Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 1.487.422 RON | 6.972 RON | 811.460 RON | 14.731 RON | 850.675 RON | 53.946 RON | 2 |
| 2015 | 1.578.763 RON | 32.385 RON | 737.214 RON | 14.731 RON | 769.457 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| 46.974 RON |
| 1 |
| 2014 | 2.006.265 RON | 29.567 RON | 779.772 RON | 14.731 RON | 779.629 RON | 14.588 RON | 1 |
| 2013 | 646.691 RON | 4.704 RON | 971.554 RON | 15.090 RON | 941.448 RON | -15.016 RON | 2 |
| 2012 | 392.045 RON | -29.926 RON | 909.897 RON | 15.809 RON | 874.369 RON | -19.719 RON | 3 |
| 2011 | 861.505 RON | -10.244 RON | 940.413 RON | 16.528 RON | 934.092 RON | 10.207 RON | 3 |
| 2010 | 529.016 RON | 6.441 RON | 455.570 RON | 14.731 RON | 457.205 RON | 20.451 RON | — |
| 2009 | 420.978 RON | 2.262 RON | 512.039 RON | 14.731 RON | 507.234 RON | 14.011 RON | — |
| 2008 | 467.404 RON | 12.742 RON | 148.366 RON | 14.731 RON | 141.299 RON | 11.749 RON | — |
| Cifra de afaceri | 1.487.422 RON | 1.578.763 RON | 2.006.265 RON | 646.691 RON | 392.045 RON | 861.505 RON | 529.016 RON | 420.978 RON | 467.404 RON |
| Venituri totale | 1.514.581 RON | 1.603.692 RON | 2.079.165 RON | 661.857 RON | 397.597 RON | 876.910 RON | 541.221 RON | 421.225 RON | 470.916 RON |
| Cheltuieli totale | 1.506.361 RON | 1.566.062 RON | 2.047.190 RON | 657.153 RON | 427.523 RON | 887.154 RON | 527.743 RON | 413.230 RON | 456.290 RON |
| Profit brut | 8.220 RON | 37.630 RON | 31.975 RON | 4.704 RON | 0 RON | 0 RON | 13.478 RON | 7.995 RON | 14.626 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 29.926 RON | 10.244 RON | — | — | — |
| Profit net | 6.972 RON | 32.385 RON | 29.567 RON | 4.704 RON | 0 RON | 0 RON | 6.441 RON | 2.262 RON | 12.742 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.926 RON | 10.244 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 14.731 RON | 14.731 RON | 14.731 RON | 15.090 RON | 15.809 RON | 16.528 RON | 14.731 RON | 14.731 RON | 14.731 RON |
| Active circulante | 850.675 RON | 769.457 RON | 779.629 RON | 941.448 RON | 874.369 RON | 934.092 RON | 457.205 RON | 507.234 RON | 141.299 RON |
| Stocuri | 443.486 RON | 179.458 RON | 63.834 RON | 100.130 RON | 105.878 RON | 104.195 RON | 89.122 RON | 157.044 RON | 21.704 RON |
| Creante | 416.994 RON | 581.153 RON | 686.149 RON | 828.861 RON | 763.717 RON | 827.053 RON | 294.277 RON | 350.053 RON | 75.403 RON |
| Casa si conturi la banci | -9.805 RON | 8.846 RON | 16.946 RON | -243 RON | -7.926 RON | -9.856 RON | 61.106 RON | 137 RON | 44.192 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 4.115 RON | 4.115 RON | 4.115 RON |
| Datorii totale | 811.460 RON | 737.214 RON | 779.772 RON | 971.554 RON | 909.897 RON | 940.413 RON | 455.570 RON | 512.039 RON | 148.366 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | 30 RON | 30 RON | 30 RON |
| Capitaluri proprii | 53.946 RON | 46.974 RON | 14.588 RON | -15.016 RON | -19.719 RON | 10.207 RON | 20.451 RON | 14.011 RON | 11.749 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
sat Pătrîngeni
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.