ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.977.623 RON | 697.337 RON | 2.879.326 RON | 2.017.464 RON | 4.556.186 RON | 3.694.324 RON | 10 |
| 2024 | 2.419.430 RON | 1.039.908 RON | 1.454.384 RON | 1.852.258 RON | 2.599.113 RON | 2.996.987 RON | 9 |
| 2023 | 2.156.682 RON | 943.362 RON | 680.759 RON | 1.508.832 RON | 2.129.006 RON | 2.957.079 RON | 9 |
| 2022 | 1.941.981 RON | 1.034.994 RON | 930.132 RON | 1.375.052 RON | 1.568.797 RON | 2.013.717 RON | 8 |
| 2021 | 1.340.090 RON | 649.076 RON | 348.979 RON | 780.573 RON | 945.181 RON | 1.378.723 RON | 7 |
| 2020 | 975.553 RON | 445.004 RON | 201.306 RON | 384.260 RON | 546.541 RON | 729.648 RON | 5 |
| 2019 | 774.927 RON | 377.630 RON | 52.239 RON | 246.963 RON | 439.919 RON | 634.643 RON | 6 |
| 2018 | 634.246 RON | 340.808 RON | 107.943 RON | 168.321 RON | 377.239 RON | 438.084 RON | 6 |
| 2017 | 500.425 RON | 206.546 RON | 131.379 RON | 2.549 RON | 429.100 RON | 300.379 RON | 7 |
| 2016 | 397.211 RON | 66.771 RON | 136.544 RON | 2.378 RON | 247.873 RON | 113.833 RON | — |
| 2015 | 473.624 RON | 63.660 RON | 28.135 RON | 10.621 RON | 238.053 RON | 220.663 RON | 8 |
| 2014 | 493.876 RON | 3.932 RON | 102.471 RON | 14.953 RON | 244.429 RON | 157.002 RON | 5 |
| 2013 | 421.151 RON | 4.066 RON | 92.972 RON | 4.991 RON | 241.051 RON | 153.070 RON | — |
| 2012 | 383.297 RON | 1.994 RON | 157.001 RON | 15.335 RON | 290.670 RON | 149.004 RON | 5 |
| 2011 | 331.647 RON | -12.040 RON | 128.624 RON | 40.734 RON | 234.864 RON | 146.974 RON | 4 |
| 2010 | 271.722 RON | 9.476 RON | 111.484 RON | 63.218 RON | 223.708 RON | 175.442 RON | 4 |
| 2009 | 299.232 RON | 11.204 RON | 84.003 RON | 110.961 RON | 139.292 RON | 166.250 RON | 2 |
| 2008 | 460.919 RON | 16.246 RON | 126.702 RON | 131.842 RON | 148.794 RON | 155.046 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.977.623 RON | 2.419.430 RON | 2.156.682 RON | 1.941.981 RON | 1.340.090 RON | 975.553 RON | 774.927 RON | 634.246 RON | 500.425 RON | 397.211 RON | 473.624 RON | 493.876 RON | 421.151 RON | 383.297 RON | 331.647 RON | 271.722 RON | 299.232 RON | 460.919 RON |
| Venituri totale | 4.042.630 RON | 2.429.396 RON | 2.169.934 RON | 1.941.992 RON | 1.340.104 RON | 975.889 RON | 774.944 RON | 638.673 RON | 504.932 RON | 397.214 RON | 473.625 RON | 493.882 RON | 421.367 RON | 383.802 RON | 336.183 RON | 271.613 RON | 270.703 RON | 451.366 RON |
| Cheltuieli totale | 3.212.467 RON | 1.316.606 RON | 1.205.007 RON | 887.642 RON | 677.708 RON | 521.863 RON | 389.564 RON | 291.526 RON | 259.044 RON | 317.725 RON | 397.839 RON | 489.201 RON | 416.543 RON | 381.347 RON | 347.395 RON | 256.832 RON | 252.142 RON | 432.018 RON |
| Profit brut | 830.163 RON | 1.112.790 RON | 964.927 RON | 1.054.350 RON | 662.396 RON | 454.026 RON | 385.380 RON | 347.147 RON | 245.888 RON | 79.489 RON | 75.786 RON | 4.681 RON | 4.824 RON | 2.455 RON | 0 RON | 14.781 RON | 18.561 RON | 19.348 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.212 RON | — | — | — |
