Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 51.821 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 1 |
| 2017 | 50.217 RON | -76.145 RON | 113.071 RON | 152.668 RON | 100.643 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| 140.240 RON |
| 3 |
| 2016 | 414.865 RON | 276.048 RON | 80.433 RON | 4.763 RON | 352.058 RON | 276.388 RON | 6 |
| 2015 | 287.694 RON | 159.676 RON | 38.864 RON | 7.945 RON | 190.935 RON | 160.016 RON | 7 |
| 2014 | 288.515 RON | 164.890 RON | 43.320 RON | 11.719 RON | 196.731 RON | 165.130 RON | 7 |
| 2013 | 270.668 RON | 129.822 RON | 51.670 RON | 17.926 RON | 211.454 RON | 177.710 RON | 7 |
| 2012 | 205.725 RON | 107.033 RON | 29.798 RON | 5.052 RON | 145.253 RON | 120.507 RON | 7 |
| 2011 | 240.570 RON | 22.607 RON | 36.941 RON | 7.241 RON | 43.174 RON | 13.474 RON | 7 |
| 2010 | 80.604 RON | -77.222 RON | 57.437 RON | 6.324 RON | 41.980 RON | -9.133 RON | 6 |
| 2009 | 70.200 RON | 19.154 RON | 156.183 RON | 2.280 RON | 241.146 RON | 87.243 RON | 4 |
| 2008 | 336.925 RON | 241.569 RON | 54.283 RON | 2.976 RON | 360.965 RON | 309.658 RON | 5 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 51.821 RON | 50.217 RON | 414.865 RON | 287.694 RON | 288.515 RON | 270.668 RON | 205.725 RON | 240.570 RON | 80.604 RON | 70.200 RON | 336.925 RON |
| Venituri totale | 56.021 RON | 59.931 RON | 414.865 RON | 288.980 RON | 288.515 RON | 270.668 RON | 205.775 RON | 242.571 RON | 80.605 RON | 70.423 RON | 337.312 RON |
| Cheltuieli totale | 55.461 RON | 135.477 RON | 134.668 RON | 120.635 RON | 114.970 RON | 132.726 RON | 92.569 RON | 212.687 RON | 154.600 RON | 46.588 RON | 87.310 RON |
| Profit brut | 560 RON | 0 RON | 280.197 RON | 168.345 RON | 173.545 RON | 137.942 RON | 113.206 RON | 29.884 RON | — | 23.835 RON | 250.002 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 75.546 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 73.995 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 276.048 RON | 159.676 RON | 164.890 RON | 129.822 RON | 107.033 RON | 22.607 RON | — | 19.154 RON | 241.569 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 76.145 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 77.222 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 152.668 RON | 4.763 RON | 7.945 RON | 11.719 RON | 17.926 RON | 5.052 RON | 7.241 RON | 6.324 RON | 2.280 RON | 2.976 RON |
| Active circulante | — | 100.643 RON | 352.058 RON | 190.935 RON | 196.731 RON | 211.454 RON | 145.253 RON | 43.174 RON | 41.980 RON | 241.146 RON | 360.965 RON |
| Creante | — | 39.024 RON | 313.865 RON | 139.014 RON | 140.040 RON | 145.434 RON | 132.162 RON | 40.223 RON | 40.967 RON | 239.329 RON | 352.411 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 61.619 RON | 38.193 RON | 51.921 RON | 56.691 RON | 66.020 RON | 13.091 RON | 2.951 RON | 1.013 RON | 1.817 RON | 8.554 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 113.071 RON | 80.433 RON | 38.864 RON | 43.320 RON | 51.670 RON | 29.798 RON | 36.941 RON | 57.437 RON | 156.183 RON | 54.283 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 140.240 RON | 276.388 RON | 160.016 RON | 165.130 RON | 177.710 RON | 120.507 RON | 13.474 RON | -9.133 RON | 87.243 RON | 309.658 RON |
| Capital subscris varsat | — | 300 RON | 300 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 57% |
| persoană | 43% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.