| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 RON | 101.949 RON | — | 54.292 RON | -47.657 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 101.949 RON | — | 54.292 RON | -47.657 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| — |
| 2018 | — | 0 RON | 101.949 RON | — | 54.292 RON | -47.657 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 101.949 RON | — | 54.292 RON | -47.657 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 101.949 RON | — | 54.292 RON | -47.657 RON | — |
| 2009 | 19.904 RON | -67.665 RON | 112.946 RON | 5.730 RON | 61.129 RON | -46.087 RON | 4 |
| 2008 | 226.220 RON | 55.863 RON | 105.098 RON | 61.326 RON | 65.350 RON | 21.578 RON | 7 |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 19.904 RON |
| 226.220 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.906 RON | 227.513 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 82.813 RON | 165.962 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 61.551 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.907 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 55.863 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.665 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 5.730 RON | 61.326 RON |
| Active circulante | 54.292 RON | 54.292 RON | 54.292 RON | 54.292 RON | 54.292 RON | 61.129 RON | 65.350 RON |
| Creante | 54.292 RON | 54.292 RON | 54.292 RON | 54.292 RON | 54.292 RON | 60.723 RON | 63.649 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | 406 RON | 1.701 RON |
| Datorii totale | 101.949 RON | 101.949 RON | 101.949 RON | 101.949 RON | 101.949 RON | 112.946 RON | 105.098 RON |
| Capitaluri proprii | -47.657 RON | -47.657 RON | -47.657 RON | -47.657 RON | -47.657 RON | -46.087 RON | 21.578 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 4 | 7 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.