| Profit net | 697.337 RON | 1.039.908 RON | 943.362 RON | 1.034.994 RON | 649.076 RON | 445.004 RON | 377.630 RON | 340.808 RON | 206.546 RON | 66.771 RON | 63.660 RON | 3.932 RON | 4.066 RON | 1.994 RON | 0 RON | 9.476 RON | 11.204 RON | 16.246 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.040 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.017.464 RON | 1.852.258 RON | 1.508.832 RON | 1.375.052 RON | 780.573 RON | 384.260 RON | 246.963 RON | 168.321 RON | 2.549 RON | 2.378 RON | 10.621 RON | 14.953 RON | 4.991 RON | 15.335 RON | 40.734 RON | 63.218 RON | 110.961 RON | 131.842 RON |
| Active circulante | 4.556.186 RON | 2.599.113 RON | 2.129.006 RON | 1.568.797 RON | 945.181 RON | 546.541 RON | 439.919 RON | 377.239 RON | 429.100 RON | 247.873 RON | 238.053 RON | 244.429 RON | 241.051 RON | 290.670 RON | 234.864 RON | 223.708 RON | 139.292 RON | 148.794 RON |
| Stocuri | 184.456 RON | 235.149 RON | 194.065 RON | 76.837 RON | 11.713 RON | 68.206 RON | 69.044 RON | 47.526 RON | 60.084 RON | 10.946 RON | 18.010 RON | 61.691 RON | 158.888 RON | 220.395 RON | 176.802 RON | 164.202 RON | 79.265 RON | 91.319 RON |
| Creante | 3.041.489 RON | 2.004.751 RON | 1.677.319 RON | 1.402.929 RON | 425.605 RON | 268.059 RON | 187.022 RON | 161.679 RON | 108.051 RON | 91.841 RON | 45.607 RON | 100.581 RON | 76.712 RON | 68.304 RON | 48.233 RON | 56.154 RON | 55.146 RON | 55.594 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.330.241 RON | 359.213 RON | 257.622 RON | 89.031 RON | 507.863 RON | 210.276 RON | 183.853 RON | 168.034 RON | 260.965 RON | 145.086 RON | 174.436 RON | 82.157 RON | 5.451 RON | 1.971 RON | 9.829 RON | 3.352 RON | 4.881 RON | 1.881 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 1.948 RON | 153 RON | — | 467 RON | 109 RON | 126 RON | 124 RON | 91 RON | — | — | — | — | — | 1.112 RON |
| Datorii totale | 2.879.326 RON | 1.454.384 RON | 680.759 RON | 930.132 RON | 348.979 RON | 201.306 RON | 52.239 RON | 107.943 RON | 131.379 RON | 136.544 RON | 28.135 RON | 102.471 RON | 92.972 RON | 157.001 RON | 128.624 RON | 111.484 RON | 84.003 RON | 126.702 RON |
| Capitaluri proprii | 3.694.324 RON | 2.996.987 RON | 2.957.079 RON | 2.013.717 RON | 1.378.723 RON | 729.648 RON | 634.643 RON | 438.084 RON | 300.379 RON | 113.833 RON | 220.663 RON | 157.002 RON | 153.070 RON | 149.004 RON | 146.974 RON | 175.442 RON | 166.250 RON | 155.046 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 9 | 9 | 8 | 7 | 5 | 6 | 6 | 7 | — | 8 | 5 | — | 5 | 4 | 4 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
685 de contracte atribuite, in valoare de 5.302.227 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.807.239 lei.
Achizitii directe
653 de contracte
1.806.586 lei
Licitatii publice
12 contracte
3.227.484 lei
Achizitii offline
20 de contracte
268.158 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.944 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:31).