Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 152.526 RON | -40.786 RON | 280.534 RON | 2.246 RON | 35.040 RON | -243.248 RON | 3 |
| 2011 | 143.221 RON | -48.361 RON | 242.692 RON | 13.415 RON | 26.814 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 152.526 RON | 143.221 RON | 204.392 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -202.463 RON |
| 3 |
| 2010 | 204.392 RON | -43.649 RON | 225.625 RON | 25.511 RON | 46.012 RON | -154.102 RON | 3 |
| 2009 | 251.770 RON | -54.172 RON | 302.449 RON | 37.607 RON | 99.670 RON | -164.625 RON | 4 |
| 2008 | 260.152 RON | -42.782 RON | 234.782 RON | 45.906 RON | 130.443 RON | -56.281 RON | 3 |
| 251.770 RON |
| 260.152 RON |
| Venituri totale | 152.526 RON | 143.226 RON | 204.392 RON | 251.776 RON | 260.155 RON |
| Cheltuieli totale | 193.312 RON | 191.587 RON | 243.013 RON | 301.615 RON | 304.377 RON |
| Pierdere bruta | 40.786 RON | 48.361 RON | 38.621 RON | 49.839 RON | 44.222 RON |
| Pierdere neta | 40.786 RON | 48.361 RON | 43.649 RON | 54.172 RON | 42.782 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.246 RON | 13.415 RON | 25.511 RON | 37.607 RON | 45.906 RON |
| Active circulante | 35.040 RON | 26.814 RON | 46.012 RON | 99.670 RON | 130.443 RON |
| Stocuri | 34.498 RON | 23.317 RON | 45.609 RON | 97.248 RON | 123.983 RON |
| Creante | 437 RON | — | — | 1.007 RON | 2.577 RON |
| Casa si conturi la banci | 105 RON | 3.497 RON | 403 RON | 1.415 RON | 3.883 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 547 RON | 2.152 RON |
| Datorii totale | 280.534 RON | 242.692 RON | 225.625 RON | 302.449 RON | 234.782 RON |
| Capitaluri proprii | -243.248 RON | -202.463 RON | -154.102 RON | -164.625 RON | -56.281 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
imobil înscris în C.F. nr. 400476/Teremia Mare nr. cadastral 222/a
imobil înscris în C.F. nr. 400247/ Teremia Mare, nr. top 222/b
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.