Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.178 RON | -84.492 RON | 123.950 RON | 7.010 RON | 20.456 RON | -96.484 RON | 1 |
| 2024 | 231.602 RON | -20.743 RON | 89.154 RON | 9.338 RON | 67.763 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
spaţiu deţinut conform contractului de închiriere nr. 13/16.08.2010
| -12.053 RON |
| 3 |
| 2023 | 206.057 RON | 1.996 RON | 72.468 RON | 12.767 RON | 68.391 RON | 8.690 RON | 2 |
| 2022 | 246.237 RON | 89.539 RON | 170.262 RON | 16.415 RON | 160.541 RON | 6.694 RON | 2 |
| 2021 | 139.021 RON | 13.367 RON | 133.762 RON | 11.045 RON | 39.872 RON | -82.845 RON | 3 |
| 2020 | 165.854 RON | 53.621 RON | 162.876 RON | 5.062 RON | 61.602 RON | -96.212 RON | 1 |
| 2019 | 70.037 RON | 27.403 RON | 175.808 RON | — | 25.975 RON | -149.833 RON | — |
| 2018 | 110.526 RON | 39.897 RON | 215.024 RON | — | 37.788 RON | -177.236 RON | — |
| 2017 | 75.646 RON | 7.535 RON | 232.985 RON | — | 15.852 RON | -217.133 RON | 1 |
| 2016 | 53.092 RON | -23.760 RON | 280.834 RON | — | 56.166 RON | -224.668 RON | 2 |
| 2015 | 39.856 RON | -25.742 RON | 277.951 RON | — | 77.043 RON | -200.908 RON | 4 |
| 2014 | 24.931 RON | -44.726 RON | 270.405 RON | — | 95.239 RON | -175.166 RON | 3 |
| 2013 | 104.001 RON | 8.502 RON | 249.624 RON | — | 119.183 RON | -130.441 RON | 2 |
| 2012 | 100.106 RON | -25.178 RON | 242.508 RON | 5.122 RON | 97.821 RON | -138.943 RON | 4 |
| 2011 | 66.685 RON | -15.408 RON | 235.463 RON | 11.206 RON | 109.365 RON | -113.765 RON | 2 |
| 2010 | 31.261 RON | -67.304 RON | 202.887 RON | 16.783 RON | 85.570 RON | -98.357 RON | 2 |
| 2009 | 77.815 RON | -47.467 RON | 160.470 RON | 25.137 RON | 100.839 RON | -31.053 RON | 3 |
| 2008 | 181.966 RON | 707 RON | 122.338 RON | 31.407 RON | 102.166 RON | 16.414 RON | 7 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 46.178 RON | 231.602 RON | 206.057 RON | 246.237 RON | 139.021 RON | 165.854 RON | 70.037 RON | 110.526 RON | 75.646 RON | 53.092 RON | 39.856 RON | 24.931 RON | 104.001 RON | 100.106 RON | 66.685 RON | 31.261 RON | 77.815 RON | 181.966 RON |
| Venituri totale | 52.927 RON | 256.459 RON | 224.063 RON | 280.275 RON | 163.588 RON | 168.720 RON | 70.040 RON | 110.529 RON | 75.648 RON | 59.392 RON | 45.595 RON | 24.932 RON | 105.514 RON | 100.110 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 136.957 RON | 275.165 RON | 220.048 RON | 188.274 RON | 149.004 RON | 113.296 RON | 40.504 RON | 67.316 RON | 67.357 RON | 82.621 RON | 69.968 RON | 68.946 RON | 93.936 RON | 125.288 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 4.015 RON | 92.001 RON | 14.584 RON | 55.424 RON | 29.536 RON | 43.213 RON | 8.291 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.578 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 84.030 RON | 18.706 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.229 RON | — | 44.014 RON | 0 RON | 25.178 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.996 RON | 89.539 RON | 13.367 RON | 53.621 RON | 27.403 RON | 39.897 RON | 7.535 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.502 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 84.492 RON | 20.743 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.760 RON | 25.742 RON | 44.726 RON | 0 RON | 25.178 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 7.010 RON | 9.338 RON | 12.767 RON | 16.415 RON | 11.045 RON | 5.062 RON | — | — | — | — | — | — | — | 5.122 RON | ||||
| Active circulante | 20.456 RON | 67.763 RON | 68.391 RON | 160.541 RON | 39.872 RON | 61.602 RON | 25.975 RON | 37.788 RON | 15.852 RON | 56.166 RON | 77.043 RON | 95.239 RON | 119.183 RON | 97.821 RON | ||||
| Stocuri | 5.241 RON | 18.768 RON | 688 RON | 328 RON | 6.970 RON | 1.004 RON | 13.761 RON | 18.085 RON | 1.696 RON | — | 25.521 RON | 56.593 RON | 71.122 RON | 32.553 RON | ||||
| Creante | 11.486 RON | 8.778 RON | 4.717 RON | 4.718 RON | 16.818 RON | 8.561 RON | 1.260 RON | 10.712 RON | 149 RON | 38.528 RON | 47.258 RON | 38.475 RON | 39.737 RON | 59.025 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 3.729 RON | 40.217 RON | 62.986 RON | 155.495 RON | 16.084 RON | 52.037 RON | 10.954 RON | 8.991 RON | 14.007 RON | 17.638 RON | 4.264 RON | 171 RON | 8.324 RON | 6.243 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 622 RON | 1.127 RON | |||
| Datorii totale | 123.950 RON | 89.154 RON | 72.468 RON | 170.262 RON | 133.762 RON | 162.876 RON | 175.808 RON | 215.024 RON | 232.985 RON | 280.834 RON | 277.951 RON | 270.405 RON | 249.624 RON | 242.508 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -96.484 RON | -12.053 RON | 8.690 RON | 6.694 RON | -82.845 RON | -96.212 RON | -149.833 RON | -177.236 RON | -217.133 RON | -224.668 RON | -200.908 RON | -175.166 RON | -130.441 RON | -138.943 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | — | — | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 4 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 66.686 RON |
| 7.712 RON |
| 91.128 RON |
| 209.449 RON |
| 82.094 RON |
| 71.791 RON |
| 135.728 RON |
| 207.941 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 1.508 RON |
| 15.408 RON |
| 64.079 RON |
| 44.600 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 707 RON |
| 15.408 RON |
| 67.304 RON |
| 47.467 RON |
| — |
| 11.206 RON |
| 16.783 RON |
| 25.137 RON |
| 31.407 RON |
| 109.365 RON |
| 85.570 RON |
| 100.839 RON |
| 102.166 RON |
| 36.426 RON |
| 40.409 RON |
| 69.628 RON |
| 70.176 RON |
| 63.774 RON |
| 42.991 RON |
| 29.701 RON |
| 20.014 RON |
| 9.165 RON |
| 2.170 RON |
| 1.510 RON |
| 11.976 RON |
| 2.177 RON |
| 3.441 RON |
| 5.179 RON |
| 235.463 RON |
| 202.887 RON |
| 160.470 RON |
| 122.338 RON |
| -113.765 RON |
| -98.357 RON |
| -31.053 RON |
| 16.414 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 3 |
| 7 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
66 de contracte atribuite, in valoare de 1.077.684 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.077.750 lei.
Achizitii directe
66 de contracte
1.077.684 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:35).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.