| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 169.429 RON | -81.470 RON | 363.323 RON | 35.693 RON | 104.142 RON | -223.488 RON | 3 |
| 2010 | 629.320 RON | -86.736 RON | 366.189 RON | 43.020 RON | 181.151 RON |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 169.429 RON | 629.320 RON | 621.223 RON | 677.746 RON |
| -142.018 RON |
| 3 |
| 2009 | 621.223 RON | -44.080 RON | 529.091 RON | 59.590 RON | 414.218 RON | -55.283 RON | 3 |
| 2008 | 677.746 RON | -10.531 RON | 219.773 RON | 55.091 RON | 153.479 RON | -11.203 RON | 5 |
| Venituri totale | 169.429 RON | 629.320 RON | 647.655 RON | 677.752 RON |
| Cheltuieli totale | 250.899 RON | 709.606 RON | 686.002 RON | 688.283 RON |
| Pierdere bruta | 81.470 RON | 80.286 RON | 38.347 RON | 10.531 RON |
| Pierdere neta | 81.470 RON | 86.736 RON | 44.080 RON | 10.531 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 35.693 RON | 43.020 RON | 59.590 RON | 55.091 RON |
| Active circulante | 104.142 RON | 181.151 RON | 414.218 RON | 153.479 RON |
| Stocuri | 48.456 RON | 143.333 RON | 116.216 RON | 75.060 RON |
| Creante | 55.264 RON | 37.211 RON | 296.837 RON | 22.752 RON |
| Casa si conturi la banci | 422 RON | 607 RON | 1.165 RON | 55.667 RON |
| Datorii totale | 363.323 RON | 366.189 RON | 529.091 RON | 219.773 RON |
| Capitaluri proprii | -223.488 RON | -142.018 RON | -55.283 RON | -11.203 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 5 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
bl. G7, sc. 1, parter
Craioviţa Noua, Big 2500, subsol
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.