ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
ap. I/B
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2016 | — | -18.240 RON | 96.284 RON | — | -805 RON | -97.089 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -100 RON | 157.625 RON | 78.776 RON | — | -78.849 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 157.525 RON | 78.776 RON | — | -78.749 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 157.525 RON | 78.776 RON | — | -78.749 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 157.525 RON | 78.776 RON | — | -78.749 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | -21.418 RON | 157.525 RON | 78.776 RON | — | -78.749 RON | 0 |
| 2010 | 108.763 RON | -102.897 RON | 172.780 RON | 78.776 RON | 22.334 RON | -57.331 RON | 1 |
| 2009 | 321.093 RON | 4.070 RON | 231.219 RON | 78.776 RON | 183.670 RON | 45.566 RON | 5 |
| 2008 | 570.933 RON | 4.484 RON | 376.931 RON | 78.776 RON | 339.651 RON | 41.496 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 108.763 RON | 321.093 RON | 570.933 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 121 RON | 108.763 RON | 321.234 RON | 570.933 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 18.240 RON | 100 RON | — | — | — | 21.539 RON | 207.327 RON | 312.830 RON | 565.595 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.404 RON | 5.338 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.240 RON | 100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.418 RON | 98.564 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.070 RON | 4.484 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.240 RON | 100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.418 RON | 102.897 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 78.776 RON | 78.776 RON | 78.776 RON | 78.776 RON | 78.776 RON | 78.776 RON | 78.776 RON | 78.776 RON |
| Active circulante | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | — | — | — | — | — | 22.334 RON | 183.670 RON | 339.651 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 132.854 RON | 51.053 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 18.599 RON | 44.990 RON | 287.717 RON |
| Casa si conturi la banci | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | -805 RON | — | — | — | — | — | 3.735 RON | 5.826 RON | 881 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14.339 RON | 14.339 RON | — |
| Datorii totale | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 96.284 RON | 157.625 RON | 157.525 RON | 157.525 RON | 157.525 RON | 157.525 RON | 172.780 RON | 231.219 RON | 376.931 RON |
| Capitaluri proprii | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -97.089 RON | -78.849 RON | -78.749 RON | -78.749 RON | -78.749 RON | -78.749 RON | -57.331 RON | 45.566 RON | 41.496 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 |