Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.618 RON | -234.920 RON | 497.120 RON | 88.636 RON | 25.561 RON | -382.923 RON | 3 |
| 2024 | 74.200 RON | -160.768 RON | 303.704 RON | 45.452 RON | 110.248 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| -148.004 RON |
| 4 |
| 2023 | 366.763 RON | 135.586 RON | 251.053 RON | 50.045 RON | 213.773 RON | 12.765 RON | 1 |
| 2022 | 190.383 RON | -74.163 RON | 380.437 RON | 62.135 RON | 195.481 RON | -122.821 RON | 1 |
| 2021 | 190.789 RON | 19.373 RON | 251.810 RON | 16.745 RON | 186.407 RON | -48.658 RON | 1 |
| 2020 | 212.318 RON | -18.405 RON | 343.061 RON | 65.092 RON | 209.938 RON | -68.031 RON | 1 |
| 2019 | 213.767 RON | -60.400 RON | 405.101 RON | 134.001 RON | 221.474 RON | -49.626 RON | — |
| 2018 | 140.092 RON | 28.480 RON | 477.344 RON | 219.270 RON | 269.521 RON | 11.447 RON | — |
| 2017 | 138.966 RON | 48.511 RON | 391.356 RON | 208.148 RON | 166.175 RON | -17.033 RON | — |
| 2016 | 133.445 RON | 66.852 RON | 403.471 RON | 173.112 RON | 164.816 RON | -65.543 RON | — |
| 2015 | 171.739 RON | 87.084 RON | 490.153 RON | 168.761 RON | 188.997 RON | -132.395 RON | — |
| 2014 | 169.800 RON | 50.313 RON | 563.127 RON | 97.516 RON | 246.132 RON | -219.479 RON | — |
| 2013 | 146.202 RON | 63.005 RON | 640.304 RON | 92.207 RON | 306.564 RON | -241.533 RON | 3 |
| 2012 | 169.502 RON | 42.770 RON | 685.937 RON | 102.649 RON | 269.415 RON | -313.873 RON | 4 |
| 2011 | 201.269 RON | 5.437 RON | 790.649 RON | 139.170 RON | 294.836 RON | -356.643 RON | 4 |
| 2010 | 206.274 RON | -17.643 RON | 883.589 RON | 172.080 RON | 349.429 RON | -362.080 RON | 4 |
| 2009 | 262.671 RON | -61.250 RON | 922.996 RON | 235.886 RON | 342.674 RON | -344.436 RON | 5 |
| 2008 | 183.753 RON | -83.962 RON | 593.321 RON | 180.713 RON | 205.001 RON | -207.607 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.618 RON | 74.200 RON | 366.763 RON | 190.383 RON | 190.789 RON | 212.318 RON | 213.767 RON | 140.092 RON | 138.966 RON | 133.445 RON | 171.739 RON | 169.800 RON | 146.202 RON | 169.502 RON | 201.269 RON | 206.274 RON | 262.671 RON | 183.753 RON |
| Venituri totale | 42.257 RON | 74.298 RON | 435.222 RON | 191.568 RON | 192.194 RON | 213.386 RON | 215.596 RON | 153.655 RON | 155.793 RON | 146.942 RON | 182.485 RON | 158.962 RON | 167.851 RON | 188.847 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 277.177 RON | 235.066 RON | 295.371 RON | 263.813 RON | 168.739 RON | 226.769 RON | 269.526 RON | 120.566 RON | 102.608 RON | 75.682 RON | 89.926 RON | 102.509 RON | 100.221 RON | 146.077 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 139.851 RON | 0 RON | 23.455 RON | 0 RON | 0 RON | 33.089 RON | 53.185 RON | 71.260 RON | 92.559 RON | 56.453 RON | 67.630 RON | 42.770 RON | ||||
| Pierdere bruta | 234.920 RON | 160.768 RON | 0 RON | 72.245 RON | 0 RON | 13.383 RON | 53.930 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 135.586 RON | 0 RON | 19.373 RON | 0 RON | 0 RON | 28.480 RON | 48.511 RON | 66.852 RON | 87.084 RON | 50.313 RON | 63.005 RON | 42.770 RON | ||||
