ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
în incinta OP Fălticeni 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2.135.213 RON | 110.303 RON | 110.767 RON | 180.057 RON | 262.853 RON | 332.143 RON | 19 |
| 2021 | 1.723.997 RON | 27.785 RON | 92.084 RON | 114.721 RON | 226.203 RON | 248.840 RON | 21 |
| 2020 | 1.555.219 RON | 20.991 RON | 54.714 RON | 135.353 RON | 249.647 RON | 389.055 RON | 19 |
| 2019 | 3.140.813 RON | 247.642 RON | 136.667 RON | 117.035 RON | 487.696 RON | 468.064 RON | 36 |
| 2018 | 2.605.626 RON | 160.470 RON | 179.829 RON | 93.415 RON | 469.836 RON | 383.422 RON | 42 |
| 2017 | 1.795.356 RON | 2.604 RON | 187.053 RON | 167.112 RON | 242.895 RON | 222.954 RON | 31 |
| 2016 | 1.703.140 RON | 140.559 RON | 90.055 RON | 275.915 RON | 189.490 RON | 375.350 RON | 34 |
| 2015 | 1.109.887 RON | 35.888 RON | 290.312 RON | 375.064 RON | 159.683 RON | 244.435 RON | 30 |
| 2014 | 741.500 RON | 1.409 RON | 125.374 RON | 111.127 RON | 222.794 RON | 229.980 RON | 31 |
| 2013 | 506.411 RON | 4.261 RON | 77.318 RON | 111.411 RON | 144.114 RON | 228.603 RON | 23 |
| 2012 | 406.452 RON | 106 RON | 43.765 RON | 72.930 RON | 144.781 RON | 224.342 RON | 20 |
| 2011 | 461.939 RON | 1.309 RON | 27.364 RON | 74.245 RON | 137.595 RON | 224.235 RON | 17 |
| 2010 | 378.413 RON | 819 RON | 180.378 RON | 79.319 RON | 96.696 RON | 2.926 RON | 16 |
| 2009 | 328.881 RON | 86 RON | 102.627 RON | 53.108 RON | 51.625 RON | 2.106 RON | 16 |
| 2008 | 276.277 RON | 2.391 RON | 74.915 RON | 19.037 RON | 57.899 RON | 2.021 RON | 6 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.135.213 RON | 1.723.997 RON | 1.555.219 RON | 3.140.813 RON | 2.605.626 RON | 1.795.356 RON | 1.703.140 RON | 1.109.887 RON | 741.500 RON | 506.411 RON | 406.452 RON | 461.939 RON | 378.413 RON | 328.881 RON | 276.277 RON |
| Venituri totale | 3.505.197 RON | 2.671.443 RON | 2.320.997 RON | 4.517.172 RON | 3.582.525 RON | 2.591.992 RON | 2.625.631 RON | 1.762.061 RON | 1.303.201 RON | 791.804 RON | 564.833 RON | 725.606 RON | 551.123 RON | 475.580 RON | 408.357 RON |
| Cheltuieli totale | 3.373.884 RON | 2.638.340 RON | 2.295.997 RON | 4.222.217 RON | 3.386.201 RON | 2.572.339 RON | 2.456.137 RON | 1.719.837 RON | 1.301.524 RON | 786.874 RON | 564.102 RON | 723.952 RON | 545.429 RON | 471.142 RON | 405.260 RON |
| Profit brut | 131.313 RON | 33.103 RON | 25.000 RON | 294.955 RON | 196.324 RON | 19.653 RON | 169.494 RON | 42.224 RON | 1.677 RON | 4.930 RON | 731 RON | 1.654 RON | 5.694 RON | 4.438 RON | 3.097 RON |
| Profit net | 110.303 RON | 27.785 RON | 20.991 RON | 247.642 RON | 160.470 RON | 2.604 RON | 140.559 RON | 35.888 RON | 1.409 RON | 4.261 RON | 106 RON | 1.309 RON | 819 RON | 86 RON | 2.391 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 180.057 RON | 114.721 RON | 135.353 RON | 117.035 RON | 93.415 RON | 167.112 RON | 275.915 RON | 375.064 RON | 111.127 RON | 111.411 RON | 72.930 RON | 74.245 RON | 79.319 RON | 53.108 RON | 19.037 RON |
| Active circulante | 262.853 RON | 226.203 RON | 249.647 RON | 487.696 RON | 469.836 RON | 242.895 RON | 189.490 RON | 159.683 RON | 222.794 RON | 144.114 RON | 144.781 RON | 137.595 RON | 96.696 RON | 51.625 RON | 57.899 RON |
| Stocuri | 67.998 RON | 47.838 RON | 69.329 RON | 63.305 RON | 88.881 RON | 96.093 RON | 54.230 RON | 28.982 RON | 102.969 RON | 110.818 RON | 87.743 RON | 131.187 RON | 93.653 RON | 48.148 RON | 56.110 RON |
| Creante | 3.946 RON | 28.261 RON | 6.675 RON | 9.848 RON | 2.979 RON | 2.070 RON | 9.123 RON | 12.959 RON | 8.821 RON | 28.812 RON | 33.695 RON | 4.496 RON | 2.156 RON | 1.404 RON | 1.735 RON |
| Casa si conturi la banci | 190.909 RON | 150.104 RON | 173.643 RON | 414.543 RON | 377.976 RON | 144.732 RON | 126.137 RON | 117.742 RON | 111.004 RON | 4.484 RON | 23.343 RON | 1.912 RON | 887 RON | 2.073 RON | 54 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 58.769 RON | — | — | — | — | — | 21.433 RON | 50.396 RON | 50.396 RON | 39.759 RON | 7.289 RON | — | — |
| Datorii totale | 110.767 RON | 92.084 RON | 54.714 RON | 136.667 RON | 179.829 RON | 187.053 RON | 90.055 RON | 290.312 RON | 125.374 RON | 77.318 RON | 43.765 RON | 27.364 RON | 180.378 RON | 102.627 RON | 74.915 RON |
| Capitaluri proprii | 332.143 RON | 248.840 RON | 389.055 RON | 468.064 RON | 383.422 RON | 222.954 RON | 375.350 RON | 244.435 RON | 229.980 RON | 228.603 RON | 224.342 RON | 224.235 RON | 2.926 RON | 2.106 RON | 2.021 RON |
| Capital subscris varsat | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 220.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 19 | 21 | 19 | 36 | 42 | 31 | 34 | 30 | 31 | 23 | 20 | 17 | 16 | 16 | 6 |