | 4.975 RON | -3.575 RON | 25.802 RON | 24.806 RON | 17.288 RON |
| Capital subscris varsat | 0 RON | — | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | — | — | 6 | — | 6 | 5 | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 1.451 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.451 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.220 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:09).