Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 165.209 RON | -106.396 RON | 264.078 RON | — | 10.601 RON | -253.477 RON | 3 |
| 2011 | 199.399 RON | -105.198 RON | 189.588 RON | 15.984 RON | 26.523 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 165.209 RON | 199.399 RON | 55.130 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -147.081 RON |
| 5 |
| 2010 | 55.130 RON | -42.716 RON | 106.418 RON | 15.819 RON | 48.716 RON | -41.883 RON | 2 |
| 2009 | 192.198 RON | 2.685 RON | 42.463 RON | 17.866 RON | 25.430 RON | 833 RON | 1 |
| 2008 | 75.615 RON | -17.297 RON | 42.667 RON | 16.320 RON | 24.696 RON | -1.651 RON | 2 |
| 192.198 RON |
| 75.615 RON |
| Venituri totale | 201.704 RON | 200.403 RON | 55.130 RON | 192.198 RON | 75.615 RON |
| Cheltuieli totale | 308.100 RON | 305.601 RON | 94.621 RON | 186.644 RON | 92.912 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | 5.554 RON | — |
| Pierdere bruta | 106.396 RON | 105.198 RON | 39.491 RON | — | 17.297 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | 2.685 RON | — |
| Pierdere neta | 106.396 RON | 105.198 RON | 42.716 RON | — | 17.297 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 15.984 RON | 15.819 RON | 17.866 RON | 16.320 RON |
| Active circulante | 10.601 RON | 26.523 RON | 48.716 RON | 25.430 RON | 24.696 RON |
| Stocuri | — | 25.735 RON | 46.879 RON | 25.355 RON | 23.012 RON |
| Creante | 5.927 RON | — | 1.674 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 4.674 RON | 788 RON | 163 RON | 75 RON | 1.684 RON |
| Datorii totale | 264.078 RON | 189.588 RON | 106.418 RON | 42.463 RON | 42.667 RON |
| Capitaluri proprii | -253.477 RON | -147.081 RON | -41.883 RON | 833 RON | -1.651 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 |
mun. Botoşani
Hala Carne, spaţiul 22 C
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| 1 deținător în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.