| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.269.301 RON | 394.695 RON | 1.193.914 RON | 47.214 RON | 1.551.965 RON | 394.935 RON | 1 |
| 2024 | 2.649.977 RON | 444.456 RON | 180.586 RON | 89.852 RON | 1.294.988 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.179.304 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.713.361 RON | 6.759 RON | 1.143.010 RON | 132.489 RON | 1.736.835 RON | 734.848 RON | 1 |
| 2022 | 3.424.477 RON | 727.790 RON | 1.913.429 RON | 170.309 RON | 2.465.607 RON | 728.089 RON | 2 |
| 2021 | 4.313.744 RON | 1.007.058 RON | 1.502.635 RON | 6.199 RON | 2.893.962 RON | 1.398.237 RON | 2 |
| 2020 | 4.476.625 RON | 302.612 RON | 1.988.238 RON | 4.130 RON | 3.269.313 RON | 1.285.916 RON | 2 |
| 2019 | 2.353.798 RON | 940.518 RON | 508.574 RON | 4.104 RON | 3.073.638 RON | 2.569.879 RON | 2 |
| 2018 | 4.196.129 RON | 1.184.665 RON | 1.814.385 RON | 6.926 RON | 3.433.774 RON | 1.629.362 RON | 2 |
| 2017 | 2.789.506 RON | 444.457 RON | 2.212.144 RON | 11.472 RON | 2.709.815 RON | 444.697 RON | 3 |
| 2016 | 5.831.834 RON | 1.473.420 RON | 2.045.820 RON | 16.323 RON | 3.557.860 RON | 1.473.660 RON | 2 |
| 2015 | 3.460.526 RON | 1.041.097 RON | 1.068.725 RON | 14.152 RON | 4.695.102 RON | 3.640.529 RON | 2 |
| 2014 | 2.530.022 RON | 964.991 RON | 443.857 RON | 33.132 RON | 3.010.157 RON | 2.599.432 RON | 2 |
| 2013 | 1.806.474 RON | 491.919 RON | 785.601 RON | 56.520 RON | 2.375.120 RON | 1.634.441 RON | 2 |
| 2012 | 2.255.262 RON | 489.765 RON | 311.395 RON | 85.117 RON | 1.352.979 RON | 1.126.701 RON | 4 |
| 2011 | 2.403.762 RON | 645.317 RON | 578.592 RON | 190.983 RON | 1.322.059 RON | 934.555 RON | 4 |
| 2010 | 6.643.651 RON | 2.098.695 RON | 505.600 RON | 104.585 RON | 4.478.066 RON | 4.077.051 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.269.301 RON | 2.649.977 RON | 1.713.361 RON | 3.424.477 RON | 4.313.744 RON | 4.476.625 RON | 2.353.798 RON | 4.196.129 RON | 2.789.506 RON | 5.831.834 RON | 3.460.526 RON | 2.530.022 RON | 1.806.474 RON | 2.255.262 RON | 2.403.762 RON | 6.643.651 RON |
| Venituri totale | 2.288.427 RON | 2.681.676 RON | 1.743.097 RON | 3.455.748 RON | 4.320.627 RON | 4.500.674 RON | 2.371.913 RON | 4.222.902 RON | 2.808.133 RON | 5.909.605 RON | 3.656.682 RON | 3.030.866 RON | 1.966.933 RON | 2.445.190 RON | ||
| Cheltuieli totale | 1.829.694 RON | 2.152.295 RON | 1.719.480 RON | 2.700.301 RON | 3.279.344 RON | 4.162.125 RON | 1.409.612 RON | 3.003.555 RON | 2.267.495 RON | 4.155.534 RON | 2.417.281 RON | 1.881.027 RON | 1.381.253 RON | 1.861.932 RON | ||
| Profit brut | 458.733 RON | 529.381 RON | 23.617 RON | 755.447 RON | 1.041.283 RON | 338.549 RON | 962.301 RON | 1.219.347 RON | 540.638 RON | 1.754.071 RON | 1.239.401 RON | 1.149.839 RON | 585.680 RON | 583.258 RON | ||
