ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 238.122 RON | 44.256 RON | 287.033 RON | 3.499 RON | 418.283 RON | 134.749 RON | 1 |
| 2024 | 347.689 RON | 148.916 RON | 136.217 RON | 3.499 RON | 281.874 RON | 149.156 RON | 1 |
| 2023 | 164.049 RON | 13.682 RON | 221.793 RON | 3.499 RON | 385.057 RON | 166.763 RON | 1 |
| 2022 | 236.566 RON | 73.004 RON | 104.590 RON | 3.499 RON | 362.172 RON | 261.081 RON | 2 |
| 2021 | 172.155 RON | 41.623 RON | 163.108 RON | 3.499 RON | 568.733 RON | 409.124 RON | 1 |
| 2020 | 226.356 RON | 91.920 RON | 140.342 RON | 3.499 RON | 504.345 RON | 367.502 RON | 1 |
| 2019 | 456.003 RON | 231.760 RON | 175.491 RON | 3.499 RON | 447.497 RON | 275.505 RON | 2 |
| 2018 | 251.937 RON | 112.117 RON | 224.116 RON | 3.499 RON | 264.362 RON | 43.745 RON | 5 |
| 2017 | 62.244 RON | -10.345 RON | 147.310 RON | 3.499 RON | 75.439 RON | -68.372 RON | 3 |
| 2016 | 203.438 RON | 77.268 RON | 139.622 RON | 3.499 RON | 78.096 RON | -58.027 RON | 3 |
| 2015 | 190.050 RON | 67.721 RON | 196.866 RON | 3.499 RON | 58.072 RON | -135.295 RON | 3 |
| 2014 | 247.476 RON | 29.663 RON | 245.876 RON | 3.499 RON | 39.361 RON | -203.016 RON | 3 |
| 2013 | 172.376 RON | 18.518 RON | 280.745 RON | 4.126 RON | 43.940 RON | -232.679 RON | 1 |
| 2012 | 151.476 RON | -75.255 RON | 315.116 RON | 1.359 RON | 62.559 RON | -251.198 RON | 2 |
| 2011 | 141.599 RON | -54.826 RON | 270.786 RON | 36.622 RON | 58.221 RON | -175.943 RON | 4 |
| 2010 | 129.687 RON | -75.506 RON | 235.021 RON | 73.304 RON | 38.191 RON | -121.116 RON | 4 |
| 2009 | 193.018 RON | -63.505 RON | 244.268 RON | 113.321 RON | 71.969 RON | -45.610 RON | 6 |
| 2008 | 172.227 RON | 36.542 RON | 258.542 RON | 151.979 RON | 106.860 RON | 17.895 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 238.122 RON | 347.689 RON | 164.049 RON | 236.566 RON | 172.155 RON | 226.356 RON | 456.003 RON | 251.937 RON | 62.244 RON | 203.438 RON | 190.050 RON | 247.476 RON | 172.376 RON | 151.476 RON | 141.599 RON | 129.687 RON | 193.018 RON | 172.227 RON |
| Venituri totale | 238.122 RON | 347.690 RON | 164.049 RON | 236.566 RON | 173.871 RON | 239.016 RON | 456.004 RON | 251.937 RON | 62.262 RON | 203.607 RON | 190.454 RON | 251.487 RON | 172.654 RON | 151.782 RON | 141.807 RON | 129.727 RON | 195.231 RON | 235.966 RON |
| Cheltuieli totale | 191.771 RON | 192.618 RON | 148.751 RON | 161.244 RON | 130.733 RON | 144.727 RON | 219.684 RON | 137.300 RON | 72.279 RON | 124.302 RON | 117.020 RON | 214.279 RON | 149.017 RON | 227.037 RON | 196.633 RON | 202.008 RON | 254.403 RON | 196.026 RON |
| Profit brut | 46.351 RON | 155.072 RON | 15.298 RON | 75.322 RON | 43.138 RON | 94.289 RON | 236.320 RON | 114.637 RON | 0 RON | 79.305 RON | 73.434 RON | 37.208 RON | 23.637 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 39.940 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.017 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 75.255 RON | 54.826 RON | 72.281 RON | 59.172 RON | — |
| Profit net | 44.256 RON | 148.916 RON | 13.682 RON | 73.004 RON | 41.623 RON | 91.920 RON | 231.760 RON | 112.117 RON | 0 RON | 77.268 RON | 67.721 RON | 29.663 RON | 18.518 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 36.542 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.345 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 75.255 RON | 54.826 RON | 75.506 RON | 63.505 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 3.499 RON | 4.126 RON | 1.359 RON | 36.622 RON | 73.304 RON | 113.321 RON | 151.979 RON |
| Active circulante | 418.283 RON | 281.874 RON | 385.057 RON | 362.172 RON | 568.733 RON | 504.345 RON | 447.497 RON | 264.362 RON | 75.439 RON | 78.096 RON | 58.072 RON | 39.361 RON | 43.940 RON | 62.559 RON | 58.221 RON | 38.191 RON | 71.969 RON | 106.860 RON |
| Stocuri | 206 RON | 206 RON | 13.949 RON | 9.683 RON | 14.692 RON | 3.593 RON | 7.111 RON | 35.729 RON | 10.048 RON | 1.378 RON | 463 RON | — | — | 10.984 RON | 18.122 RON | 1.960 RON | 4.200 RON | 59.624 RON |
| Creante | 101.899 RON | 109.514 RON | 269.305 RON | 272.342 RON | 424.790 RON | 394.539 RON | 227.326 RON | 100.007 RON | 64.891 RON | 72.767 RON | 54.283 RON | 36.394 RON | 43.642 RON | 43.878 RON | 35.961 RON | 26.033 RON | 67.137 RON | 40.578 RON |
| Casa si conturi la banci | 316.178 RON | 172.154 RON | 101.803 RON | 80.147 RON | 129.251 RON | 106.213 RON | 213.060 RON | 128.626 RON | 500 RON | 3.951 RON | 3.326 RON | 2.967 RON | 298 RON | 7.697 RON | 4.138 RON | 10.198 RON | 632 RON | 6.658 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.410 RON | 13.368 RON | 17.598 RON |
| Datorii totale | 287.033 RON | 136.217 RON | 221.793 RON | 104.590 RON | 163.108 RON | 140.342 RON | 175.491 RON | 224.116 RON | 147.310 RON | 139.622 RON | 196.866 RON | 245.876 RON | 280.745 RON | 315.116 RON | 270.786 RON | 235.021 RON | 244.268 RON | 258.542 RON |
| Capitaluri proprii | 134.749 RON | 149.156 RON | 166.763 RON | 261.081 RON | 409.124 RON | 367.502 RON | 275.505 RON | 43.745 RON | -68.372 RON | -58.027 RON | -135.295 RON | -203.016 RON | -232.679 RON | -251.198 RON | -175.943 RON | -121.116 RON | -45.610 RON | 17.895 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 23.997 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
23.997 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:36).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.