ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoanăadministrator | 5% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 359.488 RON | 73.132 RON | 3.190.576 RON | — | 80.100 RON | -3.110.476 RON | 1 |
| 2020 | 1.064.267 RON | -2.501.558 RON | 3.075.233 RON | 135.364 RON | 144.607 RON | -2.795.262 RON | 3 |
| 2019 | 761.367 RON | -152.372 RON | 2.370.244 RON | 136.828 RON | 2.954.539 RON | 721.123 RON | 3 |
| 2018 | 1.457.786 RON | -95.205 RON | 1.797.869 RON | 138.292 RON | 1.882.351 RON | 222.774 RON | 4 |
| 2017 | 2.101.224 RON | 78.191 RON | 1.445.290 RON | 163.311 RON | 1.599.958 RON | 317.979 RON | 5 |
| 2016 | 3.014.545 RON | 72.662 RON | 1.618.585 RON | 205.700 RON | 1.652.673 RON | 239.788 RON | 4 |
| 2015 | 7.602.198 RON | 22.013 RON | 2.116.593 RON | 212.822 RON | 2.070.897 RON | 167.126 RON | 4 |
| 2014 | 1.111.749 RON | 28.431 RON | 1.177.471 RON | 276.285 RON | 1.046.298 RON | 145.112 RON | 4 |
| 2013 | 312.250 RON | 25.034 RON | 954.799 RON | 307.267 RON | 764.213 RON | 116.681 RON | — |
| 2012 | 4.552.174 RON | 482.727 RON | 1.270.038 RON | 21.820 RON | 1.339.865 RON | 91.647 RON | — |
| 2011 | 1.566.960 RON | 29.467 RON | 1.721.470 RON | 26.010 RON | 1.054.380 RON | -641.080 RON | 4 |
| 2010 | 368.908 RON | -781.658 RON | 1.144.246 RON | 41.539 RON | 579.510 RON | -523.197 RON | 4 |
| 2009 | 908.008 RON | 24.065 RON | 617.092 RON | 80.284 RON | 795.268 RON | 258.460 RON | 3 |
| 2008 | 2.827.274 RON | 7.361 RON | 808.862 RON | 258.982 RON | 784.276 RON | 234.396 RON | 2 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 359.488 RON | 1.064.267 RON | 761.367 RON | 1.457.786 RON | 2.101.224 RON | 3.014.545 RON | 7.602.198 RON | 1.111.749 RON | 312.250 RON | 4.552.174 RON | 1.566.960 RON | 368.908 RON | 908.008 RON | 2.827.274 RON |
| Venituri totale | 786.107 RON | 1.767.602 RON | 762.856 RON | 1.462.160 RON | 2.106.876 RON | 3.026.146 RON | 7.610.896 RON | 1.122.991 RON | 320.718 RON | 4.670.708 RON | 1.620.665 RON | 370.529 RON | 912.355 RON | 2.881.047 RON |
| Cheltuieli totale | 712.975 RON | 4.269.160 RON | 915.228 RON | 1.557.365 RON | 2.014.670 RON | 2.939.082 RON | 7.588.883 RON | 1.094.560 RON | 295.684 RON | 4.187.981 RON | 1.591.198 RON | 1.145.737 RON | 882.557 RON | 2.870.742 RON |
| Profit brut | 73.132 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.206 RON | 87.064 RON | 22.013 RON | 28.431 RON | 25.034 RON | 482.727 RON | 29.467 RON | — | 29.798 RON | 10.305 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.501.558 RON | 152.372 RON | 95.205 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 775.208 RON | — | — |
| Profit net | 73.132 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 78.191 RON | 72.662 RON | 22.013 RON | 28.431 RON | 25.034 RON | 482.727 RON | 29.467 RON | — | 24.065 RON | 7.361 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.501.558 RON | 152.372 RON | 95.205 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 781.658 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 135.364 RON | 136.828 RON | 138.292 RON | 163.311 RON | 205.700 RON | 212.822 RON | 276.285 RON | 307.267 RON | 21.820 RON | 26.010 RON | 41.539 RON | 80.284 RON | 258.982 RON |
| Active circulante | 80.100 RON | 144.607 RON | 2.954.539 RON | 1.882.351 RON | 1.599.958 RON | 1.652.673 RON | 2.070.897 RON | 1.046.298 RON | 764.213 RON | 1.339.865 RON | 1.054.380 RON | 579.510 RON | 795.268 RON | 784.276 RON |
| Stocuri | 58 RON | 145 RON | 2.251.381 RON | 1.357.664 RON | 625.803 RON | 980.082 RON | 500.999 RON | 291.359 RON | 140.867 RON | 29.820 RON | 58.028 RON | 7.087 RON | 27.275 RON | 231.357 RON |
| Creante | 80.020 RON | 142.686 RON | 702.346 RON | 518.165 RON | 969.843 RON | 665.767 RON | 1.209.686 RON | 590.320 RON | 616.917 RON | 1.227.765 RON | 988.340 RON | 553.131 RON | 633.813 RON | 461.591 RON |
| Casa si conturi la banci | 22 RON | 1.776 RON | 812 RON | 6.522 RON | 4.312 RON | 6.824 RON | 360.212 RON | 164.619 RON | 6.429 RON | 82.280 RON | 8.012 RON | 19.292 RON | 134.180 RON | 91.328 RON |
| Datorii totale | 3.190.576 RON | 3.075.233 RON | 2.370.244 RON | 1.797.869 RON | 1.445.290 RON | 1.618.585 RON | 2.116.593 RON | 1.177.471 RON | 954.799 RON | 1.270.038 RON | 1.721.470 RON | 1.144.246 RON | 617.092 RON | 808.862 RON |
| Capitaluri proprii | -3.110.476 RON | -2.795.262 RON | 721.123 RON | 222.774 RON | 317.979 RON | 239.788 RON | 167.126 RON | 145.112 RON | 116.681 RON | 91.647 RON | -641.080 RON | -523.197 RON | 258.460 RON | 234.396 RON |
| Capital subscris varsat | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 250.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | — | — | 4 | 4 | 3 | 2 |