ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bloc A3, sc. B, ap. 2
etaj
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.899.167 RON | 6.330.553 RON | 3.648.017 RON | 3.680.574 RON | 3.088.995 RON | 2.524.368 RON | 35 |
| 2024 | 10.170.657 RON | 5.023.554 RON | 3.396.642 RON | 3.279.383 RON | 2.255.799 RON | 1.519.727 RON | 30 |
| 2023 | 7.183.906 RON | 3.547.301 RON | 555.246 RON | 3.358.780 RON | 1.623.152 RON | 3.777.244 RON | 32 |
| 2022 | 5.934.627 RON | 2.384.809 RON | 1.958.522 RON | 3.216.398 RON | 1.036.439 RON | 1.614.244 RON | 29 |
| 2021 | 5.731.218 RON | 3.079.679 RON | 511.462 RON | 3.084.606 RON | 1.478.319 RON | 3.340.763 RON | 25 |
| 2020 | 4.837.737 RON | 2.959.133 RON | 329.545 RON | 1.552.749 RON | 2.718.347 RON | 3.236.222 RON | 23 |
| 2019 | 3.766.524 RON | 2.798.798 RON | 182.680 RON | 1.171.260 RON | 2.694.125 RON | 2.931.628 RON | 17 |
| 2018 | 2.636.905 RON | 1.921.291 RON | 128.023 RON | 807.670 RON | 2.140.923 RON | 2.069.493 RON | 16 |
| 2017 | 2.258.975 RON | 1.305.758 RON | 114.098 RON | 188.412 RON | 1.384.858 RON | 1.459.172 RON | 12 |
| 2016 | 2.227.478 RON | 1.167.652 RON | 190.709 RON | 167.864 RON | 1.228.306 RON | 1.205.461 RON | 11 |
| 2015 | 1.067.664 RON | 416.477 RON | 109.538 RON | 78.006 RON | 485.932 RON | 454.400 RON | 11 |
| 2014 | 888.888 RON | 282.801 RON | 88.318 RON | 60.878 RON | 343.711 RON | 316.271 RON | 11 |
| 2013 | 692.194 RON | 120.222 RON | 58.025 RON | 66.356 RON | 118.864 RON | 127.195 RON | 11 |
| 2012 | 714.094 RON | 250.079 RON | 90.058 RON | 105.877 RON | 240.534 RON | 256.353 RON | 12 |
| 2011 | 377.013 RON | 58.615 RON | 108.436 RON | 112.369 RON | 70.334 RON | 74.267 RON | 8 |
| 2010 | 372.056 RON | 153.681 RON | 90.025 RON | 126.121 RON | 133.956 RON | 170.052 RON | 4 |
| 2009 | 114.093 RON | 70.499 RON | 75.024 RON | 53.579 RON | 37.816 RON | 16.371 RON | 1 |
| 2008 | 15.925 RON | -18.332 RON | 78.574 RON | 11.231 RON | 13.215 RON | -54.128 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.899.167 RON | 10.170.657 RON | 7.183.906 RON | 5.934.627 RON | 5.731.218 RON | 4.837.737 RON | 3.766.524 RON | 2.636.905 RON | 2.258.975 RON | 2.227.478 RON | 1.067.664 RON | 888.888 RON | 692.194 RON | 714.094 RON | 377.013 RON | 372.056 RON | 114.093 RON | 15.925 RON |
| Venituri totale | 12.985.951 RON | 10.252.427 RON | 7.315.708 RON | 6.320.407 RON | 5.755.486 RON | 4.860.574 RON | 3.767.098 RON | 2.647.711 RON | 2.259.223 RON | 2.229.269 RON | 1.081.567 RON | 890.238 RON | 692.651 RON | 728.498 RON | 377.188 RON | 372.076 RON | 114.177 RON | 18.660 RON |
| Cheltuieli totale | 5.430.377 RON | 4.209.640 RON | 3.095.231 RON | 3.480.439 RON | 2.548.174 RON | 1.852.835 RON | 930.629 RON | 699.943 RON | 924.143 RON | 835.215 RON | 585.830 RON | 553.154 RON | 549.456 RON | 430.770 RON | 297.443 RON | 203.628 RON | 40.100 RON | 36.525 RON |
| Profit brut | 7.555.574 RON | 6.042.787 RON | 4.220.477 RON | 2.839.968 RON | 3.207.312 RON | 3.007.739 RON | 2.836.469 RON | 1.947.768 RON | 1.335.080 RON | 1.394.054 RON | 495.737 RON | 337.084 RON | 143.195 RON | 297.728 RON | 79.745 RON | 168.448 RON | 74.077 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 17.865 RON |
