QUALITY BTL SRL
- J40/10548/2005BUCURESTIdin 14.06.2005
- J23/1766/2010ILFOVdin 16.06.2010in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -632 RON | 5.284 RON | 0 RON | 81.080 RON | 75.796 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 4.652 RON | — | 81.080 RON | 76.428 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | -3.624 RON | — | 72.804 RON | 76.428 RON | — |
| 2022 | — | -560 RON | -3.624 RON | — | 72.804 RON | 76.428 RON | — |
| 2021 | — | 3.775 RON | 253.151 RON | 530 RON | 329.609 RON | 76.988 RON | — |
| 2020 | 48.228 RON | -97.284 RON | 2.798 RON | 1.589 RON | 726.922 RON | 725.713 RON | 1 |
| 2019 | 171.348 RON | 41.973 RON | 108.202 RON | 49.999 RON | 881.200 RON | 822.997 RON | 2 |
| 2018 | 206.941 RON | 77.371 RON | 116.415 RON | 65.970 RON | 831.469 RON | 781.024 RON | 2 |
| 2017 | 170.699 RON | 70.393 RON | 129.510 RON | 84.590 RON | 748.573 RON | 703.653 RON | 1 |
| 2016 | 304.567 RON | 29.730 RON | 141.419 RON | 103.209 RON | 671.470 RON | 633.260 RON | 2 |
| 2015 | 554.598 RON | 174.534 RON | 178.650 RON | 52.151 RON | 730.029 RON | 603.530 RON | 4 |
| 2014 | 436.743 RON | 2.095 RON | 141.246 RON | 88.395 RON | 480.940 RON | 428.996 RON | — |
| 2013 | 655.917 RON | 65.373 RON | 242.261 RON | 109.702 RON | 558.945 RON | 426.901 RON | 2 |
| 2012 | 710.201 RON | 22.581 RON | 82.709 RON | 138.965 RON | 399.164 RON | 456.766 RON | 1 |
| 2011 | 1.221.834 RON | 103.608 RON | 215.006 RON | 174.491 RON | 473.777 RON | 434.186 RON | 2 |
| 2010 | 363.700 RON | -49.128 RON | 163.461 RON | 213.362 RON | 279.734 RON | 330.578 RON | 1 |
| 2009 | 1.188.246 RON | 4.767 RON | 129.396 RON | 360.010 RON | 193.490 RON | 437.638 RON | 5 |
| 2008 | 1.480.872 RON | 183.803 RON | 217.203 RON | 225.726 RON | 418.580 RON | 432.871 RON | 10 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | 48.228 RON | 171.348 RON | 206.941 RON | 170.699 RON | 304.567 RON | 554.598 RON | 436.743 RON | 655.917 RON | 710.201 RON | 1.221.834 RON | 363.700 RON | 1.188.246 RON | 1.480.872 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.155 RON | 137.245 RON | 172.759 RON | 208.335 RON | 170.785 RON | 304.942 RON | 570.038 RON | 436.746 RON | 656.335 RON | 744.072 RON | 1.229.766 RON | 430.711 RON | 1.189.568 RON | 1.481.919 RON |
| Cheltuieli totale | 632 RON | — | — | 560 RON | 2.195 RON | 231.471 RON | 129.058 RON | 128.881 RON | 97.944 RON | 267.347 RON | 389.188 RON | 432.636 RON | 575.943 RON | 714.725 RON | 1.103.359 RON | 463.264 RON | 1.153.732 RON | 1.262.236 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.960 RON | 0 RON | 43.701 RON | 79.454 RON | 72.841 RON | 37.595 RON | 180.850 RON | 4.110 RON | 80.392 RON | 29.347 RON | 126.407 RON | — | 35.836 RON | 219.683 RON |
| Pierdere bruta | 632 RON | 0 RON | 0 RON | 560 RON | 0 RON | 94.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.553 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.775 RON | 0 RON | 41.973 RON | 77.371 RON | 70.393 RON | 29.730 RON | 174.534 RON | 2.095 RON | 65.373 RON | 22.581 RON | 103.608 RON | — | 4.767 RON | 183.803 RON |
| Pierdere neta | 632 RON | 0 RON | 0 RON | 560 RON | 0 RON | 97.284 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.128 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 530 RON | 1.589 RON | 49.999 RON | 65.970 RON | 84.590 RON | 103.209 RON | 52.151 RON | 88.395 RON | 109.702 RON | 138.965 RON | 174.491 RON | 213.362 RON | 360.010 RON | 225.726 RON |
| Active circulante | 81.080 RON | 81.080 RON | 72.804 RON | 72.804 RON | 329.609 RON | 726.922 RON | 881.200 RON | 831.469 RON | 748.573 RON | 671.470 RON | 730.029 RON | 480.940 RON | 558.945 RON | 399.164 RON | 473.777 RON | 279.734 RON | 193.490 RON | 418.580 RON |
| Stocuri | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | — | 17.221 RON | 13.650 RON | 6.766 RON | 5.216 RON | 1.502 RON | 1.307 RON | — | — | 80 RON | 302 RON | 3.016 RON | 9.828 RON |
| Creante | 80.690 RON | 80.690 RON | 72.676 RON | 72.676 RON | 72.676 RON | 71.382 RON | 207.221 RON | 202.140 RON | 202.651 RON | 215.031 RON | 343.074 RON | 224.329 RON | 307.328 RON | 129.352 RON | 239.994 RON | 226.654 RON | 144.569 RON | 369.738 RON |
| Casa si conturi la banci | 12 RON | 12 RON | -250 RON | -250 RON | 256.555 RON | 655.540 RON | 656.758 RON | 615.679 RON | 539.156 RON | 451.223 RON | 385.453 RON | 255.304 RON | 251.617 RON | 269.812 RON | 233.703 RON | 52.778 RON | 45.905 RON | 39.014 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 907 RON | 515 RON | 1.346 RON | 924 RON | 943 RON | 13.534 RON | 5.768 RON |
| Datorii totale | 5.284 RON | 4.652 RON | -3.624 RON | -3.624 RON | 253.151 RON | 2.798 RON | 108.202 RON | 116.415 RON | 129.510 RON | 141.419 RON | 178.650 RON | 141.246 RON | 242.261 RON | 82.709 RON | 215.006 RON | 163.461 RON | 129.396 RON | 217.203 RON |
| Capitaluri proprii | 75.796 RON | 76.428 RON | 76.428 RON | 76.428 RON | 76.988 RON | 725.713 RON | 822.997 RON | 781.024 RON | 703.653 RON | 633.260 RON | 603.530 RON | 428.996 RON | 426.901 RON | 456.766 RON | 434.186 RON | 330.578 RON | 437.638 RON | 432.871 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 4 | — | 2 | 1 | 2 | 1 | 5 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 120.640 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
120.640 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 16:54).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.