QUALITY LIVING DEVELOPERS SA
- NOBOULA ENTERPRISES LIMITEDdocumentat pana in 2007
- TEI LAKE DEVELOPMENT S.A.documentat pana in 2007
- TEI LAKE DEVELOPMENT LIMITEDdocumentat din 2007
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 01.09.2026
ANAF · 01.09.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 89,92% |
| firmă | 7,73% |
| firmă | 2,35% |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 119.978 RON | 7.818.140 RON | 40.869.563 RON | 14.690.413 RON | 47.741.836 RON | 1 |
| 2019 | — | 144.006 RON | 7.667.518 RON | 40.869.563 RON | 14.419.813 RON | 47.621.858 RON | 1 |
| 2018 | — | -59.228 RON | 7.464.940 RON | 40.869.563 RON | 14.073.229 RON | 47.477.852 RON | 1 |
| 2017 | — | 138.320 RON | 7.393.097 RON | 40.869.563 RON | 14.060.615 RON | 47.537.081 RON | 1 |
| 2016 | — | -78.253 RON | 7.175.222 RON | 40.869.563 RON | 13.704.420 RON | 47.398.761 RON | 1 |
| 2015 | — | 7.771 RON | 7.046.822 RON | 40.869.563 RON | 13.654.273 RON | 47.477.014 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -123.963 RON | 6.927.350 RON | 54.330.787 RON | 65.806 RON | 47.469.243 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -92.990 RON | 6.872.111 RON | 54.338.596 RON | 126.721 RON | 47.593.206 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | 9.070.211 RON | 6.555.435 RON | 54.172.739 RON | 68.892 RON | 47.686.196 RON | 2 |
| 2011 | 0 RON | 2.469.255 RON | 15.899.110 RON | 54.215.808 RON | 1.129.716 RON | 39.446.849 RON | 2 |
| 2008 | 2.352.023 RON | -12.661.834 RON | 106.902.538 RON | 543.232.260 RON | 2.596.480 RON | 438.926.202 RON | 17 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.352.023 RON |
| Venituri totale | 270.600 RON | 478.087 RON | 250.421 RON | 639.673 RON | 635.417 RON | 734.358 RON | 464.375 RON | 1.088.787 RON | 16.359.703 RON | 24.707.334 RON | 10.763.520 RON |
| Cheltuieli totale | 150.622 RON | 306.651 RON | 309.649 RON | 475.007 RON | 713.670 RON | 726.587 RON | 588.338 RON | 1.181.777 RON | 7.289.492 RON | 22.238.079 RON | 23.425.354 RON |
| Profit brut | 119.978 RON | 171.436 RON | 0 RON | 164.666 RON | 0 RON | 7.771 RON | 0 RON | 0 RON | 9.070.211 RON | 2.469.255 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 59.228 RON | 0 RON | 78.253 RON | — | 123.963 RON | 92.990 RON | 0 RON | 0 RON | 12.661.834 RON |
| Profit net | 119.978 RON | 144.006 RON | 0 RON | 138.320 RON | 0 RON | 7.771 RON | 0 RON | 0 RON | 9.070.211 RON | 2.469.255 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 59.228 RON | 0 RON | 78.253 RON | 0 RON | 123.963 RON | 92.990 RON | 0 RON | 0 RON | 12.661.834 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 40.869.563 RON | 40.869.563 RON | 40.869.563 RON | 40.869.563 RON | 40.869.563 RON | 40.869.563 RON | 54.330.787 RON | 54.338.596 RON | 54.172.739 RON | 54.215.808 RON | 543.232.260 RON |
| Active circulante | 14.690.413 RON | 14.419.813 RON | 14.073.229 RON | 14.060.615 RON | 13.704.420 RON | 13.654.273 RON | 65.806 RON | 126.721 RON | 68.892 RON | 1.129.716 RON | 2.596.480 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | 372.359 RON |
| Creante | 14.686.957 RON | 14.416.357 RON | 14.069.773 RON | 14.057.159 RON | 13.700.964 RON | 13.651.009 RON | 62.542 RON | 62.542 RON | 66.856 RON | 927.208 RON | 1.790.209 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.456 RON | 3.456 RON | 3.456 RON | 3.456 RON | 3.456 RON | 3.264 RON | 3.264 RON | 64.179 RON | 2.036 RON | 202.508 RON | 433.912 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 435 RON | — |
| Datorii totale | 7.818.140 RON | 7.667.518 RON | 7.464.940 RON | 7.393.097 RON | 7.175.222 RON | 7.046.822 RON | 6.927.350 RON | 6.872.111 RON | 6.555.435 RON | 15.899.110 RON | 106.902.538 RON |
| Capitaluri proprii | 47.741.836 RON | 47.621.858 RON | 47.477.852 RON | 47.537.081 RON | 47.398.761 RON | 47.477.014 RON | 47.469.243 RON | 47.593.206 RON | 47.686.196 RON | 39.446.849 RON | 438.926.202 RON |
| Capital subscris varsat | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | — | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | 48.361.250 RON | 23.049.309 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 17 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.