| Pierdere neta | 234.920 RON | 160.768 RON | 0 RON | 74.163 RON | 0 RON | 18.405 RON | 60.400 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 88.636 RON | 45.452 RON | 50.045 RON | 62.135 RON | 16.745 RON | 65.092 RON | 134.001 RON | 219.270 RON | 208.148 RON | 173.112 RON | 168.761 RON | 97.516 RON | 92.207 RON | 102.649 RON | ||||
| Active circulante | 25.561 RON | 110.248 RON | 213.773 RON | 195.481 RON | 186.407 RON | 209.938 RON | 221.474 RON | 269.521 RON | 166.175 RON | 164.816 RON | 188.997 RON | 246.132 RON | 306.564 RON | 269.415 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.563 RON | 48.153 RON | 48.153 RON | 55.885 RON | 55.789 RON | 17.399 RON | 23.274 RON | 17.414 RON | 53.507 RON | 84.072 RON | 81.845 RON | ||||
| Creante | 25.010 RON | 6.287 RON | 200.908 RON | 167.912 RON | 130.301 RON | 130.131 RON | 163.297 RON | 136.303 RON | 136.885 RON | 137.809 RON | 168.136 RON | 183.430 RON | 222.226 RON | 181.854 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 551 RON | 103.961 RON | 12.865 RON | 25.006 RON | 7.953 RON | 31.654 RON | 2.292 RON | 77.429 RON | 11.891 RON | 3.733 RON | 3.447 RON | 9.195 RON | 266 RON | 5.716 RON | ||||
| Datorii totale | 497.120 RON | 303.704 RON | 251.053 RON | 380.437 RON | 251.810 RON | 343.061 RON | 405.101 RON | 477.344 RON | 391.356 RON | 403.471 RON | 490.153 RON | 563.127 RON | 640.304 RON | 685.937 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -382.923 RON | -148.004 RON | 12.765 RON | -122.821 RON | -48.658 RON | -68.031 RON | -49.626 RON | 11.447 RON | -17.033 RON | -65.543 RON | -132.395 RON | -219.479 RON | -241.533 RON | -313.873 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 3 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 199.377 RON |
| 249.158 RON |
| 288.966 RON |
| 198.243 RON |
| 193.940 RON |
| 261.926 RON |
| 346.249 RON |
| 282.205 RON |
| 5.437 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 12.768 RON |
| 57.283 RON |
| 83.962 RON |
| 5.437 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 17.643 RON |
| 61.250 RON |
| 83.962 RON |
| 139.170 RON |
| 172.080 RON |
| 235.886 RON |
| 180.713 RON |
| 294.836 RON |
| 349.429 RON |
| 342.674 RON |
| 205.001 RON |
| 106.186 RON |
| 129.262 RON |
| 122.503 RON |
| 135.977 RON |
| 187.993 RON |
| 203.135 RON |
| 207.155 RON |
| 64.160 RON |
| 657 RON |
| 17.032 RON |
| 13.016 RON |
| 4.864 RON |
| 790.649 RON |
| 883.589 RON |
| 922.996 RON |
| 593.321 RON |
| -356.643 RON |
| -362.080 RON |
| -344.436 RON |
| -207.607 RON |
| 400 RON |
| 400 RON |
| 400 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 5 |
| 6 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite cererea de valoare redusă formulată de reclamanta ... (FOSTĂ ...), cu sediul în ..., cu sediul procesual ales în ..., în contradictoriu cu pârâta ..., având CUI ..., cu sediul în .... Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 8743,81 lei, cu titlu de debit principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Satu Mare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 23.10.2025.
15 contracte atribuite, in valoare de 3.979 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.994 lei.
Achizitii directe
15 contracte
3.979 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:13).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.