| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121.126 RON | -53.829 RON | 511.458 RON | 20.988 RON | 290.035 RON | -190.870 RON | 1 |
| 2024 | 121.450 RON | -28.914 RON | 445.954 RON | 35.915 RON | 265.498 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -137.041 RON |
| 1 |
| 2023 | 174.875 RON | -5.606 RON | 391.243 RON | 57.748 RON | 219.892 RON | -108.127 RON | 1 |
| 2022 | 87.865 RON | -108.640 RON | 302.146 RON | 59.188 RON | 130.422 RON | -102.521 RON | 2 |
| 2021 | 145.971 RON | -45.275 RON | 54.167 RON | 71.966 RON | 100.740 RON | 125.175 RON | 2 |
| 2020 | 115.289 RON | -12.012 RON | 3.054 RON | 912 RON | 171.404 RON | 170.451 RON | 2 |
| 2019 | 141.830 RON | -4.920 RON | 8.163 RON | 14.586 RON | 171.819 RON | 182.462 RON | 2 |
| 2018 | 257.350 RON | 70.020 RON | 18.028 RON | 28.663 RON | 194.295 RON | 208.442 RON | 3 |
| 2017 | 222.375 RON | 36.682 RON | 27.228 RON | 49.462 RON | 128.290 RON | 151.662 RON | 3 |
| 2016 | 189.887 RON | 36.247 RON | 71.245 RON | 66.237 RON | 120.550 RON | 114.980 RON | 2 |
| 2015 | 175.395 RON | 52.807 RON | 9.500 RON | 13.581 RON | 181.931 RON | 189.659 RON | 2 |
| 2014 | 106.069 RON | -9.530 RON | 9.078 RON | 15.002 RON | 128.818 RON | 136.852 RON | 3 |
| 2013 | 279.653 RON | 127.480 RON | 6.626 RON | 14.626 RON | 185.922 RON | 196.382 RON | 3 |
| 2012 | 127.287 RON | 28.893 RON | 17.893 RON | 14.100 RON | 172.475 RON | 168.902 RON | 3 |
| 2011 | 258.464 RON | 135.554 RON | 20.547 RON | 15.680 RON | 192.586 RON | 187.896 RON | 3 |
| 2010 | 100.133 RON | -2.066 RON | 17.361 RON | 10.367 RON | 58.692 RON | 52.342 RON | 3 |
| 2009 | 151.020 RON | 30.368 RON | 10.943 RON | 16.918 RON | 97.030 RON | 104.408 RON | 3 |
| 2008 | 177.712 RON | 67.469 RON | 51.708 RON | 24.100 RON | 101.125 RON | 73.989 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 121.126 RON | 121.450 RON | 174.875 RON | 87.865 RON | 145.971 RON | 115.289 RON | 141.830 RON | 257.350 RON | 222.375 RON | 189.887 RON | 175.395 RON | 106.069 RON | 279.653 RON | 127.287 RON | 258.464 RON | 100.133 RON | 151.020 RON | 177.712 RON |
| Venituri totale | 121.238 RON | 132.175 RON | 174.938 RON | 87.916 RON | 146.902 RON | 116.923 RON | 143.462 RON | 258.987 RON | 224.273 RON | 189.942 RON | 175.637 RON | 107.182 RON | 281.264 RON | 129.998 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 175.067 RON | 160.866 RON | 178.795 RON | 195.676 RON | 191.365 RON | 127.976 RON | 146.947 RON | 186.386 RON | 185.348 RON | 151.796 RON | 117.561 RON | 113.494 RON | 145.346 RON | 97.205 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 72.601 RON | 38.925 RON | 38.146 RON | 58.076 RON | 0 RON | 135.918 RON | 32.793 RON | ||||
| Pierdere bruta | 53.829 RON | 28.691 RON | 3.857 RON | 107.760 RON | 44.463 RON | 11.053 RON | 3.485 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.312 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 70.020 RON | 36.682 RON | 36.247 RON | 52.807 RON | 0 RON | 127.480 RON | 28.893 RON | ||||
