| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.540.986 RON | 730.071 RON | 1.508.747 RON | 209.802 RON | 2.054.267 RON | 730.311 RON | 4 |
| 2024 | 4.392.055 RON | 1.268.484 RON | 1.839.602 RON | 260.005 RON | 2.812.614 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.235.969 RON |
| 4 |
| 2023 | 2.405.802 RON | 296.207 RON | 268.788 RON | 209.374 RON | 1.042.312 RON | 984.398 RON | 5 |
| 2022 | 1.819.597 RON | 330.586 RON | 146.439 RON | 219.599 RON | 941.119 RON | 1.014.279 RON | 4 |
| 2021 | 1.390.979 RON | 157.281 RON | 429.641 RON | 229.824 RON | 1.304.563 RON | 1.104.746 RON | 4 |
| 2020 | 1.358.753 RON | 24.324 RON | 75.653 RON | 240.566 RON | 1.203.605 RON | 1.368.518 RON | 4 |
| 2019 | 4.071.742 RON | 857.788 RON | 120.974 RON | 258.706 RON | 1.801.199 RON | 1.938.931 RON | 5 |
| 2018 | 3.635.091 RON | 731.128 RON | 309.590 RON | 263.167 RON | 1.295.042 RON | 1.248.619 RON | 4 |
| 2017 | 418.723 RON | -51.884 RON | 120.770 RON | 226.709 RON | 411.552 RON | 517.491 RON | 3 |
| 2016 | 3.405.836 RON | 1.489.135 RON | 551.176 RON | 152.532 RON | 1.887.935 RON | 1.489.375 RON | 3 |
| 2015 | 3.024.443 RON | 1.177.145 RON | 494.809 RON | 173.762 RON | 2.413.138 RON | 2.093.768 RON | 3 |
| 2014 | 2.791.706 RON | 908.247 RON | 453.246 RON | 160.184 RON | 1.799.496 RON | 1.509.123 RON | 1 |
| 2013 | 2.781.254 RON | 893.604 RON | 479.234 RON | 262.562 RON | 1.414.325 RON | 1.208.018 RON | 2 |
| 2012 | 1.953.855 RON | 480.600 RON | 439.591 RON | 314.011 RON | 1.157.737 RON | 1.064.414 RON | 1 |
| 2011 | 2.232.813 RON | 760.062 RON | 500.489 RON | 205.385 RON | 1.437.354 RON | 1.170.216 RON | 2 |
| 2010 | 1.679.503 RON | 712.393 RON | 201.701 RON | 148.059 RON | 1.108.572 RON | 1.078.607 RON | 3 |
| 2009 | 1.608.447 RON | 428.474 RON | 449.425 RON | 53.249 RON | 789.915 RON | 428.714 RON | 2 |
| 2008 | 1.647.130 RON | 859.508 RON | 210.688 RON | 77.637 RON | 988.862 RON | 859.748 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.540.986 RON | 4.392.055 RON | 2.405.802 RON | 1.819.597 RON | 1.390.979 RON | 1.358.753 RON | 4.071.742 RON | 3.635.091 RON | 418.723 RON | 3.405.836 RON | 3.024.443 RON | 2.791.706 RON | 2.781.254 RON | 1.953.855 RON | 2.232.813 RON | 1.679.503 RON | 1.608.447 RON | 1.647.130 RON |
| Venituri totale | 3.556.015 RON | 4.396.050 RON | 2.408.780 RON | 1.821.611 RON | 1.392.170 RON | 1.359.493 RON | 4.089.719 RON | 3.642.452 RON | 420.361 RON | 3.408.455 RON | 3.036.811 RON | 2.801.769 RON | 2.806.205 RON | 1.977.118 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.682.618 RON | 2.890.463 RON | 2.090.171 RON | 1.473.173 RON | 1.221.245 RON | 1.322.611 RON | 3.191.033 RON | 2.874.900 RON | 472.245 RON | 1.636.527 RON | 1.626.358 RON | 1.716.134 RON | 1.737.844 RON | 1.405.940 RON | ||||