| Profit net | 6.330.553 RON | 5.023.554 RON | 3.547.301 RON | 2.384.809 RON | 3.079.679 RON | 2.959.133 RON | 2.798.798 RON | 1.921.291 RON | 1.305.758 RON | 1.167.652 RON | 416.477 RON | 282.801 RON | 120.222 RON | 250.079 RON | 58.615 RON | 153.681 RON | 70.499 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 18.332 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.680.574 RON | 3.279.383 RON | 3.358.780 RON | 3.216.398 RON | 3.084.606 RON | 1.552.749 RON | 1.171.260 RON | 807.670 RON | 188.412 RON | 167.864 RON | 78.006 RON | 60.878 RON | 66.356 RON | 105.877 RON | 112.369 RON | 126.121 RON | 53.579 RON | 11.231 RON |
| Active circulante | 3.088.995 RON | 2.255.799 RON | 1.623.152 RON | 1.036.439 RON | 1.478.319 RON | 2.718.347 RON | 2.694.125 RON | 2.140.923 RON | 1.384.858 RON | 1.228.306 RON | 485.932 RON | 343.711 RON | 118.864 RON | 240.534 RON | 70.334 RON | 133.956 RON | 37.816 RON | 13.215 RON |
| Stocuri | 357.029 RON | 297.113 RON | 159.003 RON | 152.124 RON | 115.634 RON | 145.494 RON | 75.876 RON | 59.616 RON | 100.620 RON | 99.941 RON | 52.244 RON | 76.335 RON | 50.777 RON | 53.268 RON | 35.395 RON | 29.373 RON | — | 500 RON |
| Creante | 842.418 RON | 559.412 RON | 342.363 RON | 312.436 RON | 205.205 RON | 341.436 RON | 800.898 RON | 690.825 RON | 132.976 RON | 70.314 RON | 32.129 RON | 8.695 RON | 10.674 RON | 90.971 RON | 12.168 RON | 7.615 RON | 35.727 RON | 12.614 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.889.548 RON | 1.399.274 RON | 1.121.786 RON | 571.879 RON | 1.157.480 RON | 2.231.417 RON | 1.817.351 RON | 1.390.482 RON | 1.151.262 RON | 1.058.051 RON | 401.559 RON | 258.681 RON | 57.413 RON | 96.295 RON | 22.771 RON | 96.968 RON | 2.089 RON | 101 RON |
| Datorii totale | 3.648.017 RON | 3.396.642 RON | 555.246 RON | 1.958.522 RON | 511.462 RON | 329.545 RON | 182.680 RON | 128.023 RON | 114.098 RON | 190.709 RON | 109.538 RON | 88.318 RON | 58.025 RON | 90.058 RON | 108.436 RON | 90.025 RON | 75.024 RON | 78.574 RON |
| Venituri in avans | 597.184 RON | 618.813 RON | 649.442 RON | 680.071 RON | 710.700 RON | 705.329 RON | 751.077 RON | 751.077 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.524.368 RON | 1.519.727 RON | 3.777.244 RON | 1.614.244 RON | 3.340.763 RON | 3.236.222 RON | 2.931.628 RON | 2.069.493 RON | 1.459.172 RON | 1.205.461 RON | 454.400 RON | 316.271 RON | 127.195 RON | 256.353 RON | 74.267 RON | 170.052 RON | 16.371 RON | -54.128 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 35 | 30 | 32 | 29 | 25 | 23 | 17 | 16 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 8 | 4 | 1 | 1 |
4.942 de contracte atribuite, in valoare de 40.501.495 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 38.234.086 lei.
Achizitii directe
4.625 de contracte
38.229.461 lei
Licitatii publice
2 contracte
1.605.200 lei
Achizitii offline
315 contracte
666.834 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:57).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ASSIST SOFTWARE SRLCUI 2693736 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.