| Pierdere neta | 53.829 RON | 28.914 RON | 5.606 RON | 108.640 RON | 45.275 RON | 12.012 RON | 4.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.530 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 20.988 RON | 35.915 RON | 57.748 RON | 59.188 RON | 71.966 RON | 912 RON | 14.586 RON | 28.663 RON | 49.462 RON | 66.237 RON | 13.581 RON | 15.002 RON | 14.626 RON | 14.100 RON | ||||
| Active circulante | 290.035 RON | 265.498 RON | 219.892 RON | 130.422 RON | 100.740 RON | 171.404 RON | 171.819 RON | 194.295 RON | 128.290 RON | 120.550 RON | 181.931 RON | 128.818 RON | 185.922 RON | 172.475 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 82 RON | 346 RON | 2.045 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 89.479 RON | 86.226 RON | 96.552 RON | 47.960 RON | 43.414 RON | 150.731 RON | 145.366 RON | 145.929 RON | 91.496 RON | 59.610 RON | 125.441 RON | 52.545 RON | 65.629 RON | 42.513 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 200.556 RON | 179.272 RON | 123.340 RON | 82.462 RON | 57.244 RON | 20.327 RON | 24.408 RON | 48.366 RON | 36.794 RON | 60.940 RON | 56.490 RON | 76.273 RON | 64.793 RON | 83.595 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 9.565 RON | 7.500 RON | 5.476 RON | 10.015 RON | 6.636 RON | 1.189 RON | 5.845 RON | 6.762 RON | 6.013 RON | 5.938 RON | 3.647 RON | 2.110 RON | 2.460 RON | 220 RON | ||||
| Datorii totale | 511.458 RON | 445.954 RON | 391.243 RON | 302.146 RON | 54.167 RON | 3.054 RON | 8.163 RON | 18.028 RON | 27.228 RON | 71.245 RON | 9.500 RON | 9.078 RON | 6.626 RON | 17.893 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.625 RON | 3.250 RON | 4.875 RON | 6.500 RON | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | -190.870 RON | -137.041 RON | -108.127 RON | -102.521 RON | 125.175 RON | 170.451 RON | 182.462 RON | 208.442 RON | 151.662 RON | 114.980 RON | 189.659 RON | 136.852 RON | 196.382 RON | 168.902 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 258.488 RON |
| 101.586 RON |
| 151.220 RON |
| 179.285 RON |
| 115.179 RON |
| 99.378 RON |
| 114.953 RON |
| 107.333 RON |
| 143.309 RON |
| 2.208 RON |
| 36.267 RON |
| 71.952 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 135.554 RON |
| — |
| 30.368 RON |
| 67.469 RON |
| 0 RON |
| 2.066 RON |
| — |
| — |
| 15.680 RON |
| 10.367 RON |
| 16.918 RON |
| 24.100 RON |
| 192.586 RON |
| 58.692 RON |
| 97.030 RON |
| 101.125 RON |
| — |
| — |
| 4.953 RON |
| 29.783 RON |
| 50.488 RON |
| 40.931 RON |
| 27.092 RON |
| 102.803 RON |
| 8.204 RON |
| 56.099 RON |
| 69.080 RON |
| 177 RON |
| 644 RON |
| 1.403 RON |
| 472 RON |
| 20.547 RON |
| 17.361 RON |
| 10.943 RON |
| 51.708 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 187.896 RON |
| 52.342 RON |
| 104.408 RON |
| 73.989 RON |
| 5.000 RON |
| 5.000 RON |
| 5.000 RON |
| 5.000 RON |
| 3 |
| 3 |
| 3 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană |
| persoană | 20% |
| 3 deținători în act | 100% |
187 de contracte atribuite, in valoare de 1.777.260 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 345.079 lei.
Achizitii directe
169 de contracte
344.910 lei
Licitatii publice
3 contracte
1.356.150 lei
Achizitii offline
15 contracte
76.200 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 160 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:12).