| Profit brut | 873.397 RON | 1.505.587 RON | 318.609 RON | 348.438 RON | 170.925 RON | 36.882 RON | 898.686 RON | 767.552 RON | 0 RON | 1.771.928 RON | 1.410.453 RON | 1.085.635 RON | 1.068.361 RON | 571.178 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.884 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 730.071 RON | 1.268.484 RON | 296.207 RON | 330.586 RON | 157.281 RON | 24.324 RON | 857.788 RON | 731.128 RON | 0 RON | 1.489.135 RON | 1.177.145 RON | 908.247 RON | 893.604 RON | 480.600 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.884 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 209.802 RON | 260.005 RON | 209.374 RON | 219.599 RON | 229.824 RON | 240.566 RON | 258.706 RON | 263.167 RON | 226.709 RON | 152.532 RON | 173.762 RON | 160.184 RON | 262.562 RON | 314.011 RON | ||||
| Active circulante | 2.054.267 RON | 2.812.614 RON | 1.042.312 RON | 941.119 RON | 1.304.563 RON | 1.203.605 RON | 1.801.199 RON | 1.295.042 RON | 411.552 RON | 1.887.935 RON | 2.413.138 RON | 1.799.496 RON | 1.414.325 RON | 1.157.737 RON | ||||
| Stocuri | 28.047 RON | 20.641 RON | 47.173 RON | 29.541 RON | 29.541 RON | 42.850 RON | 24.524 RON | 25.985 RON | 37.098 RON | 45.845 RON | 27.103 RON | 32.641 RON | 40.214 RON | 19.807 RON | ||||
| Creante | 1.965.479 RON | 2.655.673 RON | 732.534 RON | 561.437 RON | 774.418 RON | 661.198 RON | 833.256 RON | 1.177.980 RON | -35.882 RON | 867.396 RON | 1.484.772 RON | 1.048.950 RON | 827.347 RON | 537.921 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 60.741 RON | 136.300 RON | 262.605 RON | 350.141 RON | 500.604 RON | 499.557 RON | 943.419 RON | 91.077 RON | 410.336 RON | 974.694 RON | 901.263 RON | 717.905 RON | 546.764 RON | 600.009 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 2.952 RON | 1.500 RON | — | — | — | — | — | — | 84 RON | 1.677 RON | 2.689 RON | 10.365 RON | 32.257 RON | ||||
| Datorii totale | 1.508.747 RON | 1.839.602 RON | 268.788 RON | 146.439 RON | 429.641 RON | 75.653 RON | 120.974 RON | 309.590 RON | 120.770 RON | 551.176 RON | 494.809 RON | 453.246 RON | 479.234 RON | 439.591 RON | ||||
| Venituri in avans | 25.011 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | 730.311 RON | 1.235.969 RON | 984.398 RON | 1.014.279 RON | 1.104.746 RON | 1.368.518 RON | 1.938.931 RON | 1.248.619 RON | 517.491 RON | 1.489.375 RON | 2.093.768 RON | 1.509.123 RON | 1.208.018 RON | 1.064.414 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 2.244.454 RON |
| 1.703.228 RON |
| 1.740.489 RON |
| 1.647.504 RON |
| 1.345.595 RON |
| 855.141 RON |
| 1.230.365 RON |
| 627.531 RON |
| 898.859 RON |
| 848.087 RON |
| 510.124 RON |
| 1.019.973 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 760.062 RON |
| 712.393 RON |
| 428.474 RON |
| 859.508 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 205.385 RON |
| 148.059 RON |
| 53.249 RON |
| 77.637 RON |
| 1.437.354 RON |
| 1.108.572 RON |
| 789.915 RON |
| 988.862 RON |
| 20.257 RON |
| 20.406 RON |
| — |
| — |
| 674.688 RON |
| 583.589 RON |
| 380.241 RON |
| 313.116 RON |
| 742.409 RON |
| 504.577 RON |
| 409.674 RON |
| 675.746 RON |
| 27.966 RON |
| 23.677 RON |
| 34.975 RON |
| 3.937 RON |
| 500.489 RON |
| 201.701 RON |
| 449.425 RON |
| 210.688 RON |
| — |
| — |
| — |
| 1.170.216 RON |
| 1.078.607 RON |
| 428.714 RON |
| 859.748 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 2 |
| 1 |
sectorul 1
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoanăadministrator |
| 2 deținători în act | 100% |
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.