Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 4.474 RON | -16.030 RON | 47.821 RON | 92 RON | 13 RON | -47.716 RON | 2 |
| 2012 | 45.966 RON | -27.090 RON | 47.644 RON | 92 RON | 48.346 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.474 RON |
| 794 RON |
| 2 |
| 2011 | 49.931 RON | 5.387 RON | 44.077 RON | — | 71.960 RON | 27.883 RON | 6 |
| 2010 | 46.386 RON | 18.686 RON | 21.100 RON | — | 57.597 RON | 36.497 RON | 1 |
| 2009 | 55.726 RON | 19.234 RON | 14.356 RON | — | 32.167 RON | 17.811 RON | 2 |
| 2008 | 67.371 RON | 15.226 RON | 20.259 RON | — | 9.324 RON | -1.424 RON | 2 |
| 45.966 RON |
| 49.931 RON |
| 46.386 RON |
| 55.726 RON |
| 67.371 RON |
| Venituri totale | 4.474 RON | 45.966 RON | 49.931 RON | 46.386 RON | 55.726 RON | 67.371 RON |
| Cheltuieli totale | 20.451 RON | 73.056 RON | 43.518 RON | 23.166 RON | 31.656 RON | 51.166 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 6.413 RON | 23.220 RON | 24.070 RON | 16.205 RON |
| Pierdere bruta | 15.977 RON | 27.090 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 5.387 RON | 18.686 RON | 19.234 RON | 15.226 RON |
| Pierdere neta | 16.030 RON | 27.090 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 92 RON | 92 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 13 RON | 48.346 RON | 71.960 RON | 57.597 RON | 32.167 RON | 9.324 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 14 RON |
| Creante | — | 6.831 RON | 6.915 RON | 6.935 RON | 6.499 RON | 6.153 RON |
| Casa si conturi la banci | 13 RON | 41.515 RON | 65.045 RON | 50.662 RON | 25.668 RON | 3.157 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 9.511 RON |
| Datorii totale | 47.821 RON | 47.644 RON | 44.077 RON | 21.100 RON | 14.356 RON | 20.259 RON |
| Capitaluri proprii | -47.716 RON | 794 RON | 27.883 RON | 36.497 RON | 17.811 RON | -1.424 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 6 | 1 | 2 | 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.