ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194.257 RON | 175.592 RON | 155.569 RON | 0 RON | 167.321 RON | 13.084 RON | 1 |
| 2024 | 27.210 RON | -64.692 RON | 181.006 RON | — | 17.603 RON | -162.508 RON | 1 |
| 2023 | 57.508 RON | -27.153 RON | 138.699 RON | — | 40.751 RON | -97.816 RON | 1 |
| 2022 | 18.189 RON | -64.887 RON | 130.705 RON | — | 58.394 RON | -70.663 RON | 1 |
| 2021 | 1.008 RON | -81.996 RON | 58.875 RON | — | 51.972 RON | -5.777 RON | 1 |
| 2020 | 15.378 RON | -73.780 RON | 63.621 RON | — | 138.799 RON | 76.219 RON | 1 |
| 2019 | 260.206 RON | 10.256 RON | 66.507 RON | — | 215.572 RON | 150.000 RON | 1 |
| 2018 | 340.952 RON | 101.696 RON | 82.726 RON | — | 221.561 RON | 139.744 RON | 2 |
| 2017 | 465.893 RON | -157.419 RON | 239.719 RON | 130.000 RON | 144.954 RON | 38.048 RON | 2 |
| 2016 | 46.218 RON | -67.120 RON | 88.345 RON | 130.223 RON | 148.553 RON | 195.466 RON | 2 |
| 2015 | 87.635 RON | -44.738 RON | 104.608 RON | 180.671 RON | 174.897 RON | 262.586 RON | 4 |
| 2014 | 50.800 RON | -56.155 RON | 108.138 RON | 234.989 RON | 169.258 RON | 307.324 RON | 3 |
| 2013 | 103.100 RON | -21.627 RON | 126.650 RON | 235.437 RON | 243.276 RON | 363.479 RON | 3 |
| 2012 | 64.700 RON | -71.395 RON | 127.805 RON | 335.885 RON | 165.432 RON | 385.106 RON | 4 |
| 2011 | 559.101 RON | -9.857 RON | 148.932 RON | 350.598 RON | 243.454 RON | 456.500 RON | 5 |
| 2010 | 663.993 RON | 143.515 RON | 126.234 RON | 235.999 RON | 344.940 RON | 466.357 RON | 5 |
| 2009 | 483.021 RON | -188.256 RON | 113.500 RON | 319.928 RON | 104.965 RON | 322.842 RON | 7 |
| 2008 | 959.763 RON | 92.391 RON | 161.794 RON | 199.098 RON | 461.762 RON | 511.097 RON | 11 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 194.257 RON | 27.210 RON | 57.508 RON | 18.189 RON | 1.008 RON | 15.378 RON | 260.206 RON | 340.952 RON | 465.893 RON | 46.218 RON | 87.635 RON | 50.800 RON | 103.100 RON | 64.700 RON | 559.101 RON | 663.993 RON | 483.021 RON | 959.763 RON |
| Venituri totale | 263.729 RON | 27.301 RON | 57.699 RON | 18.503 RON | 1.315 RON | 39.848 RON | 260.414 RON | 347.783 RON | 474.046 RON | 47.041 RON | 89.445 RON | 56.009 RON | 114.747 RON | 86.210 RON | 569.330 RON | 674.142 RON | 491.936 RON | 813.975 RON |
| Cheltuieli totale | 85.553 RON | 91.719 RON | 84.275 RON | 83.204 RON | 83.299 RON | 113.233 RON | 247.554 RON | 242.638 RON | 626.803 RON | 113.691 RON | 131.500 RON | 110.483 RON | 132.969 RON | 157.605 RON | 579.187 RON | 524.177 RON | 674.459 RON | 704.288 RON |
| Profit brut | 178.176 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.860 RON | 105.145 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 149.965 RON | — | 109.687 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 64.418 RON | 26.576 RON | 64.701 RON | 81.984 RON | 73.385 RON | 0 RON | 0 RON | 152.757 RON | 66.650 RON | — | 54.474 RON | 18.222 RON | 71.395 RON | 9.857 RON | — | 182.523 RON | — |
| Profit net | 175.592 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.256 RON | 101.696 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 143.515 RON | — | 92.391 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 64.692 RON | 27.153 RON | 64.887 RON | 81.996 RON | 73.780 RON | 0 RON | 0 RON | 157.419 RON | 67.120 RON | 44.738 RON | 56.155 RON | 21.627 RON | 71.395 RON | 9.857 RON | — | 188.256 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 130.000 RON | 130.223 RON | 180.671 RON | 234.989 RON | 235.437 RON | 335.885 RON | 350.598 RON | 235.999 RON | 319.928 RON | 199.098 RON |
| Active circulante | 167.321 RON | 17.603 RON | 40.751 RON | 58.394 RON | 51.972 RON | 138.799 RON | 215.572 RON | 221.561 RON | 144.954 RON | 148.553 RON | 174.897 RON | 169.258 RON | 243.276 RON | 165.432 RON | 243.454 RON | 344.940 RON | 104.965 RON | 461.762 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | 12 RON | 12 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 34.220 RON | 6.399 RON | 18 RON | 1.099 RON | 1.397 RON | 600 RON | 38.150 RON | 110.056 RON | 122.924 RON | 115.147 RON | 135.923 RON | 156.226 RON | 207.150 RON | 156.162 RON | 176.830 RON | 266.350 RON | 99.604 RON | 461.588 RON |
| Casa si conturi la banci | 133.101 RON | 11.204 RON | 40.733 RON | 57.295 RON | 50.575 RON | 138.199 RON | 177.422 RON | 111.505 RON | 22.030 RON | 33.406 RON | 38.974 RON | 13.020 RON | 36.114 RON | 9.270 RON | 66.624 RON | 78.590 RON | 5.361 RON | 174 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.332 RON | 895 RON | 132 RON | 1.648 RON | 1.126 RON | 1.041 RON | 935 RON | 909 RON | 2.813 RON | 5.035 RON | 11.626 RON | 11.215 RON | 11.416 RON | 11.594 RON | 11.380 RON | 11.652 RON | 11.449 RON | 12.031 RON |
| Datorii totale | 155.569 RON | 181.006 RON | 138.699 RON | 130.705 RON | 58.875 RON | 63.621 RON | 66.507 RON | 82.726 RON | 239.719 RON | 88.345 RON | 104.608 RON | 108.138 RON | 126.650 RON | 127.805 RON | 148.932 RON | 126.234 RON | 113.500 RON | 161.794 RON |
| Capitaluri proprii | 13.084 RON | -162.508 RON | -97.816 RON | -70.663 RON | -5.777 RON | 76.219 RON | 150.000 RON | 139.744 RON | 38.048 RON | 195.466 RON | 262.586 RON | 307.324 RON | 363.479 RON | 385.106 RON | 456.500 RON | 466.357 RON | 322.842 RON | 511.097 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 7 | 11 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
11 contracte atribuite, in valoare de 274.360 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 265.669 lei.
Achizitii directe
9 contracte
265.660 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
8.700 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 17:36).