| Profit net | 394.695 RON | 444.456 RON | 6.759 RON | 727.790 RON | 1.007.058 RON | 302.612 RON | 940.518 RON | 1.184.665 RON | 444.457 RON | 1.473.420 RON | 1.041.097 RON | 964.991 RON | 491.919 RON | 489.765 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 47.214 RON | 89.852 RON | 132.489 RON | 170.309 RON | 6.199 RON | 4.130 RON | 4.104 RON | 6.926 RON | 11.472 RON | 16.323 RON | 14.152 RON | 33.132 RON | 56.520 RON | 85.117 RON | ||
| Active circulante | 1.551.965 RON | 1.294.988 RON | 1.736.835 RON | 2.465.607 RON | 2.893.962 RON | 3.269.313 RON | 3.073.638 RON | 3.433.774 RON | 2.709.815 RON | 3.557.860 RON | 4.695.102 RON | 3.010.157 RON | 2.375.120 RON | 1.352.979 RON | ||
| Stocuri | 513.194 RON | 643.714 RON | 1.112.884 RON | 381.724 RON | 390.566 RON | 531.260 RON | 819.169 RON | 525.415 RON | 439.023 RON | 92.683 RON | 75.829 RON | 167.495 RON | 84.489 RON | 53.576 RON | ||
| Creante | 785.461 RON | 262.082 RON | 338.683 RON | 1.141.395 RON | 1.418.075 RON | 1.420.557 RON | 959.248 RON | 1.451.884 RON | 1.250.688 RON | 2.098.540 RON | 1.802.965 RON | 1.382.915 RON | 1.170.071 RON | 1.199.431 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 253.310 RON | 389.192 RON | 285.268 RON | 942.488 RON | 1.085.321 RON | 1.317.496 RON | 1.295.221 RON | 1.456.475 RON | 1.020.104 RON | 1.366.637 RON | 2.816.308 RON | 1.459.747 RON | 1.120.560 RON | 99.972 RON | ||
| Cheltuieli in avans | 3.920 RON | 3.550 RON | 8.534 RON | 5.602 RON | 711 RON | 711 RON | 711 RON | 3.047 RON | — | — | — | — | — | — | ||
| Datorii totale | 1.193.914 RON | 180.586 RON | 1.143.010 RON | 1.913.429 RON | 1.502.635 RON | 1.988.238 RON | 508.574 RON | 1.814.385 RON | 2.212.144 RON | 2.045.820 RON | 1.068.725 RON | 443.857 RON | 785.601 RON | 311.395 RON | ||
| Venituri in avans | 14.250 RON | 28.500 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 64.446 RON | 54.703 RON | — | — | 11.598 RON | — | ||
| Capitaluri proprii | 394.935 RON | 1.179.304 RON | 734.848 RON | 728.089 RON | 1.398.237 RON | 1.285.916 RON | 2.569.879 RON | 1.629.362 RON | 444.697 RON | 1.473.660 RON | 3.640.529 RON | 2.599.432 RON | 1.634.441 RON | 1.126.701 RON | ||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 |
| 2.618.978 RON |
| 6.952.975 RON |
| 1.850.576 RON |
| 4.454.529 RON |
| 768.402 RON |
| 2.498.446 RON |
| 645.317 RON |
| 2.098.695 RON |
| 190.983 RON |
| 104.585 RON |
| 1.322.059 RON |
| 4.478.066 RON |
| 130.482 RON |
| 50.838 RON |
| 567.625 RON |
| 2.221.094 RON |
| 623.952 RON |
| 2.206.134 RON |
| 105 RON |
| — |
| 578.592 RON |
| 505.600 RON |
| — |
| — |
| 934.555 RON |
| 4.077.051 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
sector 2
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.