ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.722 RON | 20.828 RON | 229.922 RON | 23.299 RON | 242.237 RON | 35.614 RON | 2 |
| 2024 | 239.152 RON | 11.058 RON | 251.228 RON | 29.203 RON | 236.811 RON | 14.786 RON | 2 |
| 2023 | 155.897 RON | 7.446 RON | 504.445 RON | 29.203 RON | 454.767 RON | 3.728 RON | 1 |
| 2022 | 146.000 RON | 2.422 RON | 464.637 RON | 23.848 RON | 413.923 RON | -3.718 RON | 2 |
| 2021 | 168.848 RON | 20.435 RON | 439.127 RON | 23.848 RON | 402.687 RON | -6.140 RON | 2 |
| 2020 | 73.362 RON | 1.443 RON | 409.499 RON | 23.848 RON | 352.624 RON | -26.575 RON | 2 |
| 2019 | 89.391 RON | 23 RON | 496.067 RON | 23.848 RON | 437.749 RON | -28.018 RON | 1 |
| 2018 | 54.967 RON | 761 RON | 442.804 RON | 23.848 RON | 384.463 RON | -28.041 RON | 1 |
| 2017 | 18.512 RON | 417 RON | 409.624 RON | 23.848 RON | 350.522 RON | -28.802 RON | 1 |
| 2016 | 57.871 RON | 3.415 RON | 397.690 RON | 26.091 RON | 335.928 RON | -29.219 RON | 1 |
| 2014 | 48.519 RON | -2.455 RON | 397.750 RON | 30.000 RON | 357.615 RON | -3.683 RON | 3 |
| 2013 | 60.868 RON | -17.800 RON | 358.041 RON | 26.798 RON | 323.563 RON | -1.228 RON | 3 |
| 2012 | 80.449 RON | -27.981 RON | 350.221 RON | 30.365 RON | 329.976 RON | 16.572 RON | 4 |
| 2011 | 139.949 RON | 2.677 RON | 319.409 RON | 33.933 RON | 330.029 RON | 44.553 RON | 3 |
| 2010 | 178.647 RON | 19.112 RON | 268.453 RON | 41.532 RON | 268.797 RON | 41.876 RON | 3 |
| 2008 | 361.378 RON | 3.574 RON | 271.259 RON | 35.939 RON | 270.980 RON | 36.178 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 117.722 RON | 239.152 RON | 155.897 RON | 146.000 RON | 168.848 RON | 73.362 RON | 89.391 RON | 54.967 RON | 18.512 RON | 57.871 RON | 48.519 RON | 60.868 RON | 80.449 RON | 139.949 RON | 178.647 RON | 361.378 RON |
| Venituri totale | 247.722 RON | 426.901 RON | 240.897 RON | 146.000 RON | 169.072 RON | 108.362 RON | 89.392 RON | 54.967 RON | 19.184 RON | 57.871 RON | 48.519 RON | 65.283 RON | 80.451 RON | 149.628 RON | 178.660 RON | 361.637 RON |
| Cheltuieli totale | 224.466 RON | 411.574 RON | 231.042 RON | 142.118 RON | 146.949 RON | 105.835 RON | 88.159 RON | 52.977 RON | 18.191 RON | 53.430 RON | 49.518 RON | 81.124 RON | 108.432 RON | 146.441 RON | 154.673 RON | 357.167 RON |
| Profit brut | 23.256 RON | 15.327 RON | 9.855 RON | 3.882 RON | 22.123 RON | 2.527 RON | 1.233 RON | 1.990 RON | 993 RON | 4.441 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.187 RON | 23.987 RON | 4.470 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 999 RON | 15.841 RON | 27.981 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 20.828 RON | 11.058 RON | 7.446 RON | 2.422 RON | 20.435 RON | 1.443 RON | 23 RON | 761 RON | 417 RON | 3.415 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.677 RON | 19.112 RON | 3.574 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.455 RON | 17.800 RON | 27.981 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 23.299 RON | 29.203 RON | 29.203 RON | 23.848 RON | 23.848 RON | 23.848 RON | 23.848 RON | 23.848 RON | 23.848 RON | 26.091 RON | 30.000 RON | 26.798 RON | 30.365 RON | 33.933 RON | 41.532 RON | 35.939 RON |
| Active circulante | 242.237 RON | 236.811 RON | 454.767 RON | 413.923 RON | 402.687 RON | 352.624 RON | 437.749 RON | 384.463 RON | 350.522 RON | 335.928 RON | 357.615 RON | 323.563 RON | 329.976 RON | 330.029 RON | 268.797 RON | 270.980 RON |
| Stocuri | 165.454 RON | 161.287 RON | 189.854 RON | 187.170 RON | 175.991 RON | 176.921 RON | 171.344 RON | 157.526 RON | 167.401 RON | 166.730 RON | 192.905 RON | 192.905 RON | 191.679 RON | 193.789 RON | 150.160 RON | 149.231 RON |
| Creante | 72.229 RON | 65.561 RON | 245.822 RON | 215.603 RON | 223.230 RON | 170.770 RON | 219.449 RON | 201.743 RON | 182.800 RON | 165.182 RON | 128.972 RON | 128.785 RON | 128.282 RON | 115.180 RON | 118.555 RON | 90.711 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.554 RON | 9.963 RON | 19.091 RON | 11.150 RON | 3.466 RON | 4.933 RON | 46.956 RON | 25.194 RON | 321 RON | 4.016 RON | 35.738 RON | 1.873 RON | 10.015 RON | 21.060 RON | 82 RON | 31.038 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 24.203 RON | 23.148 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | 6.452 RON | — | — | 518 RON |
| Datorii totale | 229.922 RON | 251.228 RON | 504.445 RON | 464.637 RON | 439.127 RON | 409.499 RON | 496.067 RON | 442.804 RON | 409.624 RON | 397.690 RON | 397.750 RON | 358.041 RON | 350.221 RON | 319.409 RON | 268.453 RON | 271.259 RON |
| Capitaluri proprii | 35.614 RON | 14.786 RON | 3.728 RON | -3.718 RON | -6.140 RON | -26.575 RON | -28.018 RON | -28.041 RON | -28.802 RON | -29.219 RON | -3.683 RON | -1.228 RON | 16.572 RON | 44.553 RON | 41.876 RON | 36.178 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 |
13 contracte atribuite, in valoare de 267.039 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 267.052 lei.
Achizitii directe
13 contracte
267.039 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 12:33).